Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Cytat

 

Ja prosiłem administrację kilka miesięcy temu aby wyjaśnić jego postępowanie nikt nie kiwnął nawet palcem. Pełna protekcja. W końcu większość tu jest dla komisu, bo treści od dawna nie daje się czytać.

Inna sprawa jest też taka, że to wina użytkowników forum i to tych z największym stażem i liczbą postów. Wielu z nich pisało do mnie na PW, że ich również oszukał, ale nie napiszą tego w wątku bo nie chcą mieć problemów.

 

Żadnej protekcji nie ma, sprawa skończyła się apelem do użytkowników w celu powiedzenia poczynań mks46 i jego multi kont w dziale komis. Nikt się nie zgłosił. Problemów żadnych, zgłaszający nie będą mieli.

Jest dział Spory proszę tam dyskutować na temat zakupów z użytkownikiem @mks46

Edytowane przez KaszaWspraju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, KaszaWspraju napisał:

Żadnej protekcji nie ma, sprawa skończyła się apelem do użytkowników w celu powiedzenia poczynań mks46 i jego multi kont w dziale komis. Nikt się nie zgłosił. Problemów żadnych, zgłaszający nie będą mieli.

Jest dział Spory proszę tam dyskutować na temat zakupów z użytkownikiem @mks46

Nie zrobiono nic, ja sporu z tym Panem nie miałem. Oszukał mnie jak i wiele innych osób na forum i jak widać na załączonym obrazku sytuacja się powtarza i to regularnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest przecież szereg komentarzy w wątku kolegi w dziale Komentarze komisu. Zatem każdy może tam zajrzeć i wyrobić sobie prywatną opinię.

Natomiast nie ma chyba nic w regulaminie o banach za określoną ilość negatywów w takim wątku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak koledzy wyżej mówią. NIE ZROBIONO NIC w sprawie bo chyba tutaj powinno chodzić o wspólne hobby , pasję i zaufanie które niektórzy budują latami a są też tacy którzy myślą że jak "kolega" z forum to musi to być ktoś uczciwy ale jak widać nie zawsze to musi być pewnik.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2018 o 18:49, KaszaWspraju napisał:

Żadnej protekcji nie ma, sprawa skończyła się apelem do użytkowników w celu powiedzenia poczynań mks46 i jego multi kont w dziale komis. Nikt się nie zgłosił. Problemów żadnych, zgłaszający nie będą mieli.

Jest dział Spory proszę tam dyskutować na temat zakupów z użytkownikiem @mks46

 

a to nie jest/było tak, że za multikonta był ban z zasady, a nie po sporach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2018 o 18:49, KaszaWspraju napisał:

Żadnej protekcji nie ma, sprawa skończyła się apelem do użytkowników w celu powiedzenia poczynań mks46 i jego multi kont w dziale komis. Nikt się nie zgłosił. Problemów żadnych, zgłaszający nie będą mieli.

Jest dział Spory proszę tam dyskutować na temat zakupów z użytkownikiem @mks46

No ciężko dyskutować o czymś czego nie było, no bo jak użytkownik mówi biorę, a potem zero kontaktu, to ..... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, audionanik napisał:

 

 

A ja zaraz oskóruję ortofona i też sprawdzę...i też liczę na miazgę...albo się zeźlę.

IMG_0309.JPG

Dokładnie co to za kabelek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mykupyku napisał:

 

a to nie jest/było tak, że za multikonta był ban z zasady, a nie po sporach?

Sam temu Panu we współpracy z Evilem zafundowałem dwa lub trzy. Dokładnie nie pamiętam, za szybko multiki znikały. Do tego sprawę zgłaszałem, kiedy temat był gorący, ale odzewu brak, także cóż poradzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż...musiało się stać, prędzej czy później.

 

Mało mamy dziś flagowców wysokoohmowych, dobrych do OTLa i dodatkowo nie idących w basogrzmot i grających po jasnemu :) - czyli tak jak lubie.

 

Na pewno nie sa to sluchawki "dla kazdego" i wedlug dzisiejszych standardow, wiekszosci pewnie i przyslowiowemu Kowalskiemu od flagowcow, nie beda sie podobac.

at_5000x0case.0.jpg

audio-technica-ath-adx5000-0-3.png

Edytowane przez fallow
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, jd1210 napisał:

Nie znam, ale sprawdzę go sobie w sieci. Dzięki

Od dłuższego czasu rzadko piszę serio; no i w związku z tym mam karę za swoje wygłupy - nikt mi nie uwierzy - ale weź Ty nie wsadzaj go do gniazdka, ani nie czytaj o nim, tylko koniecznie dorwij gdzieś i wepnij między wzmacniacz a kolumny.

Po sześciu godzinach słuchania uważam, że to genialny kabel - mikrodynamika (!), z resztą w dużej skali też; separacja i przejrzystość bez jakiejkolwiek utraty informacji o barwie (żadnego osuszenia, szklistości dźwięku); rozdzielczość, wyrazistość bez cienia natarczywości (czyli prawdziwa, bez sztuczek z rozjaśnianiem;)) jest efekt podziwiania prawdziwego, trójwymiarowego świata muzycznego przez umyte okno.

Japońce pokozoli że kumią - nie słyszałem jeszcze tak dobrego kabla, serio. Są jeszcze wersje srebrzone ortofona, ale ja mam uprzedzenia do powlekania srebrem, więc wybrałem czystą miedź. Teraz to na pewno dokupię spk50 na bi-wiring i do wymiany okablowania wewnątrz kolumn.

 

A skoro jesteśmy w muzycznych zakupach:

IMG_0317.JPG

No co? Jako źródło do systemu kolumnowego, za te piniądze (!), bardzo spoko; będzie na podmiankę przed snem, jak bateria w mojusiu się rozładuje.

Edytowane przez audionanik
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, audionanik napisał:

Od dłuższego czasu rzadko piszę serio; no i w związku z tym mam karę za swoje wygłupy - nikt mi nie uwierzy - ale weź Ty nie wsadzaj go do gniazdka, ani nie czytaj o nim, tylko koniecznie dorwij gdzieś i wepnij między wzmacniacz a kolumny.

Po sześciu godzinach słuchania uważam, że to genialny kabel - mikrodynamika (!), z resztą w dużej skali też; separacja i przejrzystość bez jakiejkolwiek utraty informacji o barwie (żadnego osuszenia, szklistości dźwięku); rozdzielczość, wyrazistość bez cienia natarczywości (czyli prawdziwa, bez sztuczek z rozjaśnianiem;)) jest efekt podziwiania prawdziwego, trójwymiarowego świata muzycznego przez umyte okno.

Japońce pokozoli że kumią - nie słyszałem jeszcze tak dobrego kabla, serio. Są jeszcze wersje srebrzone ortofona, ale ja mam uprzedzenia do powlekania srebrem, więc wybrałem czystą miedź. Teraz to na pewno dokupię spk50 na bi-wiring i do wymiany okablowania wewnątrz kolumn.

 

To się musimy wymienić do posłuchania, Tellurium Ci podeślę. Mi nic więcej  do szczęścia nie trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności