Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Philipsy RH541 w końcu dotarły  i jak na te 8 litrów obudowy to potrafią zagrać :D .  Odpaliłem parę utworów i nie odczuwam wielkiego ubytku basu w porównaniu z Jamo mfb90.
Money for nothing brzmi na nich świetnie,  ale mało na którym sprzęcie nie brzmi :P . 
...
Kurde na tym da radę nawet techno słuchać ? .
...
Przełączyłem się znowu na Jamo i większa obudowa i oddzielny średniotonowiec robi swoje.

kolumny philips rh541 + jamo mfb90.jpg

Edytowane przez music hunter
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, music hunter napisał:

Philipsy RH541 w końcu dotarły  i jak na te 8 litrów obudowy to potrafią zagrać :D .  Odpaliłem parę utworów i nie odczuwam wielkiego ubytku basu w porównaniu z Jamo mfb90.
Money for nothing brzmi na nich świetnie,  ale mało na którym sprzęcie nie brzmi :P . 
...
Kurde na tym da radę nawet techno słuchać ? .
...
Przełączyłem się znowu na Jamo i większa obudowa i oddzielny średniotonowiec robi swoje.

kolumny philips rh541 + jamo mfb90.jpg

 

A mówiłem ci co kupić miałbyś jeszcze lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni zakup.

IMG_20181002_072911.jpg

W dniu 29.09.2018 o 22:19, sheffunio napisał:

 

Co to za deseczka? To do odtwarzania muzyki? Suwak jak w magneciaku Magmor. Ze 150 zł mozna dać dla bajeru.

 

Jakże bezsensowne jest to łączenie wypowiedzi.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, audionanik napisał:

Znaczy pulpa?

Coś więcej napiszesz?

Kimber 4PR to znany od kilku... nastu? lat klasyk. Po prostu dobra miedź. Tylko tyle i aż tyle. Na pewno dźwięk nie będzie pojechany jak w różnych dziwnych wynalazkach typu "dużo N". Cały myk z nim polega na tym, że jest to linka, ale z mniejszej ilości, za to grubszych niż "zwykle" drutów. Miałem ten kabel w rękach i coś tam moje uszy zapamiętały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, majkel napisał:

Kimber 4PR to znany od kilku... nastu? lat klasyk. Po prostu dobra miedź. Tylko tyle i aż tyle. Na pewno dźwięk nie będzie pojechany jak w różnych dziwnych wynalazkach typu "dużo N". Cały myk z nim polega na tym, że jest to linka, ale z mniejszej ilości, za to grubszych niż "zwykle" drutów. Miałem ten kabel w rękach i coś tam moje uszy zapamiętały.

 

4 godziny temu, The Grand Wazoo napisał:

 

Napisz tak ze 2 zdania na jego temat. Też o nim myślę. Sam będziesz konfekcjonował?

Konfekcji nie będzie, u mnie tylko gołe kable, zawsze. Majkel dobrze pisze to konstrukcja z końca lat 70-tych ubiegłego wieku, więc to dużo starszy patent od nie których użytkowników tutaj. 

Polecony mi został do konkretnego zestawu, bo się po prostu z nim  sprawdza. Ja tu niczego nie odkrywam, kupuje ślepo i posłusznie, to co jest już sprawdzone. Posłuchałem go wczoraj parę godzin, zaraz po moim Audioqueście. I mam wrażenie takie, że ten kabelek chyba nic od siebie nie dodaje, albo bardzo nie wiele. Niczego nie podbija, nie wyostrza i brzmi bardzo naturalnie, przy czym jest dynamicznie i przejrzyście. Całe pasmo się bardzo ukulturalniło, efekt jakby nagle złapało się seala w dokach lub bardzo poprawiona została akustyka pomieszczenia. Ale żeby nie było tak słodko, zarzuca mu się w czeluściach netu , że gra sucho i bezbarwnie. Ale to chyba nie ten przedział cenowy, żeby tego od niego wymagać. W skrócie bardzo dobry drut, który nie psuje dźwięku. U mnie sprawdza się wyśmienicie, miał uspokoić średnicę i wysokie, a zrobił dużo więcej.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności