Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Lord Rayden napisał:

Joy Division ? ;)

Niestety tylko Plus Lordzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowa zabawka Mikołaja w tym roku wcześnie zaczyna bo się awizował że dziś też będzie a może i jutro :)

20181121_074359.jpg

 

Kolejna zabawka od Mikołaja :)

 

20181121_120435-1.jpg

Edytowane przez Jaro54
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walker - Texas Ranger (Chuck Norris) ;). No to buty spadną przy słuchaniu.

 

"Chuck Norris nie słucha Muzyki.

To Muzyka słucha Chucka Norrisa.." ;)

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mocy to to ma 20/100 jest głośno, Pierwotne 60/100 musiałem słuchawki wyrwać z uszu bo było zbyt głośno ( dosłownie wyrwac by nie ogłuchnąć). Dźwięk czysty, metalowa obudowa i cena zarąbista 26,73$ z przesyłką z USA

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, vonBaron napisał:

Acoustic Zen Silver Reference II, temat IC uważam za zamknięty :D

Do następnego razu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uciekał mi kilka miesięcy, niedawno go postrzeliłem i w końcu wpadł w moje ręce . Sony zx300a zawitał i z ex1000 po balansie może to być mój end game :D .

Od tego postrzału, aż klapka odpadła, ale trzyma się luzem w slocie na kartę SD :P .

1 godzinę temu, vonBaron napisał:

Acoustic Zen Silver Reference II, temat IC uważam za zamknięty :D

 


Ten kabelek kosztuje więcej niż cały sprzęt audio który posiadam 😅 .

Edytowane przez music hunter
  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vonBaron napisał:

Acoustic Zen Silver Reference II, temat IC uważam za zamknięty :D

IMG_20181121_124020.jpg

 

No, no, z tego co po cenach czy innych opineach widzę, to nic tylko pogratulować :D I opisy też ciekawe. Na szybko kto wie, czy nie ucywilizowałby teslowe T1.2'kowe wokale... 

 

"ZALETY

przestrzeń, detaliczność, głębia sceny, rozdzielczość, bass szybki i zdecydowany, stereofonia, przestrzeń 3d, aksamitnie wokali"

 

Tylko intryguje mnie "szybki i zdecydowany okoń" (autor nieznany, ceneo, dostęp: 2018). 

 

Sądząc po minie jegomościa to kabel musi robić wrażenie

 

Także gratki, jak to mówią młodzi ludzie. 

 

Sam się może pochwalę za jakiś czas kabelkami, bo powoli też chyba wsiąkam w temat... 

 

 

okon.jpg

  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vonBaron a tu znalazłem, z góry przepraszam za mało audiofilskie źródło: https://www.ceneo.pl/28521170

 

Coś tam nawet o lewakach się pojawia. 

 

Słowem - gdybym miał kasę to bym brał, bo ten okoń mnie przekonał :D

Edytowane przez Undertaker
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz się nie dziwię że tego nie znalazłem bo na zdjęciu są kable Cardasa :P

Szukałem dobrych IC naprawdę intensywnie a tu trafiła się dobra okazja bo firmę AZ już trochę znam i robi świetne kable ze srebra a że sprzedający wziął jeszcze w rozliczeniu moje stare kable to wybór był prosty :)

Ten sam gość sprzedawał kable Kimber 1121 za fajną cenę ale firmę znam tylko ze słyszenia a opinie ma również bardzo dobre ale to raczej cieplej grające kable od AZ. 

Brałem też pod uwagę Cardasy, Albedo ale ceny używanych kabli nie zachwycają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@vonBaron Inne kable na focie, mówisz? Czyżby ktoś ze ślepymi testami przesadził? 

 

Nie no, widzę, że się na kabelkach znasz, bo co jakiś czas coś tu wrzucasz, a i w komisie naszym niejedno widziałem.

 

Ja póki co raczej amator, mam IC i USB DIY(FM) i sobie chwalę, ale zbyt mało do tej pory żonglowałem właśnie okablowaniem. Biję się w pierś. 

 

W ramach kary wpiąłem sobie w system Klotza GY107 na jakiś dokręcanych wtykach. Przy nich AudioQuestowy wężu-wąż to cienki bolek.

 

Wiadomo, że zaraz po sieciówkach to najważniejsze elementy toru, więc postanowiłem coś z tym zrobić.

 

No ale to niebawem. 

Edytowane przez Undertaker
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podnosi system o kilka lewaków, leżę 😂

3 godziny temu, Undertaker napisał:

@vonBaron a tu znalazłem, z góry przepraszam za mało audiofilskie źródło: https://www.ceneo.pl/28521170

 

Coś tam nawet o lewakach się pojawia. 

 

Słowem - gdybym miał kasę to bym brał, bo ten okoń mnie przekonał :D

 

3 godziny temu, Undertaker napisał:

@vonBaron Inne kable na focie, mówisz? Czyżby ktoś ze ślepymi testami przesadził? 

 

Nie no, widzę, że się na kabelkach znasz, bo co jakiś czas coś tu wrzucasz, a i w komisie naszym niejedno widziałem.

 

Ja póki co raczej amator, mam IC i USB DIY(FM) i sobie chwalę, ale zbyt mało do tej pory żonglowałem właśnie okablowaniem. Biję się w pierś. 

 

W ramach kary wpiąłem sobie w system Klotza GY107 na jakiś dokręcanych wtykach. Przy nich AudioQuestowy wężu-wąż to cienki bolek.

 

Wiadomo, że zaraz po sieciówkach to najważniejsze elementy toru, więc postanowiłem coś z tym zrobić.

 

No ale to niebawem. 

Ja w kwestii wpływu na brzmienie mam takie podziały, IC analogowe 50% IC cyfrowy 35%, sieciówki 15%, jeśli chodzi tylko o kable OFC. 

Dlatego jestem też bardzo chętny na wymiany kablowe ;)

To chyba opinie starszego modelu http://www.audioreview.com/product/cables/interconnect-cables/acoustic-zen/i-1010x-silver-reference.html

Edytowane przez vonBaron
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły Wędrowniczki z Hameryki :) pierwsze wrażenie.... jak to pięknie gra (prosto z pudełka dotarły 10 minut temu) chyba żadne z Chin słuchawki nie zrobiły takiego wrażenia prosto z pudełka. Jak ktoś ma niecałe 27 $ to brać bo bardzo dobrze wykonane i jeśli nawet po wygrzaniu nie poprawią się to i tak grają bardzo fajnie. Szkoda że w Polsce nie jest znana ta firma, bo drugi sprzęt od nich i drugie bardzo pozytywne zaskoczenie. A ceny na poziomie aliexpress.com 

20181123_092840-1.jpg

20181123_092619-1.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, lsd napisał:

@dj1978czym pedzisz te finale?

Sonic Pearl najnowsza rewizja od @majkel

Słuchałem inne klasowe wzmaki - Pathos Aurium, Ifi PRO iCAN,  do tego Copland DAC 215, Audio-GD 28.38, każdy ma swój bardzo dobry styl. Ale jeszcze nic Sonica nie wyparło, scena i rodzielczość pierwszorzędna.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności