Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

TrochÄ siÄ tego nazbieraĹo.

Nowy telefonik, dziÄki FunGD za pomoc w wyborze :)
IMG_20160903_154320.jpg

DAC :ph34r:, dziÄki za info crysis94
IMG_20160903_154246.jpg

Szkoda tylko, Ĺźe nie mam obecnie ampa ...

IC od Kryzysa.
IMG_20160903_154148.jpg

A przy okazji zakupów w Biedrze szkoda byĹo nie zabraÄ za dyszkÄ :)
IMG_20160903_154648.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TrochÄ siÄ tego nazbieraĹo.

 

Nowy telefonik, dziÄki FunGD za pomoc w wyborze :)

attachicon.gifIMG_20160903_154320.jpg

 

DAC :ph34r:, dziÄki za info crysis94

attachicon.gifIMG_20160903_154246.jpg

 

Szkoda tylko, Ĺźe nie mam obecnie ampa ...

 

IC od Kryzysa.

attachicon.gifIMG_20160903_154148.jpg

 

A przy okazji zakupów w Biedrze szkoda byĹo nie zabraÄ za dyszkÄ :)

attachicon.gifIMG_20160903_154648.jpg

Dojcze gramofon za dyszkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze trochę i twój AIM pod audiofilskie wyżyny będzie zachaczał :-) ale to fajna opcja, kupić sobie tanią kartę i co jakiś czas robić jej upgrade aż do do poziomu, który zadowala właściciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Colorfly_C10_middle.png

A miało już nie być DAPów... C10.

 

thum11036_2.jpg

Wireworlda Stratus 7. Jakby ktoś pytał po co... bo ładnie wygląda (i względnie niedrogo kupiłem xD).

 

 

post-65166-0-31479100-1468485673.jpg

IC by Rafaell.

 

post-65166-0-47600000-1468486273.jpg

GFMod Silver Series Coaxial.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak skończę wyprzedaż to skończę tylko z 2-ma nausznymi parami + ER4XR :P


On ma tyle słuchawek, że przynajmniej z częścią c10 zagra lepiej. I skończy na dwóch dapach i płaczu, że nie może żadnego sprzedać xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak kiedyś mówiłem. A dziś...

 

UWJvQ4e.jpg

 

 

Wbrew pozorom to nie OT. Niedawno nabyte za ogromnym gestem Krzysztofa AKG K401 (trzecie od prawej).

 

Potwierdzam, że grzech nie dać lajka, fajny motyw na audiofanatykową koszulkę tak BTW. A tak po za tym to czegoś jeszcze brakuje do kolekcji, chyba tych df-ów co odkupił Tomek.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak kiedyś mówiłem. A dziś...

 

UWJvQ4e.jpg

 

 

Wbrew pozorom to nie OT. Niedawno nabyte za ogromnym gestem Krzysztofa AKG K401 (trzecie od prawej).

Ale kolekcja :) . Ja to tylko ilością Senków mógłbym przebić ;) (ale już nie w takim pięknym stanie :( ).

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to już kolekcjonerstwo, ale z pasji, bo każdy z tych modeli (może prócz K401 i K501 względem siebie) gra inaczej. Na zdjęciu brakuje jeszcze tylko K290 i K1000, które nie zmieściły mi się już w kadrze. K240 DF owszem poleciały do Tomka, który bardzo je sobie ceni, a nie chciał nabyć ich w ciemno od niesprawdzonego człowieka spoza forum.

 

PS. Dziękuję za lajki, odwdzięczyłem się :).

Edytowane przez EvilKillaruna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AKG K702

akg_k702_1.jpg

 

Wzięte z ciekawości i na krótkie testy, ale już wiem, że za jakiś czas chętnie do nich wrócę. A to świeżonki z pudełka, podłączone pod iPoda Video.

Ciekawe co pokażą na stacjonarce. Jeśli one chodzą za 500-600zł, to jestem zachwycony.

 

Denon PMA-720AE

denon_pma_720ae_pma720ae_31152.jpg

 

Również przyszły, w zamiarze porównania z obecnym ampem i synergia z Electrino 150 jest doprawdy wyborna.

Do tego świetnie się prezentuję wizualnie. Tylko gałka głośności chodzi tak luźno, że jak synek ją dorwie, to stracę szyby, a on słuch.

Czas zacząć polowanie na PMA-1500R :)

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lajki wyszli.

 

K290 na tą chwilę są jednymi z najtrudniejszych do rozgryzienia słuchawek, jakie miałem. Trudno jest im znaleźć adekwatną nazwę. Być może ciekawsze okazałyby się więc K270, czyli zamknięty brat, o rok tylko młodszy od K280. Recenzja 290-tek będzie obawiam się oj nieprędko, ale moje uszy na razie już zdecydowały za częstszym sięganiem po K280. Chociażby dlatego, że K290 są zbudowane na ramie K1, nie jest to konstrukcyjnie pełny projekt K2. Widać to przy porównaniu pod kątem:

 

8nDQ87d.jpg

 

pfjF3Ev.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności