Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, chico99 napisał:

 

Link przekierowuje tylko na model E2000, też tak masz?;)

Też tak mam, nie wiem dlaczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spędziłem dzisiaj, po (prawie) 5h snu 19h za kółkiem robiąc 1350km na drugi koniec kraju i z powrotem. Sponiewierany jak szmata, ledwo stojący na nogach, z problemami z ostrością widzenia... Spać mi się właśnie odechciało. Myślcie co chcecie, zostałem zdemolowany i sponiewierany :D MASAKRA! Jeżeli MSRP wynosiłoby 450 usd... Brałbym. Brałbym, żeby mi Sting tak śpiewał jak teraz.

 

It could happen to you
Just like it happened to me
There is simply no immunity
There's no guarantee

 

 

1.jpg

2.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wpisać "Balum Balum". ;)

Też oglądałem jak byłem mały. :)

Powtarzają to ostatnio na jakimś kanale TV.

 

A żeby nie było za dużego offtopu, to płytka Norah Jones, jednej z moich ulubionych wokalistek i druga z duetem Turnau - Sikorowski, bo coś mnie wzięło ostatnio na taką poezję śpiewaną (fajnie się słucha tych klimatów na Nighthawkach i Parabolicach, ten pogłos i atmosfera klubów, bynajmniej nie nocnych. :)).

 

Obok para nowych padów do słuchawek, którymi nie mogę się na razie pochwalić, bo dopiero do mnie jadą. :)

 

DSCN3400.JPG

Edytowane przez Bernie
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Vaiet napisał:

Spędziłem dzisiaj, po (prawie) 5h snu 19h za kółkiem robiąc 1350km na drugi koniec kraju i z powrotem. Sponiewierany jak szmata, ledwo stojący na nogach, z problemami z ostrością widzenia... Spać mi się właśnie odechciało. Myślcie co chcecie, zostałem zdemolowany i sponiewierany :D MASAKRA! Jeżeli MSRP wynosiłoby 450 usd... Brałbym. Brałbym, żeby mi Sting tak śpiewał jak teraz.

 

It could happen to you
Just like it happened to me
There is simply no immunity
There's no guarantee

 

 

1.jpg

2.jpg

 

to kiedy w komisie?

  • Like 2
  • Haha 2
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, Bokrug napisał:

Powinienem jeszcze dokupić zewnętrzne zasilanie? Czy już wystarczająco dałem się zrobić w jajo? Bo w sumie nic tam złego z usb nie słyszałem. Tak dla spokojności ducha chyba tylko to podłączam :D

ifidef.jpg.7577dcad8edcf55deffb99a7488aeb58.jpg

 

Dla uzyskania lepszego efektu niezbędne jest jeszcze to:

mikro-pebbles.jpg

 

:D

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, greg_jg napisał:

Dla uzyskania lepszego efektu niezbędne jest jeszcze to:

mikro-pebbles.jpg

 

Dla pogłębienia lepszego efektu, proponuję zmówić pacierz.

7 godzin temu, Vaiet napisał:

Jak świnie zaczną latać, a preordery będą realizowane szybko i sprawnie :D

 

Latająca świnia nad dachem Muzeum Wiktorii Alberta w Londynie.

To teraz już tylko preordery trza ogarnąć. :P

z20628272Q,Latajaca-swinia-nad-dachem-Muzeum-Wiktorii-Alberta.jpg

  • Like 3
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, neonlight napisał:

Zdaj relację, jak ten staroć gra ?.

 

Poki co podpiete pod odtwarzacz ancienta, wzmak amplifona, przedwzmak coincident, kablami sulek czyli jakby troche overkill. Brzmi to wszystko po prostu fenomenalnie. Szkoda tylko ze sprzet nie moj, a taty, no ale tym bardziej chce mi sie wracac w rodzinne strony :) 

Same glosniki zabieram ze soba i podlacze do starego techniksa :D z czasem pewnie zrobie dla nich jakis tor... ale to dopiero jak mi sluchawki 'zbrzydna' ;) 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności