Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będę musiał ruszać się z kanapy Szkoda że Duala nie ma w bazie danych ale głośność można sterować z cd2b890e1e8eba2d4a3c13abbe07636fee.jpg

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koty mają widzę na czym ząbki ostrzyc - grube kable wymagają sporo wysiłku :D . To mi wygląda na made in Poland by Tomanek, ale co ja tam wiem :) .

 

Post dodany po 5 minutach od napisania - chyba rekord forum pobilem :D .. Na najszybszego posta :D:P .

Edytowane przez Introverder
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, saudio napisał:

No tak masz racje, brzmi poważniej, przecie to prąd zabija nie napięcie:lol:

Zabija różnica potencjałów a nie samo napięcie, możesz siedzieć lini 10kV i będzie luz, ale dotknij tylko gruntu :D tak popieści że hohoooo :D

Edytowane przez retter
przejezyczenie ...
  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Iskry polecą? :) Sikać też pewnie nie wolno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, saudio napisał:

Jak bedziesz na rozdzielni to nie stawaj w za dużym rozkroku;)

Rozdzielnie raczej mają dobre fundamenty i więc i uziemienie gruntu czy ogrodzenie. Ale przy słupach gdzie nie ma ogrodzenia człapiemy jak kaczuszki stopa w stopę :D.

Ale niektórym poradził bym poskakać porobić szpagaty przed wejściem na słup :D za budowlano remontowe atrakcje, ale luzz ich własna inteligencja ustawi gdy zwieracze puszczą :D a elektrony lepiej latają na takim paliwie niż na miedzi occ.

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, retter napisał:

Zabija różnica napięć a nie samo napięcie, możesz siedzieć lini 10kV i będzie luz, ale dotknij tylko gruntu :D tak popieści że hohoooo :D

 

Eeeee, pomyliłeś pojęcia :) . Nie różnica napięć a różnica potencjałów. Napięcie to właśnie różnica potencjałów, która powoduje przepływ prądu o wartości zależnej od impedancji obwodu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, Introverder napisał:

Gratuluję :) , choć HD800s dla mnie miały za dużo rzeczy, które mi przeszkadzały, choć wygląd akurat mają ok (cenę mniej  :P) ;) . Dla mnie pozycjonowanie jest słabe, wkrada się za dużo bałaganu, basu prawie nie ma z tego co kojarzę :D;) i dla mnie przynajmniej są za chude   ;) . Do tego góra troszkę podbita, ale co kto tam lubi :) . No i scena bardziej dookoła też mi się chyba rzuca w uszy :D;) . Ale ja już tak mam, że w tej chwili podoba mi się tylko sąsiadka, D7200 oraz Ethery - z sąsiadką to żart :D - bo więcej rzeczy mi się podoba ;):D;) , np. córka sąsiadki :D:D .

 

Szczerze to wolę D7200 od HD800s a tym bardziej Ethery :) . Może na ciepłym źródle by zagrało to lepiej, ale sposób prezentacji sceny byłby podobny pewnie :) .

 

Do tego polecana wymiana na kabel zbalansowany - można dokupić za 1000 zł (?) - bo potrzebują nieco więcej prądu by zagrać lepiej :) . No i dźwięk a przynajmniej wokal dochodzi zza dużego oddalenia i z tego co kojarzę wydał mi się trochę matowy w 800s :) . No niezbyt się polubiłem ogólnie z Sennkami - bo to 4-e których słucham i 3 pierwsze to ani be ani me dla mnie..

 

Ale ktoś może mieć inne zdanie, bo w końcu mają one swoich wielbicieli i zwolenników :) .

 

P.S. Póki co D7200 i Ethery to dla mnie end of the road  :) . I w tej chwili mam chyba błogi spokój - przynajmniej jeśli idzie o słuchawki - trzymam 2 króliczki i nie daję im uciec :D .

 

A i tak sądzę, że 800s są zdecydowanie lepsze np. od T5p :)  (które w ogóle mi się nie podobają..) , choć rankingów nie prowadzę ;) . Po prostu nie zaiskrzyło u mnie, dałem im parę podejść, bo zaciekawiło mnie ich granie nawet i dzisiaj po bezpośrednim porównaniu z D7200 to wolę D7200 :) .. Bo jednak nie osiągam z nimi pełnego zadowolenia odsłuchowego - z 800s.

 

Fajnie

 :mellow::huh:^_^:P:D:o:rolleyes:<_<:):D:D:D:unsure::unsure::unsure:B)B)B)B)B):D:D:D;););):woot::ph34r::rolleyes::(:angry::lol::P:D:mellow:B):rolleyes:<_<:)

Edytowane przez Teti
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że nie tylko kobiety mają nagłe zmiany nastrojów, więc emotek sobie nie żałuj, jeśli pomagają :):D . Grunt to być w zgodzie z sobą pamiętaj :) .

 

Hmm.. u mnie z reguły wystarcza odrobina świeżego powietrza i osobiste uczucie, że lubię wyrażać swoje emocje w ten  sposób :) i mieć z tego radochę.. Poza tym lubię wprowadzać modę na żółty kolor na forum :D , bo ładnie wygląda na białym tle :):D .

 

Więc jeśli ktoś lubi używać żółty, to nie widzę problemu :) . Mnie on nie boli :) .

 

A póki co miłego wieczoru.. I miłego emotikowania podczas mojej niebytności :):D . Mordy Kochane :D .. Moje Japonki Domu Wschodzącego Słońca :D .

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=32878]Karmazynowy[/mention] ja się z nimi nawet polubiłem  Ale zaraz przyjdzie [mention=65166]Soundman1200[/mention] i wytłumaczy Tobie dla czego 701 są lepsze :rolleyes:

Miałem 702 dwa razy i jak dla mnie to jest zbyt szkieletowe granie jednak, więc nikt mnie nie przekona już.

 

Już wolałbym Q701... Ale 712 w cenie 650 to super deal.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Soundmana już nie ma,wykończyłem go dziada, leży zakopany 2m pod ziemią, chyba nie wylezie już....:)

Ciekawa sprawa z tymi AKG, miałem Q701 dwa razy, raz K702, K712...

Oczekiwałem po K701 grania jak K702 z ciut większą sceną 

Rzeczywiście K702 grały mi szkieletowo, kupione już używane, dopiero po bas modzie otworzyły się ,zmiękły,bas nabrał potęgi, średnica życia.

Z K701 tego nie czuję , grają od nowości jak modowane K702 i do tego z większą sceną, dziwne...ale cieszę się, nie trzeba robić moda żadnego.

K712pro mają największy pałąk, więc już za to je lubię, pady te fajne ,pamięciowe, one mają główną robotę w przekazie K712, niektórzy montowali je do K702 i przekaz bardzo zbliżał się do tego z K712.

k712 mają mniejszą na szerokość scenę od K701, za to lepsza głębia, niestety wokal oddalony bardziej i już tak nie czaruje jak w K701/702.

Detaliza i ogólna wyrazistość sporo lepsza w K712, jakoś co ciekawe nie czułem wyraźniej poprawy mocy basu, na K702 po bas modzie było go więcej, ale technicznie lepszy bas mają K712.

Czyli upraszczając K701 największa scena z tej rodziny , idealne połączenie detalu z muzykalnością, K712 zawężenie sceny ale za to lepsza głębia i podkręcenie wyrazistości, góry, lepsze umiejscowienie na scenie muzyków.

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Karmazynowy napisał:

No, tych jeszcze nie miałem.

IMG_20171222_171323564.jpg

 

Ja myślałem, ze po raz drugi je kupujesz. :)  

To ja zdjęcia już nie będę wstawiał tylko potwierdzę, że DEAL jest niesamowity w tej cenie. Nie dla każdego zrobią robotę... wiadomo potrzeby są różne. Ale TAKIE granie w należytej cenie? Czy to było możliwe? :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Soundman1200 napisał:

Początkowo cena K712pro oscylowała ok. 2tys zł ,tak że tego...:)

Serio? Hmm to ten sam sort jak Fidelio X2 czy R70X. Żadna z tyych trzech par nie powinna kosztować swojej wyjściowej kwoty, ale w cenie 700/800 zł to best buy. I bardzo fajnie pasowały do S6.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności