Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

preview_1.jpg

Zoom G3X. Świetna zabawka :) Może być zasilany z gniazdka, po usb oraz bateryjnie (4xAA), Bardzo kompaktowe wymiary i spore możliwości. Mnóstwo darmowych patchy udostępnionych przez społeczność. Fajna cena :)

Wygląda jak jednoręki bandyta na... pedał

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpowiem. To efekt gitarowy. Kładziesz takie coś na podłodze i jak grasz to możesz się przepinać w trakcie utworu pomiędzy efektami oraz kontrolować tzw. "ekspresję" (po to jest ten pedał) :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiefekt, czyli urządzenie typu "jak coś jest do wszystkiego..." ;)

Na tle nawet droższej konkurencji ponoć nie ma się czego wstydzić. Bezpośrednio rywalizuje zdaje się z bossem ME-25, choć porównywany jest z wyżej pozycjonowanym GT-10, czy nawet GT-100. GT-100 oczywiście zagra lepiej, ale nie będzie to jakaś przepaść. A jest to sprzęt 2x droższy i 3x większy. To samo PODy od line6 (hd300, hd400, hd500). Do użytku profesjonalnego sprawdzą się lepiej, ale jako sprzęt domowy to troszkę przerost formy nad treścią.

Ja go traktuję jako fajną zabawkę do ćwiczeń i w takiej roli sprawdza się wyśmienicie. Gdybym miał wybierać jeszcze raz, bez wahania wziąłbym go ponownie, bo to sprzęt zapewniający mnóstwo frajdy i zero frustracji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Multiefekt, czyli urządzenie typu "jak coś jest do wszystkiego..." ;)

Na tle nawet droższej konkurencji ponoć nie ma się czego wstydzić. Bezpośrednio rywalizuje zdaje się z bossem ME-25, choć porównywany jest z wyżej pozycjonowanym GT-10, czy nawet GT-100. GT-100 oczywiście zagra lepiej, ale nie będzie to jakaś przepaść. A jest to sprzęt 2x droższy i 3x większy. To samo PODy od line6 (hd300, hd400, hd500). Do użytku profesjonalnego sprawdzą się lepiej, ale jako sprzęt domowy to troszkę przerost formy nad treścią.

Ja go traktuję jako fajną zabawkę do ćwiczeń i w takiej roli sprawdza się wyśmienicie. Gdybym miał wybierać jeszcze raz, bez wahania wziąłbym go ponownie, bo to sprzęt zapewniający mnóstwo frajdy i zero frustracji :)

Miałem GT-10. Polecam z całego serca. Przestery są lekko cyfrowe ale efekty modulacyjne to bajka. Tak samo nagrywanie, obsługa i presety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szybka sesja w pracy.

Sony MDR-SA3000

 

f372ae7b659401f5cc523ff74ef7f833.jpg

Jak wrażenia? Przyznam, że trochę mnie kusiły te słuchawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Szybka sesja w pracy.

Sony MDR-SA3000

 

Jak wrażenia? Przyznam, że trochę mnie kusiły te słuchawki.

 

 

Jasne, przestrzenne, ze śladową ilością basu. Ponoć dobra baza do modów, ale ja się nie będę bawił.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG V10 już parę dni u mnie leży i zostanie na długo. Ma wszystko to co uwielbiałem w g4, parę dodatkowych bajerów i napędzi nawet bardziej wymagające słuchawki bez podłączania dodatkowych urządzeń. Teraz trochę żałuję, że pozbyłem się triplefi, trzeba będzie się porozglądać może za jakimś zastępstwem, bo się trochę za ciepło na amperiory robi a monki w tramwaju i metrze powiedzmy, że średnio się sprawdzają...

20160604_170918.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LG V10 już parę dni u mnie leży i zostanie na długo. Ma wszystko to co uwielbiałem w g4, parę dodatkowych bajerów i napędzi nawet bardziej wymagające słuchawki bez podłączania dodatkowych urządzeń. Teraz trochę żałuję, że pozbyłem się triplefi, trzeba będzie się porozglądać może za jakimś zastępstwem, bo się trochę za ciepło na amperiory robi a monki w tramwaju i metrze powiedzmy, że średnio się sprawdzają...

ER4S :)

Jak im da radę, to wszystko pójdzie w kąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głośnik Bluetooth - Qilive Q.1765. Na szczęście trafił się dobry egzemplarz, gra jak należy. Auchan w Krasne / Rzeszow za 199 zł. Jest jeszcze jedna sztuka jeżeli ktoś jest zainteresowany. Nie jest to poziom sony x33 czy JBL charge 2 ale jest bardzo dobrze, polecam :)

 

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności