Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mam Elear 😉

 

Z pamięci na szybko to bas nie jest już tak zaakcentowany, ma dużo więcej ogłady ale nadal zachowany jest kick i ta mega dynamika, chyba sa równiejsze ciut. No i scena wydaje się sporo wieksza, dużo więcej powietrza, to był mój spory zarzut względem Elear, tutaj mi się scena podoba już. Jest też dużo większa niż np. ta z Etherow Flow do której byłem przyzwyczajony.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam Elear
 
Z pamięci na szybko to bas nie jest już tak zaakcentowany, ma dużo więcej ogłady ale nadal zachowany jest kick i ta mega dynamika, chyba sa równiejsze ciut. No i scena wydaje się sporo wieksza, dużo więcej powietrza, to był mój spory zarzut względem Elear, tutaj mi się scena podoba już. Jest też dużo większa niż np. ta z Etherow Flow do której byłem przyzwyczajony.

Ciekawe z tą sceną co piszesz, czym się różnią konstrukcyjnie od Elearów?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, saudio napisał:


Ciekawe z tą sceną co piszesz, czym się różnią konstrukcyjnie od Elearów?

 

Pady wzorowane na tych od Clear i nowe kable, też od Clearow. Przetworniki na bazie Elear ale nie znalazłem nigdzie info czy grzebane czy nie.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, chico99 napisał:

Krystalicznie czyste źródełko dla stada moich spragnionych nauszników.:D

Niesamowite urządzenie.

Zabawa się zacznie jak w końcu odpalisz system kolumnowy z mojusia.

Ten kabel z jacka na rca przejrzysty i konturowy jest,.ale trochę suchawy, mało pieszczotliwy i audiofilski; jest to jednak jakaś niezła opcja, pewnie jeszcze kupisz niejeden.

No i na dwie/trzy minuty przed zakończeniem ładowania przetwornica w mojo lubi trochę poskwierczeć, ale one tak mają; nie szczypiemy się tym.

....a ja już czekam w napięciu na qutesta - więc łzy już obeschły.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2018 o 20:51, Mongrel napisał:

Z okazji 11.11 i wypłaty emoji16.pngf856b782ce4ce8aea297038ae8136892.jpgca8ed0b57f29da1b2973ecb6fc0a814f.jpg3701f9b4339e0fbd9526c09ec3879df3.jpg4d5fea673e86d2acdae384612336c43b.jpg6f28163e0d01317ddf011f8040ef26a9.jpg128b713b9a0f9959892c78d084a67d7e.jpg

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
 

NA chybił trafił czy znalazłeś dobre opinie o tych kabelkach? Bo sam szukam czegoś dobrego na wtyczkach 2pin ale na aliexpress wszystko wygląda tak samo :C. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności