Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, miałem kiedyś pożyczone od kogoś ale swoich nie miałem jeszcze 😉 wtedy mi się spodobaly ale chodziły za ponad klocka.

 

Ale pamięci i tak gratuluje że mnie z nimi skojarzyłes... Ja sam już sobie zapisuje żebym nie kupił przez przypadek słuchawek, które już miałem a zapomniałem, że je miałem. 😆

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 3
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Karmazynowy napisał:

Nie, miałem kiedyś pożyczone od kogoś ale swoich nie miałem jeszcze 😉 wtedy mi się spodobaly ale chodziły za ponad klocka.

 

Ale pamięci i tak gratuluje że mnie z nimi skojarzyłes... Ja sam już sobie zapisuje żebym nie kupił przez przypadek słuchawek, które już miałem a zapomniałem, że je miałem. 😆

Sam mało przerzucam, może dlatego pamiętam : co, kto, gdzie i dlaczego ;)

To są takie doki, że jak spasują, można z nimi zostać. Personalizowane lepsze, ale żeby dobrze się w końcu spersonalizować, trzeba to kilka razy zrobić, a ja nie mam na to czasu.

To sobie siedzę na nich, jak nie mogę SWS-ów podpiąć.

Miłych wrażeń z odsłuchów, rodzinnych spokojnych Świąt :)

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zawsze miałem je w pamięci jako te doki, które zrobiły na mnie duże wrażenie, co ani wcześniej ani później nie miało już miejsca jeśli chodzi o czopki douszne, nawet wliczając w to EX1000. 

 

Dziękuję i również spokojnych i muzycznych świąt wszystkim 😉

 

Koniec OT.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Karmazynowy napisał:

Nie, miałem kiedyś pożyczone od kogoś ale swoich nie miałem jeszcze 😉 wtedy mi się spodobaly ale chodziły za ponad klocka.

 

Ale pamięci i tak gratuluje że mnie z nimi skojarzyłes... Ja sam już sobie zapisuje żebym nie kupił przez przypadek słuchawek, które już miałem a zapomniałem, że je miałem. 😆

Używki czy nówki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ja kupiłem używki czy nówki czy za klocka chodziły używki czy nówki? 

 

Ja z forum, używki.

 

O ile mnie pamięć nie myli to nowe kosztowały coś ok. 1500zl i wtedy Maras jeszcze ich nie sprzedawał bo w sumie nic nie sprzedawał... trzeba było importować. No a używki za ponad 1000.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minutes ago, Spawn said:

Matko co tu sie dzisiaj dzieje w tym watku? Ja jako jedyny sie sfrajerzylem i karpia kupilem?

Haha.. to jest pikuś Spawn, ja za to karpia "zrobiłem", jak zobaczyłem, że Audionanik zdradził swoje ukochane Hołki. 😂

Edytowane przez neonlight
  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, neonlight napisał:

Haha.. to jest pikuś Spawn, ja za to karpia "zrobiłem", jak zobaczyłem, że Audionanik zdradził swoje ukochane Hołki. 😂

Brzmienie hołków zawiera się w soniaczowym. :ph34r:

Tez nie sądziłem, że kiedyś trafię na mordercę nh. Nie pokonały ich staxy, ethery, beyery hexy, senki, demony, fostexy, audeze, a tu masz babo placek - jakieś tam soniacze dały im radę.:woot:.

@timecage zmień minę:D

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, audionanik napisał:

 

@timecage zmień minę:D

 

Nie zmienię bo nie dość, że zdradzasz Hawki to jeszcze ze słuchawkami, które sam bym chciał mieć :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Thar napisał:

Wesołych Świąt! :)

8740ab27baced.jpg

Tak to bywa, że nie raz wszystko zwali nam się na głowę, podobnie jak zakupy.

- Final D8000,

- Nordost Heimdall 2 XLR ic,

- BMN Beszele 2 (kto nie zna bydgoskiej manufaktury kolumn, zalecam czym prędzej nadrobić braki),

oraz super piec z dalekiego wschodu:

- Audio GD Master 10,

5556c29e775e8.jpg

oraz nieujęte na zdjęciach kable słuchawkowe:

- Wireworld Nano Platinum Eclipse do Final D8000,

- Forza Audioworks Noir HPC mk2 do Audeze LCD XC.

 

Jak kończyć rok to z przytupem 🙂 W 2019 nie przewiduje już żadnych zakupów audio, no chyba, że poziom irytacji softem DX200 przekroczy wszelkie granice. Ahaa no i jeszcze jakieś kabelki głośnikowe lepsiejsze trzeba będzie zorganizować.

 

A w tym roku na Wigilii to tylko karp. Ości zostaną na Sylwestra i jakoś to będzie...

 

PS: @audionanik, gratuluję zakupu, ale znając Twe gusta mogę powiedzieć, że z prawdopodobieństwem 98% D8000 spodobają Ci się bardziej niż Z1R.

 

PS2: @majkel, do swojego firmowego zestawu Earstream Dac + Earstream Headonic powinieneś dodawać gratis D8000 🙂 Jest miazga.

 

No konkretnie pojechałeś, nie wiem która choinka by to ogarnęła pod sobą ;) Gratulacje!

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Thar napisał:

znając Twe gusta mogę powiedzieć, że z prawdopodobieństwem 98% D8000 spodobają Ci się bardziej niż Z1R.

Na szczęście są tak drogie, że może jakoś to zniosę (wiem że nie, pocieszam się tylko:(). 

Nie wiem co i jak robiłeś Mikołajowi:ph34r: (grzeczny byłeś?), ale udało Ci się wyssać z niego wszystkie soki - gratulacje!!!

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Thar napisał:

Wesołych Świąt! :)

8740ab27baced.jpg

Tak to bywa, że nie raz wszystko zwali nam się na głowę, podobnie jak zakupy.

- Final D8000,

- Nordost Heimdall 2 XLR ic,

- BMN Beszele 2 (kto nie zna bydgoskiej manufaktury kolumn, zalecam czym prędzej nadrobić braki),

oraz super piec z dalekiego wschodu:

- Audio GD Master 10,

5556c29e775e8.jpg

oraz nieujęte na zdjęciach kable słuchawkowe:

- Wireworld Nano Platinum Eclipse do Final D8000,

- Forza Audioworks Noir HPC mk2 do Audeze LCD XC.

 

Jak kończyć rok to z przytupem 🙂 W 2019 nie przewiduje już żadnych zakupów audio, no chyba, że poziom irytacji softem DX200 przekroczy wszelkie granice. Ahaa no i jeszcze jakieś kabelki głośnikowe lepsiejsze trzeba będzie zorganizować.

 

A w tym roku na Wigilii to tylko karp. Ości zostaną na Sylwestra i jakoś to będzie...

 

PS: @audionanik, gratuluję zakupu, ale znając Twe gusta mogę powiedzieć, że z prawdopodobieństwem 98% D8000 spodobają Ci się bardziej niż Z1R.

 

PS2: @majkel, do swojego firmowego zestawu Earstream Dac + Earstream Headonic powinieneś dodawać gratis D8000 🙂 Jest miazga.

O kurde gratki, może jakaś wymiana IC w przyszłości :rolleyes:

Jakiś samochód z Finalami się rozbił czy co? :lol:

Nie wiedziałem że masz XCki.

Edytowane przez vonBaron
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, audionanik napisał:

Ja już wszedłem w rok 2019 (niby moje ale jeszcze nie zapłaciłem więc jedną nogą jestem w 2018); tak mi siadły, że nie mogłem się opanować:

IMG_0358.JPG

 

 

@audionanik zapodał byś im jakiś stojak, choćby taki na bieliznę, bo w ten sposób trzymać te Soniaki to naprawdę nie przystoi :P

 

A tak na poważnie to gratuluję świetnego zakupu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności