Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

A jednak...

 

sZqcKkq.jpg

 

 

Tylko nie z profilu ta modelka !

Sadysta fotograf zrobił jej krzywdę.

A ja zamiast na słuchawki gapię się nos i myślę : ona ma nos jak cygan ... stopę.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawiłem :D

 

Fotograf faktycznie dał ciała, a można by zrobić z tego kąta, bo Pani ładna:

https://youtu.be/2t6VJnzC8UU?t=56s

 

Dobra, koniec OT!

 

4s3VADy.jpg

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo świeżo, jasno i analitycznie ale z mocnym basem i dobrą sceną. Wyciągają dużo detali na wierzch, nie do słabych realizacji. Czyli grają odwrotnie niż mógłby wskazywać na to ich wygląd. :) Ciężko znaleźć mi podobne do nich słuchawki. Najbliżej chyba im do DT770, ale nie mają tak cofniętej średnicy, bas jest lepiej zwarty no i detalu więcej zdecydowanie.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W temacie test Panasonic pisze, że łoją basem.

 

Bas jest mocny, ale raczej do łojenia mu daleko. Najważniejsze, że ma dobre zejście i jest raczej dosyć zbity, nie tak misiowaty jak np w MOE2. Poza tym, jeśli spojrzymy na pasmo jako całość, to ta duża ilość basu dobrze współgra z dużą ilością góry, która ciągnie wysoko, na 12-14kHz dużo się dzieje, a średnica jeśli w ogóle to jest tylko minimalnie wycofana, na pewno mniej niż w DT770. Ja fanem basu nie jestem, a HD10 w tym zakresie są dla mnie strawne. Ten bas fajnie dociąża dźwięk. Analityczne i rozrywkowe granie jednocześnie. Ważne tylko by sprzęt towarzyszczący miał niską impedancję wyjściową, bo Pansy mają 18Ohmów i jak będzie wysoka to bas sie rozjedzie. Z Mojo i z Taczki IMO jest dobrze. Z AIMa, który ma 33 Ohmy na wyjściu to nawet nie chciałbym sprawdzać co tam się dzieje.

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dużo musisz poprawić. To ostre słuchawki, nie są uniwersalne. Może mniej góry j więcej basu.

Wygląd tradycyjnie ładny. Normalno-słuchawkowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wcale nie mają więcej góry niż K701 - przynajmniej ten egzemplarz (na skórkowych padach). Poza tym na przykładzie pro80, to chyba wiesz, że to nie jest duży problem :) .

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Folia z telefonu (THX Kurop ! ). Na razie słuchałem z Oppo PM-3 - jest dobrze, napęd prawidłowy, nie odczuwam braku mocy. P1 dziś będę słuchał z ZX-1.

Chłodniejszy niż T4G, bardziej swobodny. Równocześnie nie tak zwiewny jak T5g.

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12799443_1199496110078627_53875125175450

 

P.S. Dawno nie widziałem TAK wydanej płyty. W środku 4 książki z kopią rękopisów tekstów, 4 zdjęcia jak rentgen - 2 Adama, 1 jego syna i jedno pokazujące jego uszkodzone płuco i rodzynek - oświadczenie woli do wypełnienia. Naprawdę jestem w szoku.

Edytowane przez Arkusz
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

12799443_1199496110078627_53875125175450

x2

 

Też czekałeś dzisiaj o 0:00 jak dziecko na Mikołaja, żeby zobaczyć jak padają serwery? :) A później czekałeś na kuriera jak na zbawcę? Bo ja tak miałem :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prod_img_srh440_l.jpg

 

Przyszły Szurki :) Chyba jakieś pomodowane bo miało nie być basu, a wali całkiem porządnie ;) Trzeba będzie zajrzeć do środka i zobaczyć. Swoją drogą bardzo fajne słuchawki do wyhaczenia za śmieszne pieniądze. Aż dziwne, że u nas tak mało popularne. Tylko plastikowe trochę.

Powiedział fan dt880 :)

Ludziom z naszkm preferencjom walom! :)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności