Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, mykupyku napisał:

no prawie, bo Chińczykowi wychodzi ten grubszy splot tak trochę bliżej kwadratowego przekroju, a JD bardziej celuje w okrąg

 

ale splot ten sam

20180531_103738.jpg

 

To ten co u Ciebie, zresztą mój ulubiony. Tylko kabel musi być odpowiedni, żeby taki splot wyszedł ładnie, równo itp. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Mayster napisał:

20180531_103738.jpg

 

To ten co u Ciebie, zresztą mój ulubiony. Tylko kabel musi być odpowiedni, żeby taki splot wyszedł ładnie, równo itp. :) 

 

akurat ten mój kabel to całkiem dobra ręczna robota, jest zapleciony bardzo równo, druciaki sonicznie też niczego sobie - jedynie osłonka powinna mieć mniejszą sztywność, np. taka jak na fotce powyżej

 

zresztą ciekawostka... mam też od tego samego Chińczyka kable w tej osłonce z fotki, elastycznej... można sobie zamówić

 

ale za taki piniądz jaki dałem, czyli 30$ to jest kabel nie do pobicia

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, mykupyku napisał:

 

akurat ten mój kabel to całkiem dobra ręczna robota, jest zapleciony bardzo równo, druciaki sonicznie też niczego sobie - jedynie osłonka powinna mieć mniejszą sztywność, np. taka jak na fotce powyżej

 

zresztą ciekawostka... mam też od tego samego Chińczyka kable w tej osłonce z fotki, elastycznej... można sobie zamówić

 

ale za taki piniądz jaki dałem, czyli 30$ to jest kabel nie do pobicia

 

Nie nawiązywałem do Twojego kabla konkretnie, a uogólniłem, gdyby ktoś sam chciał zaplatać coś podobnego :)

 

W tym moim robotę robi głównie rdzeń kevlarowy i ilość żyłek w środku. Zbyt miękka izolacja bez tych cech może zadziałać w drugą stronę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, audionanik napisał:

@dj1978 musisz kupić znacznie droższą; taką to se możesz pokazywać na forum filatelistycznym co najwyżej.:D

No to mnie zmartwiłeś, bo liczyłem, że audiofilstwo w tym zakresie zaczyna się od Tomanka? Chyba se odpuszcze i w ogóle...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również pochwalę się swoimi Tinami.Bez mała jeden miesiąc czekały żeby je rozpakować. Ale opłaciło się, bo z dx 90 tworzą świetną parę. Są to moje pierwsze tak równo grające doki za śmieszną kasę.

IMG_0979 — kopia.JPG

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, donpedro1979 napisał:

I ja stałem się posiadaczem Tin Audio T2
(Ps czy tylko ja mam taki problem z rozłączaniem kabli mmcx? ;))

 

Próbuj ale z wyczuciem, w moich T2 też kable ciasno siedzą.

MMCX to, w miarę, pewne połączenie. W TF10, na 2-pinie, kabel został mi w ręku razem z gniazdem.

A przewody do przetwornika urwane.:angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LuQi napisał:

Ja na MMCX mam taki sposób, że w tą bardzo niewielką szczelinę pomiędzy pierścieniem (niebieskim, lub czerwonym), a wtykiem na kablu wciskam lekko końcówkę paznokcia i wtyk sam wyskakuje praktycznie bez użycia siły jak by się jakaś blokada wtedy zwalniała ?

 

 

Dokładnie tak, też robię w ten sposób, używam tylko kostki gitarowej.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Dokładnie tak, też robię w ten sposób, używam tylko kostki gitarowej.
Spróbuję waszego sposobu.
'Udalo' mi się urwać kabel przy Fiio F5 :/

Wysłane z mojego KOB-W09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, FeX napisał:

Się zrobi, jak przyjdą :D Chyba, że chińczyki znają cały proceder ;)

Mam jedne przerobione na welurki a drugie na skórki - jak przyjdą to się odezwij, to Ci doradzę co i jak pozmieniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Bokrug napisał:

@up czy one naprawdę są tak dobre jak się wszyscy jarają? Np. w stosunku do Shozy Zero albo FiiO FH1?

Bardzo dobre. Każdy się jara czymś innym. Shozy Zero ani FH1 nie słuchałem. FH1 podobno mogą stanowić alternatywę, jaśniejsze od E1.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności