Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Kupiłem z ciekawości - Denon DA-10 - gra niesamowicie jak na portable. Spokojnie napędza HD600 i HD800. Fajny do iphone`a jak i PC. Bezproblemowa w odróżnieniu od GeekOut`a praca w trybie DSD natywnym w Jriver. Dopracowana zabawka - a u nas kompletnie cicho o tym klocku...

Od dawna wisi pochlebna recka na Muzostajni, więc nie do końca cicho ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie i chyba bym nie chciał, wybierałem sercem, chociaż rozum też nie spał.

 

Aczkolwiek hybryda czyli model 990 ze średnicą 880 to było by mistrzostwo świata.

To które w końcu bo nie wiem czy mam cofać lajka ;)

 

Zamówiłem, jedne i drugie 600ohm, zostały oczywiście (oczywiście dla mnie) DT 990. 880 to takie mniej wygodne 990 z obciętymi jajami. Co ciekawe 600 ohm pociągnął (no może nie do końca) mój SMSL M2 ale na HPA... ok za wcześnie na to

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lajka nie cofam, ale za to drugiego nie dam Dlaczego mniej wygodne? Przecież to ta sama konstrukcja.

Niezupełnie, docisk jest mniejszy w 990 https://youtu.be/m2zEyZ_t52o?t=4m32s pady też chyba mają różny rozmiar, ponieważ w 990 ucho jest swobodniej umiejscowione. Aczkolwiek nie twierdzę że 880 są niewygodne, co to, to nie, tylko 990 są wygodniejsze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Zamówione 10 min. po ogłoszeniu preorderów :)

ostr.png

Ciekawe czy bedzie dobra jak poprzednia PZŻ ?

 

Jeśli będzie trzymała poziom kawałka, który jest na YT - będzie nawet lepsza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Rewelacyjna płytka!

 

Mój pierwszy zakup płyty w wersji cyfrowej :)

 

Wersja Flac 24-96 za całe 39zł na gaude.pl

 

 

 

attachicon.gifone-world-b-iext28216903.jpg

Dziękuję Ci za odkrycie tego albumu.

Słucham jak na razie 4-tego utworu i jestem zachwycony.

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To fajnie. Jak wygrzejesz, opowiedz o ich graniu.

Na szybko testowane wypadają bardzo, bardzo dobrze.

Outside: Super design ( nie wyglądasz jak kosmita, porównując do amperiorów :P ); wygodne w użytkowaniu, cale moje ucho się mieści w muszli, z 1wszą generacja był problem ; izolacja również całkiem dobra; pałak mimo iż sprawia wrażenie dość sztywnego nie uwiera/ grzeje/ daje dyskomfortu ( np on ear 1wszej generacji były fatalne pod tym względem ); budowa składana to kolejny plus, pozwoliła znacząco zmniejszyć rozmiar.

Inside: Dźwięk nie meczy mimo 2h sluchania, nie zalewa tez łubudu basem, choć niskie są dobrze zarysowane :P

Dla mnie bajka w tym momencie, jeżeli biorę je jako zamiennik dla IEM'ów.

Grane z Taczki 5'tej generacji. Ajpod bardzo łatwo je napędza btw., nawet jeden przycisk na pilocie działa :)

In minus, jeden kabel w zestawie, ponadto bez tego zmyślnego mechanizmu z dopasowaniem końca, aczkolwiek to można na a. dokupić

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też słuchałem wczoraj Momków 2.0. Pierwsza generacja mi się bardzo nie podobała, ale 2 są zdecydowanie lepsze i dużo wygodniejsze. Basu trochę sporo ale nie zalewa średnicy, która z kolei jest fajna i pełna. Mają troche braki na górze i dźwięk jest lekko przymulony ale nie jest źle. Całkiem szeroka scena i ogólnie przyjemnie się ich słucha, na portable w sam raz. Słuchałem z T5G i Mojo.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby Meze99 nasladowały 2.0 ?

 

Nie wiem, nie znam Meze, ale MOE2 mimo, że to nie moje granie to słuchało mi się ich bardzo przyjemnie i takie granie w portable może się sprawdzić. W domu, przy spokojnym odsłuchu braki w górze jednak za bardzo by bolały.

 

Na tyle przyjemne są w odsłuchu, że nawet przeszła mi przez głowę myśl o ich zakupie. :ph34r:

 

Są ładne, fajnie sie składają...

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności