Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mój błąd Marek Niedźwiedzki prowadził oczywiście ,cóż wybaczcie starcowi Alzheimer już łapie. Przy pierwszej liście 24 kwietnia 1982 roku robiłem swoją imieninowa imprezę. Jeśli mnie pamięć nie zawodzi to Lokomotywa z ogłoszenia Perfectu wygrała albo w pierwszej trójce była. Cóż piękne czasy, człek był piękny i młody, niewiast wianuszek wokół mmmmm :)

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Compton napisał:

RMF Classic. Jest w sumie apka, ale w aucie pozycja obowiązkowa.

No coś tam jeszcze próbują grać, dużo filmowej muzyki, jakieś niezłe operowe niedziele, Padjas spod igły stara się coś wycisnąć, jest jeszcze Janicki i parę innych dań; przeważnie wieczorami.

  Ale niestety, za dnia od poniedziałku do piątku coraz więcej komerchy i łatwostrawnej papki przetykanej reklamami zalewa to radio. Z klasyki głównie wybierają oklepane szlagiery grane w koło Macieju, żeby przypadkiem Słuchacz się nie spocił  przy odbiorze mniej znanej lub ambitniejszej nuty. Mają zestaw ogólnie znanych utworów, który potrafią grać jakby im się płyta zacięła; np. uwerturę do Mesjasza Haendla - lubię ją - ale potrafili ją upalać kilka razy dziennie w tym samym wykonaniu:woot:.

Także ten...pora się wycofać Comptonie do ostatniego bastionu wysokiej kultury i normalności, czyli do Programu Drugiego PR i tam się okopać.

Tam - masa klasycznej muzyki, również tej mało znanej, no i spory zastrzyk wiedzy na temat tejże, zapodany przez muzykologów, dyrygentów, muzyków itp.; ponadto muzyka niszowa, folklor z całego Świata, jazz; też popularna, wywiady z ciekawymi ludźmi itd...

Prowadzący i goście przeważnie mówią normalnie, ciekawie, nie spieszą się, wysławiają poprawnie, nie mizdrzą się głupkowato do słuchaczy, nie są obleśnie gładcy i tacy akuratni; nie są skażeni narcyzmem: jakiż-to-ja-jestem-zayebiście-sympatyczny i fajny, i mam-taki-radiowy-głos...że ino ros.

Ciekawe jak długo jeszcze to radio będzie zieloną oazą na kulturalnej pustyni, jak długo jeszcze będzie się bronić przed zalewem ****a naszego powszedniego.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry za ciągnięcie OT, ale dla mnie tylko dwójka, czasami rockserwis.fm no i łódzki Żak. W Żaku prowadzący studenci są tak swoją świerzością uroczo nieporadni, że aż fajni. No i przede wszystkim muzykę puszczają często ciekawą.Młodzi robią fajny research rynku muzycznego więc oszczędzają mi trochę czas :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem jeszcze czasem elektronicznego Kordowicza. Mogę wrócić do jego audycji bo są udostępniane w Internecie na stronie Trójki. Jednak wolę teraz sam wybierać muzykę. Radio nie jest dla mnie konieczne. Ale może mam zbyt wąską specjalizację w słuchaniu (EL Muzyka i teraz ambient)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dołóżmy jeszcze minimax. A pamięta ktoś jak wyszła ostatnia płyta floydów z watersem - final cut - jaką audycje strzelił Kaczkowski.... i tylko jeden mały kawałek wstrzymała mu cenzura, było to po tym jak obejrzał The Wall i przedstawił swoją wariację na temat i tłumaczył teksty..... Ech.

 

Sorry za OT ale mnie na wspominki wzięło.....

Edytowane przez MPM
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

57 minut temu, MPM napisał:

dołóżmy jeszcze minimax. A pamięta ktoś jak wyszła ostatnia płyta floydów z watersem - final cut - jaką audycje strzelił Kaczkowski.... i tylko jeden mały kawałek wstrzymała mu cenzura, było to po tym jak obejrzał The Wall i przedstawił swoją wariację na temat i tłumaczył teksty..... Ech.

 

Sorry za OT ale mnie na wspominki wzięło.....

 

Pewnie słuchałem. Tak czy inaczej od pierwszego odsłuchu jakoś uważałem, ze ta płyta zaczyna i kończy się  po pierwszym kawałku ;) 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupione na olx(nikt nie zrobił mnie w c...a i nie musiałem pisać do serwisu jak ma działać).

Wszystko było by w porządku gdyby nie to,że nie mam gdzie odtworzyć(w pc napęd kiedyś działał,ps3 zmieniła właściciela)

Będzie nowy temat w dziale co kupić za 100 pln.

WP_20170801_19_46_14_Pro.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy dysk na muzykę bo 120GB zaczęło brakować a HDD słychać i wolno foobar działa :woot:

DSC_0849.png

 

Oraz IC na OCC Audeosa sobie zrobiłem bo RCA mi leżały już długo bezczynnie.

DSC_0847.png

 

Jeszcze HE400i pożyczyłem i kurcze fajne są :D chyba nie oddam :ph34r:

 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, paatos napisał:

 

 

 

 

A ja takie coś kupiłem. Z pewnym telefonem pewnej marki zgrały się lepiej niż HE-400i z DAC80 :)

 

KZ-ZS5-In-Ear-Earphone-HiFi-Quad-Driver-

 

 

 

Nie bądź taki tajemniczy z tym fonem :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Spawn napisał:

Sony Wm1a czyli nawet nie złota wersja dla biedoty i elementu utrzymujacego sie głównie z 500+ ;)IMAG2226~01.jpg

 

 

Skąd kupiłeś? jeśli to nie wiedza tajemna...;)

Edytowane przez MPM
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności