Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, audionanik napisał:

No to lepiej nie wyprowadzaj się z tego stanu;). Ja idę w hartkor, wywalam zaciski w kolumnach i wpinam się na krótko w zwrotkę.

Dopiero co zarejestrowałem Kefy na stronie producenta, nie będę ich modował. :D Jestem za cienki żeby poprawiać taką firmę.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Corvin74 Wzmacniacz ma w nazwie Hi-End i w moim odczuciu to już jest ta klasa sprzętu/brzmienia. W tej konfiguracji widocznej na zdjęciu oferuje potęgę brzmienia lampy KT150 wraz z lekkim ociepleniem Amperexa. Moim zdaniem to piorunujące połączenie!  Wiadomo, to co słyszymy zależy od zastosowanych lamp oraz okablowania. Ale w telegraficznym skrócie to tak: Bas - rewelacyjny, jest go dokładnie tyle ile być powinno. Średnica, barwna ciepła i pełna. Soprany, wirtuozerskie i zawieszone w przestrzeni. Holografia i separacja jak dla mnie na najwyższym poziomie. Może nie są to hektary przestrzeni ale jest naprawdę pięknie. Wzmacniacz kontroluje absolutnie każdy wydobywający się z niego dźwięk. Słucha się go z ogromną przyjemnością. Kilka osób już go słyszało na meet'ach w AM więc może kiedyś coś napiszą:-) Wzmacniacz nie boi się żadnego rodzaju muzyki, zdecydowana większość gatunków brzmi na nim dobrze lub bardzo dobrze. 

Na lampach firmowych brzmienie z pewnością będzie raczej po jasnej stronie. Bardzo ciepłe brzmienie otrzymasz z lampami 300B ale nie będzie tej energii lamp KT.

Cóż więcej pisać...15kg muzycznego szczęcia;-)

 

Ps. Przez kilka ostatnich dni miałem zaszczyt ( specjalnie tak to piszę ) mieć na odsłuchy IC, który spełnił moje wszystkie marzenia brzmieniowo/audiofilskie. Za kilka tygodni będzie już u mnie na stałe. Wtedy się pochwalę 🙂 

 

Pzdr

Edytowane przez Name44
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Name44 napisał:

@Corvin74 Wzmacniacz ma w nazwie Hi-End i w moim odczuciu to już jest ta klasa sprzętu/brzmienia. W tej konfiguracji widocznej na zdjęciu oferuje potęgę brzmienia lampy KT150 wraz z lekkim ociepleniem Amperexa. Moim zdaniem to piorunujące połączenie!  Wiadomo, to co słyszymy zależy od zastosowanych lamp oraz okablowania. Ale w telegraficznym skrócie to tak: Bas - rewelacyjny, jest go dokładnie tyle ile być powinno. Średnica, barwna ciepła i pełna. Soprany, wirtuozerskie i zawieszone w przestrzeni. Holografia i separacja jak dla mnie na najwyższym poziomie. Może nie są to hektary przestrzeni ale jest naprawdę pięknie. Wzmacniacz kontroluje absolutnie każdy wydobywający się z niego dźwięk. Słucha się go z ogromną przyjemnością. Kilka osób już go słyszało na meet'ach w AM więc może kiedyś coś napiszą:-) Wzmacniacz nie boi się żadnego rodzaju muzyki, zdecydowana większość gatunków brzmi na nim dobrze lub bardzo dobrze. 

Na lampach firmowych brzmienie z pewnością będzie raczej po jasnej stronie. Bardzo ciepłe brzmienie otrzymasz z lampami 300B ale nie będzie tej energii lamp KT.

Ps. Przez kilka ostatnich dni miałem zaszczyt ( specjalnie tak to piszę ) mieć na odsłuchy IC, który spełnił moje wszystkie marzenia brzmieniowo/audiofilskie. Za kilka tygodni będzie już u mnie na stałe. Wtedy się pochwalę 🙂 

 

Pzdr

A na czym stoi WBA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała (no może nie taka znowu mała) chińska bestia. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne, gra tak jak lubię. Ofensywnie, dynamicznie, z podkreślonymi skrajami pasm. Duży fun i przyjemność. Bas jest fenomenalny! Nigdy jeszcze nie słyszałem T1v2 grających takim basem, a myślałem, że Ken-Rad 6f8g to basowa potęga... Ponieważ średnica lekko wycofana, połączyłem ją z "grzeczną" i ładnie grającą średnicą i przyjemną w odbiorze Sylvanią 6080 i jest bajka :) Chiński "potwór" z tej Shuguang Treasure CV181-Z :) Mam nadzieję, że w miarę wygrzewania się nie zmieni. 

 

 

CV181-Z.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Weird_O napisał:

Póki co się "wygrzewa" w lodówce  😆 ale coś czuję, że to będzie dobry... wzmacniacz 😂

na pewno , zleży  tylko od mocy i czy cały czas jest w stanie dostarczyć tyle tego prądu ile potrzeba końcówce .:)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Andrewek napisał:

Aune E1, jako potencjalne zastępstwo dla audeo :)

 

Jakiś czas temu kupiłem też Bosshifi B8.

I jak Bossy się sprawują? 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności