Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

@Gorionn oraz inni zainteresowani : posłuchałem sobie pół godziny w zestawieniu z Aune X1S. Słuchawki to Etymonic ER4XR, kabel stockowy SE.

Kawał porządnego grania, stawiam go na równi z Aune, czasem zagra gorzej, czasem lepiej, słabiej wypada w midbasie a lepiej w subbasie, scenicznie bardzo fajne, generalnie jak za te pieniądze to śmiało polecam. Dzięki @andi za mikro hajpa :) podejrzewam że po BAL maluch pokazuje pazurka, ale na tą chwilę nie dysponuję odpowiednim kabelkiem.

Aha, sprawdziłem (Macbook) że sprzęt nie działa na kabelku USB-C <-> USB-C firmy Goobay (kabelek sprawny, dysk w kieszeni hula), tylko na dołączonym C <-> A a także innym C <-> A

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam mam Kanna i myślę, że to rozsądny wybór dla kogoś kto chce mieć uniwersalnego DAP-a, napędzi prawie wszystko z tego co wiem i głównie to optyka mu brakuje - a zrobili tyle wejść/wyjść, że tego nie kumam zupełnie. A szkoła grania myślę b. podobna do cma400i .. i poziom chyba porównywalny.. No i nic chyba nie ma tyle mocy ;) . Więc może temat DAP-ów dla mnie na długo zakończony mam nadzieję taką przynajmniej :) . Wyceniany też myślę b. dobrze.

Edytowane przez Introverder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E1. Zakup po recenzji Audiofanatyka... w zasadzie wiedziałem, że je kupię jak dotarłem fragmentu o holografii - jednocześnie potwierdzam poniższe obserwacje Jakuba. 

Scena miejscami w ogóle nie przypomina słuchawek dokanałowych, a bardziej pełnowymiarówki. Obszerna i zrównoważona we wszystkie strony, ale mocniej zaznaczająca mimo wszystko oś lewo-prawo oraz potrafiąca – zwłaszcza na odpowiednich tipsach – błysnąć holografią

Źródło: http://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-aune-e1/

IMG_20171117_102918.jpg

 

Edytowane przez KaszaWspraju
  • Like 6
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności