Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Taki mały wariat:

40198545_20170519_201417-2.jpg

Dzięki koledze fuzz za linka do okazji z Allegro oraz koledze Ugz, Perul i innym za powstrzymanie się od zakupu. Pomogliście biednemu audiofilowi :P

Edytowane przez miki_w1
Dodanie usera do podziękowań
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, miki_w1 napisał:

Taki mały wariat:

40198545_20170519_201417-2.jpg

Dzięki koledze fuzz za linka do okazji z Allegro oraz koledze Ugz za powstrzymanie się od zakupu. Pomogliście biednemu audiofilowi :P

Ja tez się powstrzymałem. Poszedł za tak śmieszną kwotę, że tylko pogratulować świetnego zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Perul napisał:

Ja tez się powstrzymałem. Poszedł za tak śmieszną kwotę, że tylko pogratulować świetnego zakupu.

Dzięki, jesteś dodany. Za taką kasę i jeszcze z zasilaczem Abasco to aż szkoda. Dawałem duuużo więcej. 

Sekcja wzmaka taka sobie: mocy ma całkiem, całkiem, ale to tyle. Za to sekcja DAC bardzo dobra. Tylko muszę go bardziej grzebnąć i przede wszystkim pobawić się opkami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kiedyś niegrzebany tylko z lepszym zasilaczem i podzielam zdanie, że jako DAC to nawet w cenie w jakiej go ściągnąłem z Chin (ok 270zł) lepszy niż inne DACe z którymi porównywałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Karmazynowy napisał:

Takie klocki, Rycerze IV. Zobaczymy na ile linia transmisyjna radzi sobie z kiepską akustyką.

Jak sobie nie radzi, to chyba gonię całe stereo...

 

foto_add-9649.jpg

 

 

Obawiam się, że ani czary mary, ani skomplikowane wyliczenia linii transmisyjnej nie zastąpią dobrze pomyślanej konstrukcji zamkniętej;).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Karmazynowy napisał:

Takie klocki, Rycerze IV. Zobaczymy na ile linia transmisyjna radzi sobie z kiepską akustyką.

Jak sobie nie radzi, to chyba gonię całe stereo...

 

foto_add-9649.jpg

 

 

U mnie wystarczył basreflex z przodu i jest cacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, jd1210 napisał:

U mnie wystarczył basreflex z przodu i jest cacy.

A u mnie bez różnicy czy BR z przodu czy z tyłu. Jak masz rezonans na niskich częstotliwościach to masz problem, bo bas rozchodzi się swobodnie (nie kierunkowo).

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich miesiącach kilka rzeczy przyszło i wyszło, ale ostatni zakup zrobił na mnie naprawdę duże wrażenie. Słuchawki starsze ode mnie, a w sumie dźwiękowo nic im nie brakuje.

 

 

IMG_0003[1].JPG

IMG_0005[1].JPG

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The KT Fellowship - Before The Dawn

Chodziłem wokół tej płyty z miesiąc, ze względu na cenę :-)

No i w końcu - dałem się sobie namówić

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najbardziej mrugające słuchawki jakie mam... zero kabli, 5 gram wagi, kilkanaście filtrów do regulacji dźwięku, mikrofon, etui to ładowarka
 
Trinity Phantom Air
IMG_20170523_213606_HHT.thumb.jpg.abe2a621b1670e73124248bbbb2f24a8.jpg


Jak Mastery sporo wystają z uszu po aplikacji - to te z całą elektroniką - pewnie się w drzwiach człowiek nie mieści...? ;)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RIH napisał:

 

 


Jak Mastery sporo wystają z uszu po aplikacji - to te z całą elektroniką - pewnie się w drzwiach człowiek nie mieści...? ;)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

 

Wcięcia w futrynie na wysokości uszu się zrobi i po problemie :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, RIH napisał:

 


Jak Mastery sporo wystają z uszu po aplikacji - to te z całą elektroniką - pewnie się w drzwiach człowiek nie mieści...? ;)

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

 

 

to nie Masters tylko AIR - pojedynczy tytanowy dynamik z całą elektroniką w słuchawce, do tego aptX, play/pause, rev/fwd, phone call

 

lipy nie ma - klocek siedzi pewnie, wygląda dobrze i nie wystaje zbytnio, no i nie wypada

 

no i łoi jak trzeba, się wygrzewa 

 

 

IMG_20170524_112910.jpg

IMG_20170524_112324.jpg

IMG_20170524_112239.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, rymcymcym napisał:

Bateria na ile wystarczy?


~ Tapnięte mobilnie ~

 

2,5 h plus pudełko ładowarka razy ok. 4

 

ale... Trinity zawarł umowę z Vectrą i mają wymieniać baterie na lepsze

 

one  dobrze grają, pełnym szybkim basem i bogatą średnicą, są braki na górze zbyt wycofanej, które na szczęście regulują filtry

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, mykupyku napisał:

 

2,5 h plus pudełko ładowarka razy ok. 4

 

ale... Trinity zawarł umowę z Vectrą i mają wymieniać baterie na lepsze

 

one  dobrze grają, pełnym szybkim basem i bogatą średnicą, są braki na górze zbyt wycofanej, które na szczęście regulują filtry

 

 

 

A gdzie i za ile te cuda można zanabyć bo kopię, kopię i dokopać się nie mogię ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności