Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Szakovsky napisał:

@Chcheckitout I jak tam niższa średnica? Wystarczająco najlepsza? 

 

Całe pasmo wystarczająco najlepsze :) ale coś tam bym z LCD-3 zapożyczył do nich w dolnych rejestrach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Weird_O napisał:

Te słuchaweczki to carbo doppio? Czy tenorki?

Tenore. 

 

Na hasło podpowiedziane przez sprzedawcę w top hifi w krk, brzmiące chyba muzyka na lato, 10% rabatu na ważkę :) 

Edytowane przez Jaworrr
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierdółka do biura, telefonu, dac do stereo. Na zmianę z fiio e10k  
IMAG3140.thumb.jpg.f8f7da8969158d1141f9dd1d5c7d99ae.jpg
Do telefonu? Domyślam się, że to Black i z tego, co wiem nie działa z OTG.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Palpatine napisał:

Swoją drogą Dragonfly (obie wersję) to rewelacyjne Dac/Ampy w swojej cenie. Mocno nie doceniane. Mi zastępują stacjonarke.

 Mam reda do pandora hope 6 i jestem pod wrazeniem prostoty i dzwieku. Swietny jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, Jaworrr napisał:

Mój się na razie wygrzewa. Generalnie wziąłem czarnego bo mimo iż podobno mniej detaliczny od czerwonego to ma bardziej dociążony przekaz.

Zgadza się. Czarny pasuje do sluchawek jasnych a czerwony do ciemnych. Czerwony jest lepszy technicznie i ma znaczenie szerszą scenę. Czarny jest dużo bardziej dociazony. Oba potrafią napedzic zarowno doki jak i poważne słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RIH napisał:

Pisz Pan jak to gra! :)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

 

10 minut temu, Karmazynowy napisał:

E, gościu, a skąd masz F9? Pisz w ich temacie jak to gra!

 

red team dostarczył mp3store team

 

gra dopiero 5 minut... musi się ciut wygrzać... i tipsy dobieram

 

wykonanie bardzo dobre, doki bardzo wygodne

 

pogra to coś naskrobię - na pewno nie ma lipy, już teraz gra obiecująco

  • Like 2
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Lord Rayden napisał:

Napisz czy konieczne są biflange tipsy lub pianki. Oraz czy są równie wygodne jak RHA T20 o ile je miałeś.

 

na ten czas lub natenczas najlepiej grają z tym: http://m.ebay.com/itm/SYMBIO-W-Wide-Bore-OUT-OF-STOCK-/122668753602?_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIM.MBE%26ao%3D1%26asc%3D20150519202348%26meid%3Db4f1ff045b444ad286ccd4dff97d510c%26pid%3D100408%26rk%3D1%26rkt%3D15%26sd%3D122455642972&_trksid=p2056116.c100408.m2460

 

stockowe czarno-czerwone dają sporo basu, czerwone grają całkiem ok, natomiast lepsze uszczelnienie poprawia cały przekaz a zwłaszcza... górę

 

słaby seal zabija bas, zbyt mocny podbija bas, dobry poprawia górę, równa bas i dociąża średnicę

 

jutro pianki potestuję

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, teraz się będziemy pultać - P2 czy F9 ??? :( . No ale  fajnie,że już zdobyłeś. Wygrzej i posłuchaj !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności