Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

W poszukiwaniu alternatywy dla pianek Comply - których trwałość woła o pomstę do nieba. Mam też wrażenie, że celowo ją obniżyli - nowe pianki stają się bezużyteczne po 7-10 dłuższych odsłuchach, a stare - 3 letnie!, które były dołączone do Audeo, ciągle są jak nowe.

 

20160930_154259.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dyskretny OPA301 w końcu na pokładzie mojego AIM SC808 - pełni rolę bufora słuchawkowego. Nie czuję przepaści (dotychczas siedziało MUSES8820), ale poprawę. Do tego jeśli chodzi o moc wyjściową to karciocha dostała potężnego kopa. HD540 600ohm gra wystarczająco głośno przy 30% głośności w systemie :)

 

Teraz problem jak to zmieścić, bo jest wysoka, a dodatkowo po modzie mikołaja mam na pleckach dodatkowe rezystorki przy stolikach. Tymczasowe podłączenie na zdjęciach poniżej.

TYLKO DLA LUDZI O MOCNYCH NERWACH!

 

 

 

GWfDvfG.jpg

Dyskretne OPA301 jest za szerokie, więc musiałem wsadzić dwa dodatkowe stoliki precyzyjne DIP-8.

fNp29e8.jpg

Dodatkowo ponieważ ani z dołu, ani z góry nie mam dostatecznie dużo miejsca tymczasowo podłączyłem do ekstendera PCI-E.

CqCRDio.jpg

 

 

Edytowane przez sn4ke
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od kilku godzin chodzi takie rozbebeszone i jeszcze nie wybuchło, więc ewentualnie muszę opracować patent jak zamontować kartę pionowo w obudowie.

 

Niedawno kupiłem sobie Sennki HD480 II i nie wiedziałem czy warto się chwalić w zakupach, bo pady to były klapciuny i generalnie myślałem, że znów umoczyłem, ale po wymianie gąbki zrobiły na mnie spore wrażenie. Albo to sama wymiana gąbki, albo dodatkowo służy im ten OPA301 na buforze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie widzę problemu pisaj na priv :)

Napiszę jak dojdzie TEAC, żebym miał z czego odsłuchać... btw powrót 2-óch fajnych pozycji, będą we wtorek :>

TEAC & Sony EX1000

 

post-53984-0-86753400-1474013955_thumb.j post-53984-0-67502600-1474013943_thumb.j

 

A czy Ty miałeś już nie kupować?

Zazdroszczę Soniaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:ph34r:

TEACa miałem i tak kupić, a że kolega ayayeah miał też wystawione Soniacze...

Tak jakoś wyszło.

Ino znowu wpędzam się w kłopoty finansowe, więc pewnie będę Headonica wystawiał... miał być jako SE, bo Mjolnir jest tylko BAL, ale w sumie to i tak nie planuje żonglerki jeśli chodzi o nauszniki... awaryjnie jak będę musiał coś po SE przetestować to TEAC da radę ;)

 

Ale rodzi się kolejny problem, że jak Headonica sprzedam to gotówki będę miał za dużo i zaraz znowu będę komis przeglądał...


Lo/l...

Tylko napisałem ww i zgłosił się chętny na Headonica :o

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DAP pierwsza klasa, IEMów nie słuchałem, ale z chęcią bym kiedyś przesłuchał patrząc po opiniach... z drugiej strony to ich właściciele od nas forum jakoś długo ich nie trzymali...

ja mam do dziś... wystawiłem i się rozmyśliłem :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

A jednak?

 

;)

 

A jednak. ;) Co porównanie bezpośrednie to porównanie bezpośrednie, choć jestem do nich sceptycznie nastawiony. Będą miały ciężki orzech do zgryzienia, bo K702 naprawdę się ze mną polubiły.

Skusił mnie w HD600 kabel Forzy, co jest wielkim plusem, a i pady HM5 też na plus względem stocka, bo "nie giną" zbyt szybko. Zobaczymy, najwyżej wylądują w komisie za grosze. :)

Edytowane przez snuffdbko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności