Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Ot, taki prezent sobie sprawiłem:

 

I tak, wiem - dziecinnieje na starość :D Podobno kupuje się określoną konsolę pod daną grę. I tak było w moim przypadku. Kupiłem PS4 dla "The Last Of Us". I warto było. Ta gra fabularnie miażdży. I osobiście dla mnie to best game ever obok pierwszej Mafii (wliczając wszelkie platformy).A kto wie, czy nawet nie lepsza...

 

Joel, Ellie... ******sta fabuła, grafika, wykonanie. Tylko te monofoniczne słuchawki w zestawie ;) Dawno nie miałem takiej frajdy :D

 

Uncharted 4. Hmmm... ;) Bawcie się dobrze w te święta. Ja też zamierzam. Czekając z niecierpliwością na TLOU2.

 

 

 

 

Kurcze powiem ci, że też czasami mnie korci, że kupić sobie to urządzenie. Zawsze lubiłem gry z dobrą fabułą, przymykałem nawet wtedy oko na inne wady. Gdy jeszcze sobie pogrywałem to zdecydowanie Mafia > GTA3. Nigdy nie miałem żadnej konsoli :ph34r: ... ile taki zestaw kosztuje?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ot, taki prezent sobie sprawiłem:

 

I tak, wiem - dziecinnieje na starość :D Podobno kupuje się określoną konsolę pod daną grę. I tak było w moim przypadku. Kupiłem PS4 dla "The Last Of Us". I warto było. Ta gra fabularnie miażdży. I osobiście dla mnie to best game ever obok pierwszej Mafii (wliczając wszelkie platformy).A kto wie, czy nawet nie lepsza...

 

Joel, Ellie... ******sta fabuła, grafika, wykonanie. Tylko te monofoniczne słuchawki w zestawie ;) Dawno nie miałem takiej frajdy :D

 

Uncharted 4. Hmmm... ;) Bawcie się dobrze w te święta. Ja też zamierzam. Czekając z niecierpliwością na TLOU2.

 

 

 

Best game to Uncharted 4..najlepsza animacja postaci,design lokacji ever w grach jakie wyszły, majstersztyk...

The Last ok, ale raz się przejdzie taką fabularną grę i do kosza?

Czemu nie wersja Pro PS4?, jednak więcej klatek można mieć w grach...30kl/s to dla mnie ciut za mało...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja caly czas tez sie waham nad konsola... kiedys mafie owielbialem. Teraz mam czas tylko na krotkie rozfrywki wieczorem wiec fifa rzadzi ;)

I raczej nad xbox one s sie zastanawiam ... duzo bardziej pad mi lezy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja caly czas tez sie waham nad konsola... kiedys mafie owielbialem. Teraz mam czas tylko na krotkie rozfrywki wieczorem wiec fifa rzadzi ;)

I raczej nad xbox one s sie zastanawiam ... duzo bardziej pad mi lezy.

pad... jedyna przewaga Xa nad PSem :F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ja caly czas tez sie waham nad konsola... kiedys mafie owielbialem. Teraz mam czas tylko na krotkie rozfrywki wieczorem wiec fifa rzadzi ;)

I raczej nad xbox one s sie zastanawiam ... duzo bardziej pad mi lezy.

pad... jedyna przewaga Xa nad PSem :F
Wiec glownie jako fifowiec to istotna roznica :)

A jakie sa przewagi ps w takim razie?

I drugie pytanie czy warto czekac do wiosny czy cos nowego ma wyjsc z konsol. Bo tak prawde mowiac dopiero w maju czy czerwcu bede potrzebowal po przeprowadzce...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Ja caly czas tez sie waham nad konsola... kiedys mafie owielbialem. Teraz mam czas tylko na krotkie rozfrywki wieczorem wiec fifa rzadzi ;)

I raczej nad xbox one s sie zastanawiam ... duzo bardziej pad mi lezy.

pad... jedyna przewaga Xa nad PSem :F
Wiec glownie jako fifowiec to istotna roznica :)

A jakie sa przewagi ps w takim razie?

I drugie pytanie czy warto czekac do wiosny czy cos nowego ma wyjsc z konsol. Bo tak prawde mowiac dopiero w maju czy czerwcu bede potrzebowal po przeprowadzce...

 

Więcej, lepszych ekskluziwów :F

Poza tym statystycznie więcej graczy online...

 

Nie ma co wcześniej kupować - w maju na pewno nie kupisz drożej, a pewnie taniej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fakt. Prosty argument :)

Ze wiecej exclusive wiem. Wiec pytanie czy chce wiecej czegos co rzadko wykorzystam czy lepszy pad ktory czesto wykorzystam w fifie ;) pewnie w maju wroce do was po prosbie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Ot, taki prezent sobie sprawiłem:

 

I tak, wiem - dziecinnieje na starość :D Podobno kupuje się określoną konsolę pod daną grę. I tak było w moim przypadku. Kupiłem PS4 dla "The Last Of Us". I warto było. Ta gra fabularnie miażdży. I osobiście dla mnie to best game ever obok pierwszej Mafii (wliczając wszelkie platformy).A kto wie, czy nawet nie lepsza...

 

Joel, Ellie... ******sta fabuła, grafika, wykonanie. Tylko te monofoniczne słuchawki w zestawie ;) Dawno nie miałem takiej frajdy :D

 

Uncharted 4. Hmmm... ;) Bawcie się dobrze w te święta. Ja też zamierzam. Czekając z niecierpliwością na TLOU2.

 

 

 

 

Kurcze powiem ci, że też czasami mnie korci, że kupić sobie to urządzenie. Zawsze lubiłem gry z dobrą fabułą, przymykałem nawet wtedy oko na inne wady. Gdy jeszcze sobie pogrywałem to zdecydowanie Mafia > GTA3. Nigdy nie miałem żadnej konsoli :ph34r: ... ile taki zestaw kosztuje?

 

 

 

1599zł w Mediaexpert. Tyle zapłaciłem.

 

Kupiłem go dlatego, że w tej cenie dostaje się oprócz TLOU, Uncharted 4 i Driveclub, czyli trzy exy.

 

A "The Last of Us..." Majsterszyk, fabularnie to dorównuje/zabija pierwszą Mafię. Podane w wyśmienitej oprawie. Dość powiedzieć, że po pierwszych 10 minutach gry zaliczyłem totalny opad szczeny, a potem jest już tylko lepiej. I wcale się nie dziwię, , że na podstawie tej gry kręcą film. Trzy godziny gry, a mnie, staremu prykowi już kilka razy zakręciła się łza w oku. Jak już panowie programiści z Nauhgtydogs coś stworzą, to... klękacie narody.

 

Warto było kupić to "pudełko" dla tej gry, oj, warto było...

 

The Last ok, ale raz się przejdzie taką fabularną grę i do kosza?

Czemu nie wersja Pro PS4?, jednak więcej klatek można mieć w grach...30kl/s to dla mnie ciut za mało...

 

 

The Last Of Us przejdę pewnie kilka razy, tak, jak pierwszą Mafię.

 

PSX Pro jest trochę... niedo****na ;) Lepsze bebechy, ale brak gęstego BR. Panowie z Sony liczą na to, że materiały 4k będziemy online z np. Netflixa oglądać :D Wersja TLOU Remastered. która mam na zwykłym PSX4 śmiga w 60 klatkach przy ulepszonej grafice.i jest... miodzo :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę się tego nazbierało nie tylko prezenty.

 

DSC_0043.JPG

Trza się było na coś mobilnego przesiąść także Fatso 'wy laptop jak znalazł :)

Kieszeń na hdd bo w środku wolę mieć dwa SSD.

Bilecik na Sabaton.

Pudełeczko na doki od skośnookich za grosze.

I nowy stary Z3 bo stwierdziłem na co mi nowy flagowiec.

 

Pod choinką jeszcze oczywiście skarpety :D i parę innych drobiazgów przydatnych do białego szaleństwa.

 

DSC_0044.JPG

 

 

A z stricte audio prezentem czekam i myślę :P

Edytowane przez Hakuri
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wpadnie Evil i pozamiata

 

 

To może jaki dobry modzina przyjdzie z gumką i wymaże nasze bąki aż po same skarpety? Tym bardziej, że usadziłem byka interpunkcyjnego.

 

 

Na życzenie zgodnie z prośbami. Wątek posprzątany i ponownie otwarty, można dalej muzycznie zakupić.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sound Magic PL30 Plus. Na Gwiazdkę dostałem. Do Note 4 i T5g.

 

W środku niezłe etui na zameczek. Nie dołączają już jednak pięknego woreczka SM, w którym nosiłem iPoda a teraz AK300.

PL30_2.jpg

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze PL30 miały etui, nie woreczek :)

 

A u mnie będzie coś z Massdropa od Brainwavz. Ale nie mam pojęcia co - taka niespodzianka świąteczna mnie czeka (pewnie za miesiąc u mnie) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze PL30 miały etui, nie woreczek :)

 

A u mnie będzie coś z Massdropa od Brainwavz. Ale nie mam pojęcia co - taka niespodzianka świąteczna mnie czeka (pewnie za miesiąc u mnie) ;)

To kiedy PL 30 występowały z woreczkiem czarnym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej ciekawi, na jakie rabaty można liczyć przy takich kwotach.

Mam wrażenie, że tu dużo odgrywa sama cena.

Jak kolumny kosztują 227k zł, a sklep jest w stanie zejść,powiedzmy do 150k, to chyba jest większe parcie na ten konkretny model (we wrocławskim Fusic są za 160k, więc chyba da się).

 

Wiadomo, narzut sklepu jest konkretny, ale zastanawia mnie, na jakie rabaty można liczyć przy cenach rynkowych 200k zł.

 

Może nie ma sensu się bawić w jakieś budżetówki, tylko zacznę odkładać na swoje Magico :D

Edytowane przez krz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najbardziej płodny wątek na forum. Czuję się trochę jak idiota, bo nic nie kupuję. Może wymagam leczenia?

To nie złośliwość, też lubię nowe rzeczy, poprawiają humor, więc proszę mnie nie flekować...

Wyrażam po prostu szczery żal, że byłem niegrzeczny i Mikołaj tak niewiele mi przyniósł...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To najbardziej płodny wątek na forum. Czuję się trochę jak idiota, bo nic nie kupuję. Może wymagam leczenia?

To nie złośliwość, też lubię nowe rzeczy, poprawiają humor, więc proszę mnie nie flekować...

Wyrażam po prostu szczery żal, że byłem niegrzeczny i Mikołaj tak niewiele mi przyniósł...

Jarro, spoko, jest zdrowy.

Wszak tylko zdrowe ryby mają siłę płynąć pod prąd :D

;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności