Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Palpatine napisał:

@Caution - tych po prawej nie znam, ale z pozostałej dwójki będziesz zadowolony ;) Szczególnie z relacji cena/jakość.

A ja @Palpatine te po prawej znam bardzo dobrze i z nich powinien być również zadowolony, a jak z amazon.de brane to super zadowolony :) Jakość/cena rewelacja

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja [mention=63840]Palpatine[/mention] te po prawej znam bardzo dobrze i z nich powinien być również zadowolony, a jak z amazon.de brane to super zadowolony  Jakość/cena rewelacja
Dokładnie, z początku nie widziałem sensu kupowania ich z racji posiadania następcy, ale pomyślałem, że przydałyby się takie zamknięte MF-200, żeby można było posłuchać ich między ludźmi i bum. Zakup w dziesiątkę - nie są niewygodne jak MF-200 z racji innej konstrukcji pałąka, a dźwięk podobny. Muszę tylko jeszcze sprawdzić na których padach lepiej się sprawdzają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Caution napisał:
4 godziny temu, Jaro54 napisał:
A ja [mention=63840]Palpatine[/mention] te po prawej znam bardzo dobrze i z nich powinien być również zadowolony, a jak z amazon.de brane to super zadowolony emoji4.png Jakość/cena rewelacja

Dokładnie, z początku nie widziałem sensu kupowania ich z racji posiadania następcy, ale pomyślałem, że przydałyby się takie zamknięte MF-200, żeby można było posłuchać ich między ludźmi i bum. Zakup w dziesiątkę - nie są niewygodne jak MF-200 z racji innej konstrukcji pałąka, a dźwięk podobny. Muszę tylko jeszcze sprawdzić na których padach lepiej się sprawdzają.

Na welurach zbyt jasno, skórzane akurat :) popróbuj sam, ale chyba później zgodzisz się ze mną. Ja na welurach nawet godziny nie wytrzymałem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 8.01.2018 o 14:16, Jaro54 napisał:

Na welurach zbyt jasno, skórzane akurat :) popróbuj sam, ale chyba później zgodzisz się ze mną. Ja na welurach nawet godziny nie wytrzymałem 

Właśnie zrobiłem żonglęrkę padami i zgadzam się z tobą.

Za to na MF-200 lepiej sprawdzają się welury, nie sądzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wolę obie pary na skórzanych, dźwięk jest pełniejszy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, oblivion napisał:

 

Kilka minut się męczyłem z tym co to jest :P WS1100, gdzieś Ty je wynalazł? :P

:ph34r:

 

Edytowane przez timecage
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampy to zło wcielone; chciałem tylko parkę jakąś dokupić wzmaczkowi celem dosmaczenia, a kupiłem cztery parki: duodiody ruskie NOSy 5c3s black plate (robio robote); 6sl7 GE i Sylvania (audiofylskie granie) i ruskie odpowiedniki - 6N9S anody nikiel (granie równe zdokładną średnicą - pico bello:))

IMG_20180112_025320.jpgIMG_20180112_025857.jpg

  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, MrSheep napisał:

passion_cover20150413.jpg

 

Peter Gabriel - Passion

 

Prawdopodobnie najlepiej wydane 20 złotówek w ostatnim czasie :wub:

Gdzie dorwałeś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze zapolować :) Must have

Już zamówiona w empiku

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Seler666 napisał:

Trochę zakupów audio dla siebie i dla rodziny. Głównie dla siebie.

 

e1171a7c9674eee33e9bcceadd760bf5.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

 

 

Ah ten "bogaty"  zestaw Sony MDR-EX800ST i to "pięknie zdobione" pudełko :D

Polecam popróbować inne kable - różnica jest spora i moim zdaniem bardzo na plus (sprawdzałem hybryde Jimmiego i ten od EX1000). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności