Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

 

O kurdebele, zapomniałem, że je masz. Parowałeś je w końcu z "pendrajwami" od AQ?

 

Próbowałem z czerwonym. Bardzo fajnie było.

potwierdzam, ten pipek pasuje do hawków - ktoś w AQ się postarał o synergię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oni tam tylko 24/48 sprzedają ? Nie ma 24/96 ?

Zakup - MrZ Tomahawk In-Ear
http://www.head-fi.org/products/musicmaker-tomahawk-in-ear

 

Całkiem fajne i chyba mocne doki o graniu podobnym do pchełek Tomahawk. Dla mnie jednak dobrze używa się tylko z piankami Sport. Ze względu na specyfikę moich uszu oraz budowę słuchawek, tipsy silikonowe nie zdają egzaminu.

2016-Design-font-b-Music-b-font-font-b-Maker-b-font-Tomahawk-Z-In-Ear.jpg

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a90f86404a2cfa9afe2e640f06ed8fb6.jpg

To i ja się pochwale. Zdeptały u mnie Gr07 classic. Mowa oczywiście o UE Triple Fi.10

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Bednar19
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Bywalec

 

 

Chyba nie dla mnie nowe klocki...

O proszę, V-FET. Jak się brzmienie podoba? :)

Dam znać jak dojdzie i sprawdzę, czy tranzystory są bezpieczne (wymienione diody). Znam ten model tylko w odsłonie Wegi, dlatego kupiłem.

 

 

Miałem właśnie pisać, żebyś to sprawdził, bo ten akurat model miał z tym problem a pewnie wiesz, jaki to problem przy spalonych V-FETach. Ciekaw jestem, ile oferuje z brzmienia większych końcówek typu TA-N7 czy B2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yoko Ono - Plastic Ono Band

 

no i przyszły KZ ZST, ale zakupem już się chwaliłem ;-)

Edytowane przez Barbartek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale jak mówię góra to myślę ~10kHz, a sybilanty są najbardziej na około 7-9kHz to jak to nazywać? Niska góra? :F


A faktycznie... w nomenklaturze wysokie to cały przedział 3-20kHz... to teraz będę nazywał to niską górą :ph34r:

Mykam bo ksiądz z kolędą wchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Chyba nie dla mnie nowe klocki...

O proszę, V-FET. Jak się brzmienie podoba? :)

Dam znać jak dojdzie i sprawdzę, czy tranzystory są bezpieczne (wymienione diody). Znam ten model tylko w odsłonie Wegi, dlatego kupiłem.

 

 

Miałem właśnie pisać, żebyś to sprawdził, bo ten akurat model miał z tym problem a pewnie wiesz, jaki to problem przy spalonych V-FETach. Ciekaw jestem, ile oferuje z brzmienia większych końcówek typu TA-N7 czy B2.

 

 

Nie wiem i pewnie się nie dowiem, B2 chciałem kiedyś mieć, jak jeszcze sporo słuchałem na kolumnach, teraz już bardzo niewiele, a ceny i dostępność też sporo gorsze...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności