Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie próbowałem, ale widzę że chyba mam małą głowę :) a myślałem że dużą :) Mnie wystarczy tak koło połowy 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.12.2017 o 19:42, kommel napisał:

 

74F6F9C5-9FDF-4B33-B48E-38F1BB6E107A.jpeg

 

510840D8-000E-4E89-ADED-DA9AC3DAB86E.jpeg

 

Małe, niepozorne, niepopularne  na naszym forum, a dla mnie zajefajne.

Bardzo wygodne, dźwiękowo lepsze niż earpodsy. Świetne do chodzenia po domu, dworze i gdzie tam jeszcze się zachce :)

pierwsze skojarzenie 

aparat słuchowy dla .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze a co to za cudo, wtyki słuchawkowe z dziurą w którą można palec środkowy wsadzić :). A z przodu to też nowy zakup - proszę o przedstawienie się :) . Gdzieś kiedyś widziałem te słuchawki ;) . Wygląda kozacko. To byłeś chyba bardzo bardzo grzeczny :);) - jeśli to prezent od żony, to fajną masz żonę :):D . Oba to efekt zakupowego szaleństwa?   :) Choć prawdę mówiąc to widzę aż 3 sprzęty, po prostu słuchawki trochę skupiły moją uwagę :) .

Edytowane przez Introverder
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak - słuchawki to Meze99 - dłuuugo się im opierałem, ale w końcu przestałem;)

 

Ten mały z przodu to HiSoundAudio Studio V, do którego wracam po dwóch latach. Zakup zupełnie nieopłacalny w kontekście cen i możliwości nowoczesnych playerów, ale cóż z tego, skoro dla mnie gra świetnie.

 

Colorflaja c10 chyba przedstawiać nie trzeba;).

 

A w tle kawałek q-jaysów.

 

W sumie to wszystko prócz Meze już kiedyś u mnie było...

 

To wszystko prezenty - ode mnie...dla mnie:D

Edytowane przez Gourney
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;) , ja tam mało co widział jeśli idzie o sprzęt, za to zakochany w Etherach (moich kochanych braciszkach).. Kurcze.. Ale fajnie.. Jestem daleko, b. daleko w podróży  :) ... oprócz Etherów i czegoś do ich dobrego odpalenia nic mi kurna nie potrzeba - przynajmniej chwilowo i dłuugimi chwilami :) . Robią mi za whisky, jedzenie czasem i  tlen :) itd. pelen relaks, luz (...) :)  i fruu :) ... Pełen odlot!..

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupione drugi raz, tym razem nowe i pełen komplet. Mam nadzieję, że ten egzemplarz zostanie ze mną już na zawsze. Przegoniły kilka par dużo droższych iemów, w tym dynamiki, hybrydy i armatury. Te, za 500 złotych i te za 5 tysięcy złotych. Od czasu do czasu odwieszam je na kilka tygodni, kiedy wpadnie mi w ręce coś intrygującego. I od dwóch lat wracam do nich i zastanawiam się, po co nadal szukać i próbować innych. Otóż tylko dla funu :) W tym roku oddały na chwilę pola świetnym Andromedom i Oriolusom. I tych dwoch par już nie mam, a te nadal są dla mnie najlepsze.



Panie i Panowie,
genialne MDR-EX1000


8005f19a7331ebbbb3c75f7c0b45bab8.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.12.2017 o 17:24, Karmazynowy napisał:

Miałem 702 dwa razy i jak dla mnie to jest zbyt szkieletowe granie jednak, więc nikt mnie nie przekona już.

 

Już wolałbym Q701... Ale 712 w cenie 650 to super deal.

 

A gdzie były po tyle, bo seria 7 to chyba jedne z ostatnich modeli słuchawek, które chciałbym przesłuchać. Wyżej już nie będę uderzał :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cayin C5 DAC - naprawdę świetnie to gra połączony z Jitterbugiem z PC + K712, z telefonem słabo przez pierdzenie, pewnie wina kabla OTG ale nowy w drodze.

P71227-151713.jpg

 

A dziś doszły Soniacze, naprawdę ciekawe granie, spodziewałem się buły a tu miła niespodzianka.

P71228-183936.jpg

Edytowane przez vonBaron
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem i musiałem dokupić do kompletu, zbyt dobrze grają K701 by je karmić zwykłą Essence ST:P

Z ciemnej strony mocy przeszedłem na szarą.

Jakby ktoś się zastanawiał,świetnie to razem gra, co za bas teraz w K701...:o

 

 

SAM_0973.JPG

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Soundman1200 napisał:

Nie wytrzymałem i musiałem dokupić do kompletu, zbyt dobrze grają K701 by je karmić zwykłą Essence ST:P

Z ciemnej strony mocy przeszedłem na szarą.

Jakby ktoś się zastanawiał,świetnie to razem gra, co za bas teraz w K701...:o

 

:D:D:D

Znowu się zaczyna

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe K240 Studio. Chciałem je mieć na drugi dzień po tym jak je sprzedałem. A, że cena za nowe teraz niższa niż ta za którą je sprzedałem używane to kupiłem. Do tego SMSL Idol (ale to nie dla mnie).

IMG_20180103_163510.jpg

Edytowane przez Rafacio
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności