Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Z Hammerfall to w ogóle śmieszna sprawa jest.  Dwadzieścia lat miałem ich w d...e, a jednocześnie 6 pierwszych płyt na cd było. Nagle kilka dni temu coś mnie wzięło i od tych kilku dni nie mogę się od tego oderwać. Świetna kapela w sumie bez klawiszy i do tego świetny wokalista który na koncertach śpiewa w zasadzie jak w studio. A to się rzadko zdaża bo posłuchajcie chociaż Dickinsona z moich ukochanych Ironów. Krzyki itp. Wiem, że on dużo biega na koncertach i to się przekłada na śpiew, ale Cans naprawdę na koncertach śpiewa czyściutko. Pewnie Bruce gdyby tyle nie latał tylko skupił się na śpiewie też by było jak s studio. A Killing Joke to Killing Joke - bez komentarza. Tu żartów nie ma.

P.S. Dlaczego te wszystkie dapy to takie kwadraty wrzynające się w nogę? To jakieś kolejne garażowe produkty firm których nie stać na przyzwoite obrabiarki?IMG_20180309_210325.jpg

Edytowane przez Rafacio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Rafacio napisał:

Z Hammerfall to w ogóle śmieszna sprawa jest.  Dwadzieścia lat miałem ich w d...e, a jednocześnie 6 pierwszych płyt na cd było. Nagle kilka dni temu coś mnie wzięło i od tych kilku dni nie mogę się od tego oderwać. Świetna kapela w sumie bez klawiszy i do tego świetny wokalista który na koncertach śpiewa w zasadzie jak w studio. A to się rzadko zdaża bo posłuchajcie chociaż Dickinsona z moich ukochanych Ironów. Krzyki itp. Wiem, że on dużo biega na koncertach i to się przekłada na śpiew, ale Cans naprawdę na koncertach śpiewa czyściutko. Pewnie Bruce gdyby tyle nie latał tylko skupił się na śpiewie też by było jak s studio. A Killing Joke to Killing Joke - bez komentarza. Tu żartów nie ma.

P.S. Dlaczego te wszystkie dapy to takie kwadraty wrzynające się w nogę? To jakieś kolejne garażowe produkty firm których nie stać na przyzwoite obrabiarki?IMG_20180309_210325.jpg

Masz mało audiofilskie spodnie i nie pasują do DAPa :)
A tak serio to co za DAP? Nie ma jakiegoś etui?

A z moich zakupów:
a1174174682_10.jpg230.jpgTDEPOOUITK.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam dapa poza iPod Touch. Po prostu taka dygresja z patrzenia na zdjęcia. Za rzadko słucham na spacerze by inwestować w coś więcej niż Kossy i iPod touch. Swoją drogą KSC 75 to świetne słuchawki tylko trzeba je zawiesić na czymś innym niż fabryka wymysliła. A Touch jest akurat wygodny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, amrowek napisał:

male co nie co

....

takie tam.

Hans Sade.jpg

Wcale nie takie tam tylko porządna muzyka + ode mnie bo zabrakło lajków 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zimmer, daje rade Sade tez ale wole plyty  z calych filmow jesli idzie o  muzyke poniewaz tu jest problem co wybrac a co nie. Np. taki "Helikopter w ogniu" ******aszcze kawalki 

 

 

 

Edytowane przez amrowek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DacMagic - pięknie współgra z Magni 2 no i pełny balans (tak na przyszłość). HD565 Ovation - przyszły w takim stanie, że musiałem założyć gumowe rękawiczki żeby je zacząć przywracać do życia. Biohazard, normalnie. Nowe pady już są, czekam na gąbkę na pałąk.

DSC_1227.jpg

Edytowane przez mantr
  • Like 2
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.03.2018 o 16:19, ALTON napisał:

A czo to?

 

Dnia 14.03.2018 o 16:24, crysis94 napisał:

Chyba F&D Fenda R30BT ^^

 

Bardzo fajnie głośniki - nawet zaryzykuję stwierdzeniem mini kolumienki :-). W tej cenie w ciemno polecam. Oczywiście kupie dzięki recenzji naszego kolegi z Audiofanatyk ^^. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności