Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, wulkan napisał:

A u mnie coś, co tygrysy (czytajcie: zwolennicy audiovoodoo) lubią najbardziej;) Już słyszę te głosy hejtu...:rolleyes:

Piękne uspokojenie i oczyszczenie przekazu z czegoś, co mnie w dźwięku mojego systemu drażniło (na średnicy).

Wziąłem na wypróbowanie dwie sztuki (wpiąłem w dwa niewykorzystane gniazdka sieciowe w linii, w którą wpięty jest, w trzecie gniazdko, system audio) i zostały u mnie na stałe. Teraz biorę jeszcze do wypróbowanie trzy sztuki (wepnę do niewykorzystywanych gniazdek w filtrze sieciowym i sprawdzę efekt). Polecam!

enacom_ac_550_1.png

kurcze a ja myślaem ze to taki akumulator jak prądu braknie w gniazdko i jest prąd i Hi-Fi działa 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wulkan napisał:

A u mnie coś, co tygrysy (czytajcie: zwolennicy audiovoodoo) lubią najbardziej;) Już słyszę te głosy hejtu...:rolleyes:

Piękne uspokojenie i oczyszczenie przekazu z czegoś, co mnie w dźwięku mojego systemu drażniło (na średnicy).

Wziąłem na wypróbowanie dwie sztuki (wpiąłem w dwa niewykorzystane gniazdka sieciowe w linii, w którą wpięty jest, w trzecie gniazdko, system audio) i zostały u mnie na stałe. Teraz biorę jeszcze do wypróbowanie trzy sztuki (wepnę do niewykorzystywanych gniazdek w filtrze sieciowym i sprawdzę efekt). Polecam!

enacom_ac_550_1.png

 

Sorry ale dwie myśli mi przychodzą do głowy

 

 

 

tenor.gif

hqdefault.jpg

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mój poprzedni post wywołał Wasz spory odzew :)

No więc, żeby zostać Waszym "miszczem":D, spieszę z pochwaleniem się moim poprzednim zakupem (podstawki pod kolce kolumn głośnikowych).

Cena była okazyjna (kupiłem za pół ceny, bo wyszedł model MKII), więc trza było brać ;) 

 

csm_RF-909X_cf14763d52.jpg

Edytowane przez wulkan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesiadałem się, a kupiłem do porównania i praktycznie tak samo szybko zwróciłem. Rzadko na forum przebywam, ale to chyba zauważyłeś.

NH przede wszystkim miały ten swój klimat, a i były od LCD2 z lepszą scenicznością. Klasy LCD2 nie mogę odmówić, bo grały IMO jednak naturalniej nieco, ale jak widać - zostałem z NH.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 hours ago, Jimmi Dragon said:

Dzisiaj dotarł mój prezent mikołajkowy ^^

Shanling-M2S-Noir_L2_700.jpg

Shanling M2s. Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne :)  

piękne :) 

9 hours ago, wulkan said:

A u mnie coś, co tygrysy (czytajcie: zwolennicy audiovoodoo) lubią najbardziej;) Już słyszę te głosy hejtu...:rolleyes:

Piękne uspokojenie i oczyszczenie przekazu z czegoś, co mnie w dźwięku mojego systemu drażniło (na średnicy).

Wziąłem na wypróbowanie dwie sztuki (wpiąłem w dwa niewykorzystane gniazdka sieciowe w linii, w którą wpięty jest, w trzecie gniazdko, system audio) i zostały u mnie na stałe. Teraz biorę jeszcze do wypróbowanie trzy sztuki (wepnę do niewykorzystywanych gniazdek w filtrze sieciowym i sprawdzę efekt). Polecam!

enacom_ac_550_1.png

mogę spytać czy to jest na widoku? jeżeli tak to czy wypinasz jak przychodzą znajomi ?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, wulkan napisał:

A u mnie coś, co tygrysy (czytajcie: zwolennicy audiovoodoo) lubią najbardziej;) Już słyszę te głosy hejtu...:rolleyes:

Piękne uspokojenie i oczyszczenie przekazu z czegoś, co mnie w dźwięku mojego systemu drażniło (na średnicy).

Wziąłem na wypróbowanie dwie sztuki (wpiąłem w dwa niewykorzystane gniazdka sieciowe w linii, w którą wpięty jest, w trzecie gniazdko, system audio) i zostały u mnie na stałe. Teraz biorę jeszcze do wypróbowanie trzy sztuki (wepnę do niewykorzystywanych gniazdek w filtrze sieciowym i sprawdzę efekt). Polecam!

enacom_ac_550_1.png

Ciekawy gadźet, w pierwszej chwili myślałem, że to ładowarka baterii na jeden paluszek :D Z Twoją wiedzą na temat oczysczania prądu to już powinni Ciebie  zatrudnić w ENEI na prezesowskim stanowisku ;) Docinkami niektórych się nie przejmuj, bo na uszy tego nie słyszeli, tylko dalej zmierzaj do najczystszego prądu, by dojść do muzycznej nirwany :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hibi-> Tak, ENACOM-y są na widoku. Wpięte są cały czas w gniazdka. Bez tego już nie da się słuchać, bo na średncy pasma miałem coś, co mnie męczyło (coś, co tak "podskórnie" się czuje; co "uwiera" i przeszkadza przy głośniejszym odsłuchu). Teraz tego nie ma.

Oblivion-> Testuję i sprawdzam. Teraz 3. kolejne sztuki wziąłem na próbę i na nie czekam. Wepnę w wolne gniazdka w mój filtr sieciowy. W jednym wolnym gniazdku mam już AKIKO AUDIO Triple AC Enhancer i muszę sprawdzić, czy to się nie pogryzie. Te dwa ENACOM-y przy zewnętrznych gniazdkach (wszystko jest w jednym obwodzie) działają sprawnie. Nawet trafo transformatora (2kW) we wzmacniaczu ciszej pracuje. Nie, żeby kiedyś było głośne (bo pracowało cicho), ale teraz jest pod tym względem jeszcze lepiej.

Edytowane przez wulkan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Compton napisał:

Aa, kupiłem se...

 

I jak? 

Słuchalne? Ciekaw jestem jak Ci podeszło na Twoim torze.

18 godzin temu, wulkan napisał:

Grunt, że ciekawie działa.

Jest również ok. trzy razy droższa wersja tego "uzdatniacza". Ma inny wtyk i grubszy kabelek: https://www.premiumsound.pl/enacom-ac-power-limited-edition-by-harmonix.html

Co tam w środku siedzi? Nie wynika z opisu a ciekaw jestem ogromnie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZenekHajzer-> Nie mam pojęcia, co tam siedzi w środku. Czytałem natomiast, że jakichś krąg audiofilów/konstruktorów (pisał o tym pan Jacek Pazio) próbowali podrobić ENACOM-y, ale nie do końca im wyszło i kopia nie brzmiała jak oryginał.

Edytowane przez wulkan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, wulkan napisał:

ZenekHajzer-> Nie mam pojęcia, co tam siedzi w środku. Czytałem natomiast, że jakichś krąg audiofilów/konstruktorów (pisał o tym pan Jacek Pazio) próbowali podrobić ENACOM-y, ale nie do końca im wyszło i kopia nie brzmiała jak oryginał.

No właśniebdumam co oni w tej "baterii" upchnęli. Bo wykresy wskazują na większy układ co powinien mieć full elektroniki. Chociaz skoro wszystko się miniaturyzuje, to czemu i nie to? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, wulkan napisał:

ZenekHajzer-> Nie mam pojęcia, co tam siedzi w środku. Czytałem natomiast, że jakichś krąg audiofilów/konstruktorów (pisał o tym pan Jacek Pazio) próbowali podrobić ENACOM-y, ale nie do końca im wyszło i kopia nie brzmiała jak oryginał.

Audiofile inżynierowie nasi mogliby taki własny produkt wymyslić i sprzedawać w ramach forów audiofilskich po kosztach "pro publico bono". No ale jak ktoś coś zrobi to od razu wpada na pomysł,że LAmborghimi za to kupi ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Palpatine napisał:

@Compton porozmawiamy za dwa tygodnie ?. 

W zyciu posiadacza Listen są trzy etapy:

1. Wow jak to gra i są nawet całkiem wygodne.

2. Hmm oj jak cisną w czubek głowy.

3. Komis

Jak już, to po tych dwóch tygodniach będzie komis ale raczej nie z powodu wygody, tylko ilości i jakości basu.

Ale może przywyknę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności