Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Owszem, jednak paczkę będę mógł dopiero odebrać jutro. Próbuję pobrać jakoś z ich serwerów ale sam wiesz, że zapchane. Chwilę leci 500-600 kb/s a teraz 50kb/s - tragedia, zwłaszcza gdy pobieram 24bit WAV :P.

 

Ale żeby nie było offtop, muzycznie ale niezbyt audiofilsko: CAD GXL 3000 z amazona.

gxl3000pic126260.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12799443_1199496110078627_53875125175450

 

P.S. Dawno nie widziałem TAK wydanej płyty. W środku 4 książki z kopią rękopisów tekstów, 4 zdjęcia jak rentgen - 2 Adama, 1 jego syna i jedno pokazujące jego uszkodzone płuco i rodzynek - oświadczenie woli do wypełnienia. Naprawdę jestem w szoku.

Do mnie kurier nie dotarł, ściągnąć też nie mogę (to znaczy mogę ale wyskoczyło 6 godzin za niecałe giga) :angry: i jeszcze ten spojler od Ciebie.

Edytowane przez Kalitus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12799443_1199496110078627_53875125175450

 

P.S. Dawno nie widziałem TAK wydanej płyty. W środku 4 książki z kopią rękopisów tekstów, 4 zdjęcia jak rentgen - 2 Adama, 1 jego syna i jedno pokazujące jego uszkodzone płuco i rodzynek - oświadczenie woli do wypełnienia. Naprawdę jestem w szoku.

Do mnie kurier nie dotarł, ściągnąć też nie mogę (to znaczy mogę ale wyskoczyło 6 godzin za niecałe giga) :angry: i jeszcze ten spojler od Ciebie.

 

Sorry, myślałem, że każdy dzisiaj dostanie - w sumie tak powinno być ;) Ja się nie doczekałem na wav - na s:flo2 wgrałem mp3 i mówi się trudno, poczekam, aż serwer się odetka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej wyprawie do Oslo HiFi Center nabyłem kabel optyczny,ale były inne ciekawe rzeczy,których nie sposób było ominąć. ;)

Od ostatniego zdjęcia (które dodałem z miesiąc temu) trochę się zmieniło.

"mały" wzmacniacz moon-a pokazał klasę.Ciepło i gęstość. :D

Nadal po odsłuchu Lcd-4 nie potrafię znaleźć uzasadnienia w cenie :wacko:

2016-02-20 12.15.06.jpg

2016-02-20 12.15.13.jpg

2016-02-20 13.02.52.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza jest krowa ...

Chciałbym się jej mleka napić, zjeść sery z tego mleka, zjeść ... steka z tej krowy i zabrać z jej zwłok LCD-ki.

Matko s curkom, jestem trupojadem ... Słuchawkofagiem, paranoidalno-sinusoidalnym punktem na grzbiecie akustycznej fali ...

 

Aaa, idę stąd (!)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paaa Paaarrr

Paratykus daj trochę tego towaru :D ser mi zbrzydł ...

U mnie takie teksty bez towaru. Mam tak od urodzenia, jak tylko zacząłem mówić.

Tylko piłem wtedy dużo mleka, a jaką trawę krowy jadły, trudno powiedzieć...

 

Koniec OT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po ostatniej wyprawie do Oslo HiFi Center nabyłem kabel optyczny,ale były inne ciekawe rzeczy,których nie sposób było ominąć. ;)

Od ostatniego zdjęcia (które dodałem z miesiąc temu) trochę się zmieniło.

"mały" wzmacniacz moon-a pokazał klasę.Ciepło i gęstość. :D

Nadal po odsłuchu Lcd-4 nie potrafię znaleźć uzasadnienia w cenie :wacko:

Kiedy tak będzie w krakowskim Mp3storze???!!!!??? Hęęę?? Kupiłbym nawet ekspres do sklepu, żeby na kawę przychodzić.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Paaa Paaarrr

Paratykus daj trochę tego towaru :D ser mi zbrzydł ...

U mnie takie teksty bez towaru. Mam tak od urodzenia, jak tylko zacząłem mówić.

Tylko piłem wtedy dużo mleka, a jaką trawę krowy jadły, trudno powiedzieć...

 

Koniec OT.

Ja tak samo, trawa była naturalna, zielona :-)

 

Ja nic nie kupiłem, ale się czaję i po 10 coś kupię

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności