Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Weird_O napisał:

Gratuluję nabycia najlepszych słuchawek jakie matka Ziemia nosiła :)

Nienawidzę Cię 😤

 

Ja może nie nienawidzę, ale na pewno zazdroszczę :ph34r:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Weird_O napisał:

Gratuluję nabycia najlepszych słuchawek jakie matka Ziemia nosiła :)

Nienawidzę Cię 😤

a ja tu z autentyczną życzliwością się pojawiam...😉

Poza tym Grado GS1 to jak najbardziej 👍

Edytowane przez dj1978
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie gdzie można je wypożyczyć? Ta cena... Musiałby mnie wgnieść w podłogę, zebym był w stanie tyle wydać a nie spodziewam się że to możliwe. Wgniatają w podłogę czy są aż/tylko bardzo dobre?

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy pełnej cenie rynkowej bym się zastanowił, ale na przykład przy okazji AVS była promocja na 11k i tutaj, gdybym miał taki fundusz od ręki, to bym je od ręki wziął.

Klasa albo dwie wyżej od wszystkiego co mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja słuchałem w mp3store wrocławskim. imo są wybitne, nie mogłem się oderwać. Jedyny mały minus to szerokość sceny. Tak czy siak 12k bym nie dał ale takie np 8 już jak najbardziej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Karmazynowy napisał:

Wiecie gdzie można je wypożyczyć? Ta cena... Musiałby mnie wgnieść w podłogę, zebym był w stanie tyle wydać a nie spodziewam się że to możliwe. Wgniatają w podłogę czy są aż/tylko bardzo dobre?

Mnie wgniotły dosłownie od pierwszej nuty...

@KaszaWspraju - Meze robiły ogólnie bardzo dobre wrażenie, ale brakowało mi tej wybitnej muzykalności z Finala i jego głebi żywych instrumentów.

@Weird_O -Przygotowany byłem, żę scena może nie być za szeroka, nie widzę tutaj jednak żadnych braków.  Być może zależy od wzmaka czy też całego toru, u mnie nie jest węższa od GS 1000 a na pewno głębsza, do tego świetnie pozycjonuje instrumenty na wysokość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę muzyki i coś na grypę :)

20181124_184417-1.jpg

20181124_184644-1.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dj1978 napisał:

Mnie wgniotły dosłownie od pierwszej nuty...

@KaszaWspraju - Meze robiły ogólnie bardzo dobre wrażenie, ale brakowało mi tej wybitnej muzykalności z Finala i jego głebi żywych instrumentów.

@Weird_O -Przygotowany byłem, żę scena może nie być za szeroka, nie widzę tutaj jednak żadnych braków.  Być może zależy od wzmaka czy też całego toru, u mnie nie jest węższa od GS 1000 a na pewno głębsza, do tego świetnie pozycjonuje instrumenty na wysokość.

 

Słuchałeś Meze na AS? Jeśli tak, to Cayin z nimi grający akurat nie jest idealnym kompanem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, saudio napisał:

Tak połączenie HA300 z Meze nie porywało, lepiej grały z DX200/AMP8. Może uda się je jeszcze sprawdzić, jak są już prawie dostępne.
A D8000 mocno zyskują na zmianie kabelka, ten warkoczyk trochę je ogranicza.

Meze słuchałem nie tylko na HA300 i tak nie pokazały tego czego bym chciał, za pewno to już preferencje.

No właśnie z tym kabelkiem to jeszcze do mnie nie dociera, że może być lepiej😉

Być może to elementy mojego toru, ale bas jest doskonale kontrolowany, absolutnie nie jest go za dużo (trochę się tego obawiałem) nie chciałbym też mniej i góra bardzo otwarta. Talerze perkusji ciężkie i lekkie tak wybrzmiewają, że mogę ich słuchać bez końca. Zobaczy się z czasem co dalej z kabelkiem🙂

 

Edytowane przez dj1978
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Weird_O napisał:

Ja słuchałem w mp3store wrocławskim. imo są wybitne, nie mogłem się oderwać. Jedyny mały minus to szerokość sceny. Tak czy siak 12k bym nie dał ale takie np 8 już jak najbardziej.

Do czego podłączałeś w mp3store ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem swojego aliena+ i mojo, połączyłem toslinkiem i... szału nie było. Potem spróbowałem z samym alienem na maksymalnym gainie i zaliczyłem opad szczeny 😁

Te słuchawki mają imho ogromny potencjał skoro z dapa (nie byle jakiego no ale) zagrały tak, że mało nie spadłem z kanapy 😅

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@saudio korzystając z okazji, czy najlepsze efekty w przypadku D8000 ostatecznie udało Ci się uzyskać z Wireworld Nano-Silver Eclipse? Czy nowy kabel Finala może z nim konkurować? Pisałem na pw ale chyba masz zapełnioną skrzynkę.

 

Koledze @dj1978 raz jeszcze serdecznie gratuluję świetnego zakupu :) Już rok temu pisałem, że D8000 są wręcz stworzone do łaczenia ze sprzętem produkcji @majkela i nadal to zdanie podtrzymuję. Świetna synergia z Headoniciem, zatem z Sonic Pearl na pewno nie może być gorzej a zapewne jest jeszcze lepiej.

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=55337]saudio[/mention] korzystając z okazji, czy najlepsze efekty w przypadku D8000 ostatecznie udało Ci się uzyskać z Wireworld Nano-Silver Eclipse? Czy nowy kabel Finala może z nim konkurować? Pisałem na pw ale chyba masz zapełnioną skrzynkę.

Najlepszy efekt z WW Nano-Platinum Eclipse jako baza resztę dokupiłem oddzielnie i polutowałem default_smile.png

Czy nowy posrebrzany kabelek może konkurować to nie wiem, bo nie mialem okazji.

Nie mam nic na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, dj1978 napisał:

Były szranki - Final Audio D8000, Meze Empyrean, Hifiman HE1000-SE, 
Ether 2 Flow. FINALista i zwycięzca mógł być tylko jeden...

Pograły już trochę. Wrażenia są takie:

przede wszystkim niespotykanie uwodzicielska muzykalność. 
Bajeczna średnica - obłędne wokale, bas - potęga pod pełną kontrolą. Wielkie instrumenty połączone z doskonałą rozdzielczością i 
super czystą górą. Mocno zaskoczyła mnie scena - bardzo duża rozmiarowo. 
Wyraźny pierwszy plan, mimo to głębia wręcz doskonała. Przy bardzo dobrych realizacjach IMAX 3D w wydaniu 
słuchawkowym😉. Np. Hifiman HE1000-SE rozległa scena ale instrumenty to punkciki przy bryłach D8000.
Komfort - swoje ważą, ale wygoda bez zarzutu.

Oprócz Ether 2, które niczym nie mogły przekonać, pozostałe słuchawki to wysokiej klasy granie, lecz nie 
miały dla mnie "tego czegoś" co by mnie urzekło. Ale wiadomo, każdy 
szuka "swego czegoś"🙂

 

 

IMG_20181124_1351444.jpg

Także mam w planach ich zakup ( biorąc pod uwagę cenę promocyjna), ciekaw jestem czy podejdą do phasemation epa 007 ( sygnatura dźwiękowa wzm. raczej po jasnej stronie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, xtpppp napisał:

Także mam w planach ich zakup ( biorąc pod uwagę cenę promocyjna), ciekaw jestem czy podejdą do phasemation epa 007 ( sygnatura dźwiękowa wzm. raczej po jasnej stronie)

Powinno pasować, do D8000 zalecena jest raczej neutralna sygnatura, ewentualnie jaśniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że to kolejne słuchawki do posłuchania przez 2h i puszczenia dalej a tu miłe zaskoczenie, bardzo dobrze izolują, są wygodne i co najważniejsze zadziwiająco dobrze brzmią.

Chyba znalazłem swoje słuchawki na miasto.

 

IMG_20181123_151106.jpg

Choć chętnie zamieniłbym na bezprzewodowe HP70 jak się trafi ciekawa oferta.

Edytowane przez vonBaron
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Milvarecon napisał:

Czyli Trilogy 933 albo Feliks Audio Euforia niekoniecznie się sprawdzi z D8000?

D8000 jest dociążony, nasycony barwą, ale pokazuje też piękną rozdzielczość. Zależy jakie masz preferencje.

No kolega @saudio już się wypowiedział😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Milvarecon napisał:

Ciekawe czy będą jeszcze dostępne w tej promocji. Przelew zrobiłbym w ciągu minuty gdybym wiedział wcześniej...

D8000 są opisywane jako łatwe w napędzaniu, a ich dźwięk jest, nazwijmy to, uniwersalny. Stąd nie da się chyba źle trafić szukając wśród klasowych wzmacniaczy. Z drugiej strony - może się wydawać, że jak jest super, to lepiej już być nie może. Tymczasem, jak się nie sprawdzi i nie porówna, to nie posiądzie się wiedzy, co się podoba najbardziej. ;) Przy cenie tych FAD pieniądze przeznaczone na ewentualne podróże poznawcze to i tak będzie malutki przyczynek do kosztu całego systemu słuchawkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności