Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, audionanik napisał:

Zeznawaj na ten tychmiast

Audioonanik, przywołuję Cię do porządku :D

 

P.S. Ładne dziadostwa, nie ma co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Karmazynowy napisał:

Póki co to poczułem zapach stęchlizny w mieszkaniu po powrocie z pracy, ale zakładam, że to ten zapach vintage o który się rozchodzi. ?

Sprawdź czy jakie ucho od audiofila w środku nie  gnije:D

hm  pogłosu nie masz?  Bo chyba gąbką ścian nie wykładałeś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dotarły tipsy OSTRY cały komplecik :) Całe 10 dni szły z Chin 

20181026_094956_HDR~2.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Binambik napisał:

Dobre to jest? :D

 

Jakościowo tak, a co do dźwięku to musze posłuchać i pobawić się by ocenić mam od 20 minut u siebie a jestem w pracy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Karmazynowy napisał:

Tego sie nie spodziewalem, ale Staxy nie są już najstarszym sprzętem jaki miałem. ?

 

Pionki CS-E700.

 

20181025_200159.jpg

 

to z wyprzedaży sprzętu z Titanica?

  • Like 1
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, mykupyku napisał:

 

to z wyprzedaży sprzętu z Titanica? 

 

Taaa, świeżo wyłowione. ?

Ciekawostka na dziś: Pioneer został założony 25 lat po zatonięciu Titanica.

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, Karmazynowy napisał:

Tego sie nie spodziewalem, ale Staxy nie są już najstarszym sprzętem jaki miałem. ?

 

Pionki CS-E700.

 

20181025_200159.jpg

 

Piękne, ale trochę pustawo w tym pokoju. Nie dudni? Ja właśnie walczę z pokojem w nowym bloku. Zasłony trochę pomogły, jeszcze musze do dywanu małżonkę przekonać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, zdzichon napisał:

 

Piękne, ale trochę pustawo w tym pokoju. Nie dudni? Ja właśnie walczę z pokojem w nowym bloku. Zasłony trochę pomogły, jeszcze musze do dywanu małżonkę przekonać. 

Postrasz, że wytłaczankami z jajek obkleisz ściany, powinno pomóc i zgodzi się na dywan :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Idealnie nie jest, ale nie dudni. Taki wycinek na fotce akurat, po drugiej stronie jest sofa, poduchy, dywanik, stolik...

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walnąłem se kloca dla mojusia:

IMG_0298.JPG

Jakby się który napinał na jakieś audiofylskie wyjebolity za n złotych (gdzie n zmierza do nieskończoności), to polecam klocka na ochłonięcie. Ma 2,5m, a nic-a nic nie kaszani w dźwięku, jak co poniektóre wynalazki;).

 

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy dwaj co chwilę kupujecie jakiś wzmacniacz. Pytanie - gdzie wy je kuźwa magazynujecie? ? Przecież to jest kawał elektroniki

Edytowane przez Play
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Play napisał:

Wy dwaj co chwilę kupujecie jakiś wzmacniacz. Pytanie - gdzie wy je kuźwa magazynujecie? ? Przecież to jest kawał elektroniki

i to jaki kawał dobrej elektroniki wraz z historią 

a takie tam se od czasu do czasu coś składam  jak lego , jest potencjał rozbudowy :D

 

 

DSCN3183.jpg

Edytowane przez amrowek
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczorajsze zakupy na pchlim targu - mimo wiatru i 5 stopni C warto było pójść :D
TDS-5 ( 10zł - "słabe słuchawki, albo zepsute, bo strasznie cicho grają - taką opinię usłyszałem od pana, który je sprzedawał) obok mojej starszej, zmodowanej pary, którą też tam, parę lat temu, kupiłem za mniej niż 20zł.
Po środku świetna płyta jazzowa za całe 5zł, ale nawet za regularną cenę też jest świetna ;)

IMG_0203[1].JPG

 

Edytowane przez LoGo
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności