Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Compton napisał:

Jak już, to po tych dwóch tygodniach będzie komis ale raczej nie z powodu wygody, tylko ilości i jakości basu.

Ale może przywyknę.

Mid basu tam brakuje, ale można pobawić się bass portem. Za to Listen oferują calkiem przyjemny subbas. Aaaa i daj im pograć ze 20/30h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj tam, oj tam za pińcet złotych przy takim brzmieniu to i na te nierówności na basie możesz przymknąć oko, żeby nie ich "wygoda" to teraz siedziałbym w nich ja i cała moja familia ale że Ty je tolerujesz ergonomicznie więc po co przepłacać?:)

Edytowane przez Adam 76
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Palpatine napisał:

@Compton porozmawiamy za dwa tygodnie ?. 

W zyciu posiadacza Listen są trzy etapy:

1. Wow jak to gra i są nawet całkiem wygodne.

2. Hmm oj jak cisną w czubek głowy.

3. Komis

 

Miałem je dwa razy...

 

Mimo, że rzeczywiście cisną i grzeją, nadal je mam i nie jestem w stanie znaleźć nic tak dobrze grającego w kategorii zamknięte, łatwe do napędzenia, domowo-portable do 1500zł. Powyżej tej kwoty w sumie też. Owszem, znajdą się zamknięte nauszniki, które grają lepiej, ale na ulicę z nimi nie wyjdę.

 

3 godziny temu, Compton napisał:

Jak już, to po tych dwóch tygodniach będzie komis ale raczej nie z powodu wygody, tylko ilości i jakości basu.

Ale może przywyknę.

 

Zamówiłem sobie teraz okrągłe pady sheepskin od brainwavz. Z ciekawości sprawdzę, czy pasują do listen. Ale wątpię. Raz, że średnica pewnie będzie za duża, a dwa pady PU ponoć strasznie psują brzmienie focali, więc te ze skóry naturalnej raczej nie będę wiele się pod tym względem różniły.  

 

3 godziny temu, Palpatine napisał:

Mid basu tam brakuje, ale można pobawić się bass portem. Za to Listen oferują calkiem przyjemny subbas. Aaaa i daj im pograć ze 20/30h.

 

Ponoć po zdjęciu białych krążków spod padów basu jest zauważalnie więcej i ludziom na headfi efekt się podobał, ale sam tego nie testowałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, progmarky napisał:

Dobrze nagrany pop nie jest zły.Nie to co te nowe wyjce z różnych talent show:DBiedra of course:D

 

WP_20171206_12_58_21_Pro.jpg

 

Ale wiesz, że Dąbrowska wybiła się właśnie na tego typu programie?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, audionanik napisał:

@Karmazynowy, a nauszniki nie zasluzyly na miejsce w kadrze czy jak?

 

Nauszniki były w muzycznych zakupach kilka stron temu. @audionanik L700 :)

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, vonBaron napisał:

Co do najładniejszych to fakt są piękne a co do najlepszych to możliwe że do 3k tak ale 4,5k bym za nie nie dał.

To prawda. Miałem na myśli sprzęt używany.

Ciekawie w podobnej kwocie zapowiadają się Aeon Open. Pewnie @Karmazynowy po weekendzie napiszę coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności