Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak to brzmiało w starym, polskim, rapowym klasyku, @Barthuss - "ja wiedziałem, że tak będzie, wiedziałem, wiedziałem..." ;)

 

Co racja to racja. Ale zawsze jakieś fajne doświadczenia i to jest super zabawa. Bo tych sprzętów nie pragnę w w przeważającej ich większości posiadać na stałe.

No i na staxach się nie skończyło bo jeszcze coś malutkiego pod Focal Listen ;)

6d30eb0c4a6ab78a8dd98a49f3db.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yenona Studio Pro Professional DJ

yenona-studio-pro-professional-dj-headph

 

Ponoć bardzo dobre słuchawki jak na przedział 50-80 dolarów. A że na Aliexpress są teraz po 35,69, to sroka wzięła górę nad rozumem ;)

DJ w nazwie.... czyli basotłuki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no różne pakowania widziałem, ale jak na słuchawki oferowane nawet po 300 funciaków... to Angole przeszli Chinoli...

 

w środku flare r2s... jedna para pianek tx200 i jeszcze dużo wolnego miejsca...

IMG_20170105_110059.jpg

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no różne pakowania widziałem, ale jak na słuchawki oferowane nawet po 300 funciaków... to Angole przeszli Chinoli...

 

w środku flare r2s... jedna para pianek tx200 i jeszcze dużo wolnego miejsca...

 

Ale jak pięknie to gra :) poza tym czego chcieć więcej. Poza tym z silikonami to nie zagra, więc nie ma co dorzucać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dostałem kiedyś monki w torebce strunowej w kopercie szarej :)

 

a faktycznie grają r2s świetnie i nawet mi się podoba, że nie trzeba nic kombinować z sealem, ot jedne pianki i pasują

 

do tego są tak małe, że w uchu ich nie widać... a tłumią jak ety...

 

super granie, zero problemów z szybkością, rozdzielczość rewelka, potrafią uderzyć dołem ale cały przekaz świetnie zbalansowany, nie męczą, wciągają w muzykę i o dziwo pianki nie wycięły góry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

 

super granie, zero problemów z szybkością, rozdzielczość rewelka, potrafią uderzyć dołem ale cały przekaz świetnie zbalansowany, nie męczą, wciągają w muzykę i o dziwo pianki nie wycięły góry

To kiedy w komisie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

...

super granie, zero problemów z szybkością, rozdzielczość rewelka, potrafią uderzyć dołem ale cały przekaz świetnie zbalansowany, nie męczą, wciągają w muzykę i o dziwo pianki nie wycięły góry

 

To kiedy w komisie? ;)

nie będzie, towar na półkę: iemy piękne, wygodne i zasłużone, dożywocie

 

update:

 

ponad 5h w uszach nonstop... wyjąłem, żeby coś zjeść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedobry człowieku - narobiłeś mi smaka... na te flary. Już nawet poczytałem i chyba bym brał wersję Pro bo basik lepszy i scena z lekko złagodzonym sopranem (o ile to prawda co wyczytałem). Drogie skubańce ale będę na nie chorował. Dobre tłumienie - jest; można w nich leżeć na boku bo chowają się w uszach maleństwa - jest; kable wymienne - jest. Nosz motyla noga! Będę się opierać teraz tylko ciekawe jak długo.

Smacznego mykupyku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedobry człowieku - narobiłeś mi smaka... na te flary. Już nawet poczytałem i chyba bym brał wersję Pro bo basik lepszy i scena z lekko złagodzonym sopranem (o ile to prawda co wyczytałem). Drogie skubańce ale będę na nie chorował. Dobre tłumienie - jest; można w nich leżeć na boku bo chowają się w uszach maleństwa - jest; kable wymienne - jest. Nosz motyla noga! Będę się opierać teraz tylko ciekawe jak długo.

Smacznego mykupyku ;)

Z tymi wymiennymi kablami to tak nie do końca bo wymienić je można ale razem z przetwornikami co jednak nasuwa pytanie - czemu te słuchawki są takie drogie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi wymiennymi kablami to tak nie do końca bo wymienić je można ale razem z przetwornikami co jednak nasuwa pytanie - czemu te słuchawki są takie drogie?

 

Jeśli piszesz o cenie R2S, to czy widziałeś ostatnią promocję na amazonie? Zdecydowanie nie były drogie :D

 

Z miesiąc trwała...

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie ta promocja to okazja...

 

a na amazon usa są za 150$, tylko wysyłka albo przez znajomego albo pośrednika, bo do PL chamy nie chcą

Edytowane przez mykupyku
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na amazon UK są tylko R2S i drogo. Ueeeeeee :( Właśnie zanim kupiłem FLC widziałem te Flare ale spojrzałem pobieżnie że na hedfaj mają mało gwiazdek i na to że z tymi kablami to tak sobie i odpuściłem. A teraz mykupyku mi smaka narobił na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności