Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

obravo :)

No właśnie. Jakiś czas temu sprawdzałem na stronie Obravo listę dystrybutorów i widnieje tam MIP, ale w sklepie są niedostępne. Czyżby coś ruszyło w temacie i miałyby się niedługo pojawić w ofercie?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

obravo :)

No właśnie. Jakiś czas temu sprawdzałem na stronie Obravo listę dystrybutorów i widnieje tam MIP, ale w sklepie są niedostępne. Czyżby coś ruszyło w temacie i miałyby się niedługo pojawić w ofercie?
Tak, będą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

No to jak to gra może ktoś się wreszcie wypowie ;) ? Może będzie fajne przenośny grajek, do plecaka się schowa i tyle :D .

 

Powiem tak - to ledwo ciągnie audeo :P Dźwiękowo też nie ma euforii, więc lepiej mieć ze sobą nano 2g :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

No to jak to gra może ktoś się wreszcie wypowie ;) ? Może będzie fajne przenośny grajek, do plecaka się schowa i tyle :D .

 

Powiem tak - to ledwo ciągnie audeo :P Dźwiękowo też nie ma euforii, więc lepiej mieć ze sobą nano 2g :P

 

:( szkoda bo telefon mam lepiej grający od nano 2g (moim zdaniem oczywiście ;) ) . Nano 2g rzeczywiście gra fajnie z technicznego punktu widzenia (szczegóły itd.) , ale takie techniczne granie to kompletnie nie moja bajka wole ciepły/analogowy dźwięk i taki daje mi mini 2g albo bb.

Edytowane przez Oskar2905
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

No to jak to gra może ktoś się wreszcie wypowie ;) ? Może będzie fajne przenośny grajek, do plecaka się schowa i tyle :D .

 

Powiem tak - to ledwo ciągnie audeo :P Dźwiękowo też nie ma euforii, więc lepiej mieć ze sobą nano 2g :P

 

:( szkoda bo telefon mam lepiej grający od nano 2g (moim zdaniem oczywiście ;) ) . Nano 2g rzeczywiście gra fajnie z technicznego punktu widzenia (szczegóły itd.) , ale takie techniczne granie to kompletnie nie moja bajka wole ciepły/analogowy dźwięk i taki daje mi mini 2g albo bb.

 

 

To teraz wyobraź sobie, że są ludzie, którzy mają techniczne Nano 2gen spięte z równie technicznymi Etymotic/Focal Spirit Pro i słuchają na tym rapu :P Czasem sam sobie współczuję i korci mnie zrobienie osobnego toru pod takie gorsze realizacyjnie gatunki (rap, metal, indie rock itp.).

 

A żeby nie było off-topu (zarówno co do handheldów Nintendo jak i muzycznych zakupów) to kupiłem sobie takie cuś:

 

ds10-comp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale Fatso mam elektrownię do nich w postaci iHA6, jak dla mnie najlepszy wzmacniacz do He-6 na jakich przesłuchałem je, jeszcze mnie by interesowało jak z Bakoonem HPA-01 zagrają, gdyż z HPA-01m było bardzo dobrze, z HPA-21 bardzo źle, że względu na bas, zadużo go było i do tego były bardzo tłuste.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i trzeba zalozyc welurowe pady od Audeze.

A te Fatso posiada ;)

No i mamy Hi End.

 

HE6 są świetne. Tylko potrzebują elektrowni :(

 

Zarówno Ty jak i Fatso akurat taką elektrownię posiadacie.

Wiem, bo kapitalnie napędzane sa HE 1000 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i trzeba zalozyc welurowe pady od Audeze.

A te Fatso posiada ;)

No i mamy Hi End.

 

HE6 są świetne. Tylko potrzebują elektrowni :(

Zarówno Ty jak i Fatso akurat taką elektrownię posiadacie.

Wiem, bo kapitalnie napędzane sa HE 1000 :)

 

Oczywiście założyłem. Najlepsza opcja do tych słuchawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Milosz,jak na tym kablu od Jimmiego Ci sie podobaja?

Dla mnie one sa za ostre na gorze,ale za to gora w 800s (tak jak pisales) Referencja! ;)

Ja mam nowszą wersję kabelka, zrobioną na mojej miedzi i tam nie mam problemu.

Ale w tym, który miałem ze słuchawkami, faktycznie ostrawo. Bardziej ten kabelek do He-500 pasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności