Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

 

AKG K550 MK II rekablowane

 

I jak wypadają względem pierwszej wersji a co ważniejsze, względem K551(o ile miałeś okazję słuchać)?

Bardziej naturalne (dla mnie) niż K550. Wszystkie pasma ok. Mniejsza przestrzeń, (nie taki "Concert Hall"). Choć spora.

Słuchałem K551 Kommela. Rekablowane. Były dla mnie takie "basowe". Moje K550 II takie nie są. Dobrze grają z Aune B1 i FCL II.

Wydają się dla mnie jednym z dobrych "koni roboczych" floty słuchawkowej, jak myśliwiec SE5a w brytyjskiej RFC (Royal Flying Corps).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Westone Star Tips, czarne i czerwone + etui Brainwavz.

A nie ocenioną pomoc przy wyborze tipsów udzielił crysis94, dzięki. :)

westone-star-tips-trade-for-universal-in-ear-monitors-and-earphones-1-pair-4.jpg

ETUI_SMALL_800X600.jpg

Edytowane przez jd1210
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupować lampki do feliksa ale w sumie od dawna się zabierałem do kupna:

dt990_3c_1.jpg

600 Ohm. Niech się wygrzeją, porównam z PRO i pewnie zrobię 'there can be only one'. Na razie mogę powiedzieć, że mają dużo mniejszy pałąk, rozstawiłem go na max i jest w zasadzie na styk idealnie, w PRO mam sporo zapasu. To już nawet HI2050 siedziały nieco luźniej. No i strasznie piaszczysta góra, nie tak ostra i natarczywa jak w PRO ale piaszczysta właśnie. Mam nadzieję, że wygrzewanie na to pomoże.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

AKG K550 MK II rekablowane

I jak wypadają względem pierwszej wersji a co ważniejsze, względem K551(o ile miałeś okazję słuchać)?

Bardziej naturalne (dla mnie) niż K550. Wszystkie pasma ok. Mniejsza przestrzeń, (nie taki "Concert Hall"). Choć spora.

Słuchałem K551 Kommela. Rekablowane. Były dla mnie takie "basowe". Moje K550 II takie nie są. Dobrze grają z Aune B1 i FCL II.

Wydają się dla mnie jednym z dobrych "koni roboczych" floty słuchawkowej, jak myśliwiec SE5a w brytyjskiej RFC (Royal Flying Corps).

 

Dzięki za odpowiedź. Mocno mnie kusi sprawdzenie wersji MKII(pierwsza mi nie podeszła) ale choruję również na K545. Obie pary to dla mnie bardzo ryzykowny zakup, istnieje duża szansa że się nie polubimy ale z tej dwójki chyba bardziej mnie ciągnie do K545 - K551 i tak zostaną jako główne nauszne i teraz przydałoby się coś poręczniejszego/kompaktowego na miasto( w K551 bym raczej nie wyszedł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Meze99 były z wytryskiem. Potwm lezaly w komisie

 

w komisie leżało, leży i poleży dużo dobrych sprzętów, którym to nic nie ujmuje - jeszcze większy wysyp od Meze był Aune B1...

 

Meze uważam, za dobre słuchawki w swojej cenie, a sprzedałem je, bo mam lepsze i wygodniejsze - czekam na ich pełnowymiarowy albo w pełni portable produkt

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

no i dawno doków nie kupowałem!

I jak? Piękne są. Dla samego wyglądu bym je kupił.

 

 

faktycznie wyglądają nielicho - duże bryły wyciosane z metalu, delikatnie szczotkowanego, łapią refleksy światła i nietypowe dla aluminium odcienie, pewnie za sprawą mieszanki z cynkiem

 

nie każdemu będą pasowały - są ciężkie i muszą nie tylko złapać odpowiedni seal w kanale, ale ta cała kupa metalu musi się świetnie wpasować w małżowinę, inaczej ich ciężar przenosi się do kanału

 

mają świetny kabel, a grają na moje ucho jak lepsza wersja gr07be - położyłem na lyrze, niech się wygrzeją :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności