Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie mogłem sie powstrzymać i kupiłem Zuna HD pewnie sie pobawię troche i puszczę w świat, jak na razie zapowiada sie całkiem ciekawie, obsługa na plus, zaraz zgrywać płyty i odsłuch :)

 

ImageUploadedByTapatalk1453218167.691860.jpgImageUploadedByTapatalk1453218186.471724.jpg

 

 

Wysłane z iPad Air za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym razem nieco skromniej (jeść też, niestety, trzeba :P )

 

Nieopatrznie zajrzałem do SATURNA, no i nici z jedzenia ;)

 

Skunk Anansie - Anarchytecture

Rainbow - Long Live Rock 'n' Roll

David Gilmour - About Face

Tangerine Dream - Tangram

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fatso ma coś z hypera - właśnie zamówiłem polecany przez niego wzmacniacz lampowy. Miał być zupełnie inny, już wybrany, poszukiwany, a tu proszę - hops i idzie do mnie to:

http://allegro.pl/miniwatt-klasyczny-wzmacniacz-lampowy-diy-i5834843009.html

Zastanawia mnie jak te 2x3,5W na wyjściu mogą napędzać kolumny do 100W ?? :o

 

“The first watt is the most important watt.” :P

Imho te setki watów we wzmacniaczach to trochę taki wyścig marketingowy. Można się zdziwić jak w rzeczywistości głośne jest te "kilka" watów. Do codziennego słuchania przy średnio skutecznych w zasadzie trudno przekroczyć z 5W. Moc podana na kolumnach to moc maksymalna powyżej której może dojść do uszkodzenia. Sam w sumie nigdy nie przekroczyłem na swoich KEFach 40% potencjometru na Denonie przy 30% w Windowsie. Przy takiej głośności bałem się już o okna i podskakujące kolumny :lol:

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HRT Music Streamer II+. Zobaczymy, jak wypadnie w stosunku do microStreamera. W ogóle to te HRT pakują w piękne pudełka (zdjęcie załączone) ;). No i jak się okazało nie ma w zestawie kabla potrzebnego do podłączenia do komputera. Ale to w sumie w necie mogłem wyczytać.

Jakiś czas temu jeszcze pady do DT770 i DT990 czorne.

No i lecą już do mnie VE Monk. Co prawda nie za specjalnie lubię pchełki, no ale ciekawość, taniość i siostra czuje pustkę po zgubieniu SRS300 ;).

A no i jeszcze Prolink Futura do spięcia HRT z ZENkiem.

20160120_104704.jpg

Edytowane przez Piotrus1910
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@hechlok

 

 

Co prawda nie miałem SR60e, ale za to SR80i - nie wiem, czy lepsze, czy gorsze, ale w momencie kiedy do mnie dotarły miałem już osłuchanych sporo teoretycznie lepszych nauszników, a na pewno droższych. Dość powiedzieć, że w tym samym czasie miałem AKG Q701 i wolałem słuchać na Grado, bo mnie bardzej wciągały w muzykę. Po prostu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fatso ma coś z hypera - właśnie zamówiłem polecany przez niego wzmacniacz lampowy. Miał być zupełnie inny, już wybrany, poszukiwany, a tu proszę - hops i idzie do mnie to:

http://allegro.pl/miniwatt-klasyczny-wzmacniacz-lampowy-diy-i5834843009.html

 

Będziesz zadowolony, u mnie zostanie na długo. Co do zakupów i Fatso... Kupiłem welury do Audeze XC, bas zrobił się bardziej sprężysty, dźwięk na plus, ale komfort na minus. Welury bardziej miękkie, siła docisku ta sama, moje wielkie uszy dotknęły blaszek. Niefajnie. A Miłosz pisze - rozegnij pałąk i już:-) podchodząc z nabożną czcią do słuchawek kupionych za niemałe pieniądze, uważając przy odkładaniu, odwieszaniu, polerując drewienka itp. łapię pałąk i odginam. I co? Welury grają jak natchnione, komfort wrócił i dźwięk zadziwia.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Fatso ma coś z hypera - właśnie zamówiłem polecany przez niego wzmacniacz lampowy. Miał być zupełnie inny, już wybrany, poszukiwany, a tu proszę - hops i idzie do mnie to:

http://allegro.pl/miniwatt-klasyczny-wzmacniacz-lampowy-diy-i5834843009.html

 

Będziesz zadowolony, u mnie zostanie na długo. Co do zakupów i Fatso... Kupiłem welury do Audeze XC, bas zrobił się bardziej sprężysty, dźwięk na plus, ale komfort na minus. Welury bardziej miękkie, siła docisku ta sama, moje wielkie uszy dotknęły blaszek. Niefajnie. A Miłosz pisze - rozegnij pałąk i już:-) podchodząc z nabożną czcią do słuchawek kupionych za niemałe pieniądze, uważając przy odkładaniu, odwieszaniu, polerując drewienka itp. łapię pałąk i odginam. I co? Welury grają jak natchnione, komfort wrócił i dźwięk zadziwia.

 

Dobrze żeś welury sprawił, bo na tych skórkowych bas lekko dudni. A z komfortem to zobaczysz, naprawdę super.

Audeze na skórze fajnie tylko wychodzą na zdjęciach. Jeżeli chodzi o komfort i akustykę, to zdecydowanie alcantara.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię się bawić w budżetówce... :)

attachicon.gifrockmaster_oe_2.jpg

Niedługo będą i u mnie, aczkolwiek do przeróbek przysłane a nie jako moja własność :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HRT Music Streamer II+. Zobaczymy, jak wypadnie w stosunku do microStreamera. W ogóle to te HRT pakują w piękne pudełka (zdjęcie załączone) ;). No i jak się okazało nie ma w zestawie kabla potrzebnego do podłączenia do komputera. Ale to w sumie w necie mogłem wyczytać.

Jakiś czas temu jeszcze pady do DT770 i DT990 czorne.

No i lecą już do mnie VE Monk. Co prawda nie za specjalnie lubię pchełki, no ale ciekawość, taniość i siostra czuje pustkę po zgubieniu SRS300 ;).

A no i jeszcze Prolink Futura do spięcia HRT z ZENkiem.

 

To jest nas dwóch z tym HRT na forum :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

A ja lubię się bawić w budżetówce... :)

attachicon.gifrockmaster_oe_2.jpg

Niedługo będą i u mnie, aczkolwiek do przeróbek przysłane a nie jako moja własność :P

 

też się na nie czaję, a co będziesz przerabiał ? :D

 

A co się da - pewnie średnie trzeba będzie trochę podciągnąć, wygłuszyć, może zrekablować wewnętrznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności