Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, audionanik napisał:

Pojawi się okleina?

Nie one przez pierwsze godziny grają okropnie, cokolwiek to znaczy, ale bierze obrzydzenie i zdziwienie oraz pytanie o co chodzi, dopiero po tych kilkudziesięciu godzinach, przestają grać jak popsute. Ale to i tak granie bliskie, nie tak jasne jak inne hihimany, może się podobać przez "inność".

Edytowane przez saudio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry nie mogłem się powstrzymać...

Egzemplarz który słuchałem faktycznie nie miał wiele godzin na liczniku i zapamietalem niezły bas punktowa wysoko idąca niezbyt naturalna gore i straszliwie nieprawdziwa średnice, utkwilo mi ze saksofonu nie dało się słuchać bez smiechawki totalnie pojechane słodkawe brzęczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, saudio napisał:

To drewniane wykończenie to okleina, także za dużo drewna tam nie było. To jedyny driver hihimana z jednostronnym magnesem.

Ogólnie ciekawe ale mocno przeszacowane, grają trochę inaczej niż reszta to fakt o ile dobrze pamiętam bliską sceną.

@Damix cały czas dodają taki cienki sztywny kabelek?

 

Tak, wiem - na dodatek nieprecyzyjnie przyklejona :D Skrót myślowy dla identyfikacji o której wersji mowa.

3 godziny temu, saudio napisał:

No tak koledzy z forum, człowiek kupił słuchaweczki a tu ..... na głowę.

Ważne aby się @Damix podobały, gratki, nie słuchaj nas frustratów.

No i standardowo nie oceniaj po pierwszych godzinach one tak ze 150 godzin potrzebuję, przynajmniej tak w instrukcji napisali.

 

No to coś przegapiłem z tymi driverami, no ale kto by się połapał w ofercie hihimana;)

 

Ale rozmowa chyba dotyczy starych HE560, a nie nowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już wszedłem w rok 2019 (niby moje ale jeszcze nie zapłaciłem więc jedną nogą jestem w 2018); tak mi siadły, że nie mogłem się opanować:
IMG_0358.thumb.JPG.8ec1e9858f533ab3822551e6c41b07cf.JPG
 
Pamiętam jak pierwszy raz słuchałem na AS dwa lata temu i byłem zachwycony, niestety reszta kolegów z forum jakoś niespecjalnie. Świetne słuchawki - gratulacje!

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, szwagiero napisał:

Pamiętam jak pierwszy raz słuchałem na AS dwa lata temu i byłem zachwycony, niestety reszta kolegów z forum jakoś niespecjalnie. Świetne słuchawki - gratulacje!

Wysłane z mojego RNE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

Też jestem trochę zdziwiony tymi słabymi opiniami, na szczęście miałem okazje ich kilka razy posłuchać „wygrzanych” przed zakupem..

 

Edytowane przez audionanik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@berni

Cytat
27 minut temu, Bernie napisał:

Ostatni zakup w tym roku. Edifier R1700BT.

22_4.jpg

Fajne minitorki miałem je w zeszłym roku, mają zadziwiająco nisko schodzący basik, jak na tak małe drivery. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.12.2018 o 15:31, Chcheckitout napisał:

Ciężka walka była, bo rozważałem TH900 ale Audeze zwyciężyły choć pojawił się pomysł posiadania obu par ... No cóż, teraz pora na otwarte ale w tej walce nie ma przeciwnika :)

 

 

20181228_152638.jpg

Stojąc rok temu przed tym samym wyborem... wybrałem dokładnie tak samo :) Zazdraszczam nowego pałąka, on jednak podnosi komfort. Futro na zimę też niczego sobie.

 

Do XC polecam kabel Forzy - Noir HPC drugiej generacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.12.2018 o 21:25, audionanik napisał:

Ja już wszedłem w rok 2019 (niby moje ale jeszcze nie zapłaciłem więc jedną nogą jestem w 2018); tak mi siadły, że nie mogłem się opanować:

IMG_0358.JPG

 

 

Gratulacje oraz witam w klubie posiadaczy Sony MDR Z1R :) 

 

Wiem, ze tutaj nie maja jakiejs chlubnej opinii a ja znow wiem o nich trochę i jak to ująć, a może jednak nie będę ujmował, powiem tylko, że to nie są proste słuchawki ale umieją się dobrze odpłacić. Niestety DŁUGO się wygrzewają i dochodzą do siebie, mało słyszałem lepszych zamkniętych słuchawek, one są jednocześnie ciemne i jasne. jednakze trzeba dac im kilkaset godzin.

 

 

Jakoś mnie zaciekawiły te nowe AKG, zobacze ile są warte :)

s-l640.jpg

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, fallow napisał:

 

Gratulacje oraz witam w klubie posiadaczy Sony MDR Z1R :) 

 

Wiem, ze tutaj nie maja jakiejs chlubnej opinii a ja znow wiem o nich trochę i jak to ująć, a może jednak nie będę ujmował, powiem tylko, że to nie są proste słuchawki ale umieją się dobrze odpłacić. Niestety DŁUGO się wygrzewają i dochodzą do siebie, mało słyszałem lepszych zamkniętych słuchawek, one są jednocześnie ciemne i jasne. jednakze trzeba dac im kilkaset godzin.

 

 

Jakoś mnie zaciekawiły te nowe AKG, zobacze ile są warte :)

s-l640.jpg

Daj znac jak graja n5005, bo myslalem tez o nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności