Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Jak coś to mam znajomego projektanta w DrutMetalu... Myślę, że zrobi za 2,5% 5% (a co tam, niech sobie zarobi) tej ceny :ph34r:


PS: Jacyś chętni?

"W pełni ałdjofilski produkt w nieaudiofilskiej cenie!"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc "dyskusje" nt. zakupu Wulkana, to ja bym do kompletu dorzucił odpromiennik od żył wodnych - myślę że w sumie mogłoby to dać podczas odsłuchów efekt podobny do orgazmu #pdk

Ja jednak nie odważę się na zakup, bo musiałbym wziąć na to kredyt a później słuchać tego pod domem na chodniku (po wypierd... z domu przez małżonkę).

 

Co by nie było offtopu - u mnie skromnie bo tylko Zenek doszedł w ostatnim czasie :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz jeszcze tylko zakupić magrava i można słuchając muzyki hodować świadomą plazmę. Tak mi się luźno skojarzyło.

 

https://youtu.be/xNMsiSCz5SE?t=2181

 

Wrzuciłem filmik od odpowiedniego momentu, ale jak ktoś ma zdecydowanie za dużo czasu to można całość obejrzeć.

 

 

 

Żeby nie było, że czysty offtop, to jakiś czas temu kupiłem Logitech Z-5500, do filmów i gier nadaje się bardzo fajnie, do zagłuszenia odkurzacza też.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie od przeszło godziny taki oto zawodnik się wygrzewa w temperaturze pokojowej: Headonic GSP/Box :)

Ten to sobie Polskę pozwiedzał przez ostatnie kilka dni :D

 

A u mnie.

 

Wykorzystując szaleństwo zakupowe Crysisa od kilku godzinek dochodzą do siebie po tych mrozach za oknem do czasu gdy wieczorem jak już będzie czas je dopadnę :P

miniIMG_20161007_170359.pngminiIMG_20161007_170239.png

 

Kabelek mobilny na szybkości polutowany co by do czegokolwiek podłączyć w oczekiwaniu na zbalansowany kabelek jak i ampa na dniach :D

 

nawet ładnie się to drewno komponuje z parkietem.

jaram się xD

Edytowane przez Hakuri
  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może trochę offtopu:

creative_sb_jam_03m.jpg

Takie coś ostatnio ćwiczę, bardzo fajnie gra, porównując do cenowo podobnych Tomahawków to JAM mają nieco więcej basu (także niżej schodzi), wokale podobne, góra nieco lepsza niż u MrZ. Ogólnie dosyć poprawne granie, co mnie mile zaskoczyło, bo kupiłem raczej z ciekawości jak to badziewie zagra, a wyszło, że zostają na dłużej. No i też można powiesić na suficie ;) Zdjęcie pożyczone wiadomo skąd i wiadomo od kogo.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie od przeszło godziny taki oto zawodnik się wygrzewa w temperaturze pokojowej: Headonic GSP/Box :)

 

 

Gratki. Ktora do rewizja?

Porownasz do Twojej SP v2?

 

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1ad4526a40da16607b572a1a2d891667.jpg

 

Kolejna komisowa zdobycz. Nie wiem czy długo zostanie bo póki co ani porządnego playera do tego ani mega słuchawek. Ale zobaczymy jak na razie zaczniemy od iPhone i fidelio L2

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez kaleidgalaxy
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Ten Headonic jest bodajże dwa miesiące starszy niż mój Basic, a ten z kolei to praktycznie obecnie oferowana wersja ale bez droższego potencjometru (te potencjometry to chyba całkiem niedawno weszły do oferty, ale tu już trzeba by majkela pytać, co i jak).

 

Sonic Pearl to jest 2 w rewizji D (w recenzji porównawczej z Phonitorem Synthax bodajże wpisał, że to sztuka z 2016 roku, a ja mam właśnie tego Sonica).

 

Ogólnie to będę miał twardy orzech do zgryzienia z tymi ampami. Trzeba będzie dużo testować, porównywać i ostatecznie zdecydować, bo docelowo planuję zostawić sobie jeden/dwa wzmacniacze (przy czym ta druga opcja to z FCL'em jako jednym z nich). Póki co mój Headonic którego mam od nowości nie ma zasilacza, a ja nie chciałem dokupować zamiennika, bo wtedy by się różnił od tego oferowanego przez majkela. Zakup Sonica był trochę jak to czasem u mnie bywa - impulsywny - ale zdecydowanie warto było. Zdążyłem sobie jeszcze przetestować porównując do mojego Headonica i faktycznie Sonic jest lepszy, w skrócie to dźwięk jest czystszy, gładszy, ogólnie lepiej kontrolowany, z lepszą separacją i przede wszystkim sceną. Headonic na zasilaczu to brzmienie takie bardziej dosadne i ciasne, choć to słychać dopiero porównując oba wzmacniacze. Jako odniesienie mogę napisać, że The Wire SE-SE V2 który też mi się bardzo podobał zagrał sceną jeszcze mniejszą niż ta w Headonicu pędzonego z zasilacza, jakość dźwięku też wg mnie na korzyść wzmacniacza majkela.

 

Wersja GSP/Box mi się od początku podobała, bo mi się obudowy Hammond podobobają - a tym bardziej tutaj z takim pokrętłem-nakrętką i przełącznikami, które stosuje majkel. Niby mam obok Sonica w już naprawdę porządej obudowie, ale te Hammondy mają swój urok. W każdym razie, byłem ciekaw tej najbardziej wypasionej wersji Headonika, a że crysis chciał się na parę fantów wymienić, to czemu nie. Taki wariat ze mnie. Jedni wymieniają słuchawki, i ja co prawda też tak robiłem, ale już mi przeszło (te nowe flagowce to kosztują krocie, a chętnie bym HE-1000 zanabył kiedyś być może), a ja wymieniam wzmaki.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wulkan, a jak się te haczyki zgrywają z bezpiecznikiem Furutecha, nie jest za jasno?

A w temacie - K551

Powrót, czy debiut z tymi akg?

Ja żałuję że je wycofali. Trzymam jedną parę na zapas :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wulkan, a jak się te haczyki zgrywają z bezpiecznikiem Furutecha, nie jest za jasno?

A w temacie - K551

Powrót, czy debiut z tymi akg?

Ja żałuję że je wycofali. Trzymam jedną parę na zapas :(

Miałem kilka razy K550 i całkiem dobrze wspominam, ciekaw jestem synergii z C10 a takie słuchawki by mi się przydały, zamknięte, w miarę mobilne. Grają porządnie nie to co jakieś droższe wynalazki pokroju Nighthawk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wulkan, a jak się te haczyki zgrywają z bezpiecznikiem Furutecha, nie jest za jasno?

A w temacie - K551

Powrót, czy debiut z tymi akg?

Ja żałuję że je wycofali. Trzymam jedną parę na zapas :(

Miałem kilka razy K550 i całkiem dobrze wspominam, ciekaw jestem synergii z C10 a takie słuchawki by mi się przydały, zamknięte, w miarę mobilne. Grają porządnie nie to co jakieś droższe wynalazki pokroju Nighthawk

 

touok sprawdź SM Vento P55, u mnie zostały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Wulkan, a jak się te haczyki zgrywają z bezpiecznikiem Furutecha, nie jest za jasno?

A w temacie - K551

Powrót, czy debiut z tymi akg?

Ja żałuję że je wycofali. Trzymam jedną parę na zapas :(

Miałem kilka razy K550 i całkiem dobrze wspominam, ciekaw jestem synergii z C10 a takie słuchawki by mi się przydały, zamknięte, w miarę mobilne. Grają porządnie nie to co jakieś droższe wynalazki pokroju Nighthawk

 

touok sprawdź SM Vento P55, u mnie zostały.

 

No właśnie, pisałeś coś gdzieś o nich? Bo jestem ciekaw opinii.

 

@down No to czekam :)

Edytowane przez Lirick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności