Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.11.2018 o 21:54, Name44 napisał:

@Corvin74 Wzmacniacz ma w nazwie Hi-End i w moim odczuciu to już jest ta klasa sprzętu/brzmienia. W tej konfiguracji widocznej na zdjęciu oferuje potęgę brzmienia lampy KT150 wraz z lekkim ociepleniem Amperexa. Moim zdaniem to piorunujące połączenie!  Wiadomo, to co słyszymy zależy od zastosowanych lamp oraz okablowania. Ale w telegraficznym skrócie to tak: Bas - rewelacyjny, jest go dokładnie tyle ile być powinno. Średnica, barwna ciepła i pełna. Soprany, wirtuozerskie i zawieszone w przestrzeni. Holografia i separacja jak dla mnie na najwyższym poziomie. Może nie są to hektary przestrzeni ale jest naprawdę pięknie. Wzmacniacz kontroluje absolutnie każdy wydobywający się z niego dźwięk. Słucha się go z ogromną przyjemnością. Kilka osób już go słyszało na meet'ach w AM więc może kiedyś coś napiszą:-) Wzmacniacz nie boi się żadnego rodzaju muzyki, zdecydowana większość gatunków brzmi na nim dobrze lub bardzo dobrze. 

Na lampach firmowych brzmienie z pewnością będzie raczej po jasnej stronie. Bardzo ciepłe brzmienie otrzymasz z lampami 300B ale nie będzie tej energii lamp KT.

Cóż więcej pisać...15kg muzycznego szczęcia;-)

 

Ps. Przez kilka ostatnich dni miałem zaszczyt ( specjalnie tak to piszę ) mieć na odsłuchy IC, który spełnił moje wszystkie marzenia brzmieniowo/audiofilskie. Za kilka tygodni będzie już u mnie na stałe. Wtedy się pochwalę 🙂 

 

Pzdr


Ten WBA jest tak jak @Name44 napisał. Zresztą ma bardzo dobry tor, gdzie AKG K812 brzmią bardzo dobrze, tak że aż się chce ich słuchać, a wiadomo jak jest z tymi słuchawkami. Ale nie tylko one brzmią dobrze, gdyż Soniacze Z1R, czy LCD-3 też brzmią tak że aż chce się ich słuchać. WBA na KT150 to bardzo dobry wzmacniacz, jak dla mnie jeden z najlepszych słuchawkowych, stawiam go obok Bakoona 01m oraz Ayona. 
A ten IC też go miałem przyjemność słuchać i jak dotąd jest to dla mnie najlepszy IC jaki słyszałem, nawet bardziej mi się podobał niż wysokie modele Albedo czy Tellurium, a kosztuje 10-20% ich wartości. Gra bardzo neutralnie, z dobrym nasyceniem, rozdzielczością, separacją, powietrzem między instrumentami i chyba też znajdzie się w moim torze za kilka miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ten WBA jest tak jak@Name44 napisał. Zresztą ma bardzo dobry tor, gdzie AKG K812 brzmią bardzo dobrze, tak że aż się chce ich słuchać, a wiadomo jak jest z tymi słuchawkami. Ale nie tylko one brzmią dobrze, gdyż Soniacze Z1R, czy LCD-3 też brzmią tak że aż chce się ich słuchać. WBA na KT150 to bardzo dobry wzmacniacz, jak dla mnie jeden z najlepszych słuchawkowych, stawiam go obok Bakoona 01m oraz Ayona. 
A ten IC też go miałem przyjemność słuchać i jak dotąd jest to dla mnie najlepszy IC jaki słyszałem, nawet bardziej mi się podobał niż wysokie modele Albedo czy Tellurium, a kosztuje 10-20% ich wartości. Gra bardzo neutralnie, z dobrym nasyceniem, rozdzielczością, separacją, powietrzem między instrumentami i chyba też znajdzie się w moim torze za kilka miesięcy.

Co to za ICek?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, neonlight napisał:

Wreszcie w Polsce!!! :woot::wub::win:

 

kiss_900x507450.jpg

A jak będą na scenie się poruszać, w wózkach? Pamiętam ich sprzed lat i nie wiem czy sprostają dziś swojemu image sprzed lat. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Kerebron napisał:

Ile sobie życzą za CAŁUSSKA?

Bilety zaczynają się od 185zł, a meet&greet całe 4000zł ;).

 

2 godziny temu, Jaro54 napisał:

A jak będą na scenie się poruszać, w wózkach? Pamiętam ich sprzed lat i nie wiem czy sprostają dziś swojemu image sprzed lat. 

Jaro54, uwierz, Panowie pomimo wieku są w dobrej formie, byłem kilka late temu na 3 koncertach i show był niesamowity, standardowo u Kiss-ów. Osobiście, nie znam zespołu równie oryginalnego i efektownego na scenie ;).

Edytowane przez neonlight
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, neonlight napisał:

Niestety nie, "całusek" (meet&greet) kosztuje :P.

Nie przesada za zespół stary jak świat i wcale u nas nie tak popularny ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Lord Rayden napisał:

Nie przesada za zespół stary jak świat i wcale u nas nie tak popularny ?

Czy ja wiem, to pytanie do organizatorów ;). Z drugiej strony, zespół działa od niespełna 50lat, sprzedali ponad 100mln. płyt, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych

zespołów na świecie, a liczba fanów Kiss Army w Polsce jest na prawdę spora. Dla fana zespołu, wydać 4kzł. chociażby raz na te 50 lat, żeby się spotkać ze swoimi idolami,

w dzisiejszych czasach, nie jest specjalnie wygórowaną ceną ;). Tutaj potrafimy wydawać po kilkanaście tysięcy na słuchawki, a to będzie pamiątka do końca życia ;).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na szczęście aby spotkać śp. Edgara Froese, nie musiałem wydać ani grosza. Dwa razy się z Nim widziałem. W Warszawie i Berlinie. No i raz z Klausem Schulze i raz z Manu Goettschingiem (Ashra).

 

Na bilecie pisze Final Tour. To coś jak Scorpions. Od kilku lat kończą dxiałalność. I nie mogą skończyć.

 

 

 

  • Like 2
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności