Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

A, widzę, że pozmieniali stronę i teraz żadne kody nie działają, ale myślę, że naprawią xD

 

Ja zostawiłem jedne dokanałowe AllRoudery... a w piątek/poniedziałek prawdopodobnie przyjdą drewniane T70 i wtedy zdecyduje jakie nauszniki zostaną i na razie koniec zmian (no... jeszcze BAL drabinkę rezystorową trzeba wstawić do AMPa... ale to już ******ly) :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A, widzę, że pozmieniali stronę i teraz żadne kody nie działają, ale myślę, że naprawią xD

 

Ja zostawiłem jedne dokanałowe AllRoudery... a w piątek/poniedziałek prawdopodobnie przyjdą drewniane T70 i wtedy zdecyduje jakie nauszniki zostaną i na razie koniec zmian (no... jeszcze BAL drabinkę rezystorową trzeba wstawić do AMPa... ale to już *******y) :>

 

Jaki rabat dawał ten kod?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tam też są jakieś kody zniżkowe? Bo mi pokazuje 1700 bez 3zł:

https://www.thomann.de/pl/etymotic_er_4xr.htm?ref=search_rslt_er4xr_392227_0

:ph34r:

 

Musiałbym coś wkleić, żeby OT nie było... IC zmieniłem:

post-65166-0-81741900-1468484869_thumb.j

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten IC :F

 

 

Zaraz zaraz... Czyżby to ten słynny IC-ek o którym Crysis powiedział, że jest jednym z lepszych z którymi pracował? :o

Tak to TEN - włącznie z tym, że czesiu89 użył tego jako slogan reklamowy! Już wiem do kogo reklamacje jak coś :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od 2 dni kolejny discmanowy dziadek, którego produkcję rozpoczęto w 1986 r.

Prawdopodobnie jest starszy o jakieś 5 lat od mojego Technicsa z 1991r.

 

gallery_55359_671_8444.jpg

 

Zdjęcie z netu.Sanyo CDP-55A za całe 45 zet, a radochy co nie miara.Ze względu na upał, podpięte Grado 325.

Wniosek mało-muzyczny na razie : 25-30 lat temu ludzkość miała gorszy słuch ???

Te dziadki tak napieprzają, że przy 32 ohmowych słuchawkach nie wychodzę poza 3 kreskę.

Podbicie basów wymarzone dla bassheadów.Na moich Grado, nie grzeszących tym zakresem, było go tyle, że jelita zaczęły ewakuację z organizmu przez tą, no ... eee ...pragębę !

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie od 2 dni kolejny discmanowy dziadek, którego produkcję rozpoczęto w 1986 r.

Prawdopodobnie jest starszy o jakieś 5 lat od mojego Technicsa z 1991r.

 

gallery_55359_671_8444.jpg

 

Zdjęcie z netu.Sanyo CDP-55A za całe 45 zet, a radochy co nie miara.Ze względu na upał, podpięte Grado 325.

Wniosek mało-muzyczny na razie : 25-30 lat temu ludzkość miała gorszy słuch ???

Te dziadki tak napieprzają, że przy 32 ohmowych słuchawkach nie wychodzę poza 3 kreskę.

Podbicie basów wymarzone dla bassheadów.Na moich Grado, nie grzeszących tym zakresem, było go tyle, że jelita zaczęły ewakuację z organizmu przez tą, no ... eee ...pragębę !

Bo w tamtym czasie UE nie wchrzaniało się tak z regulacjami. No i producenci nie mieli nas za idiotów.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Bo w tamtym czasie UE nie wchrzaniało się tak z regulacjami. No i producenci nie mieli nas za idiotów." - o, to,to,to ... Jeden z czynników, który pchnął mnie ku dziadkom.

Oczywiście oprócz chęci poznania historii, nazwijmy ją - brzmieniowej - discmanów "u ich zarania".To było na pierwszym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lenovo Tab2 a8-50 + Poweramp i jest mały opad szczęki.

Ten opad to przy słuchaniu z głośników, czy z dziurki ?

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności