Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam One M8 i jestem mega rozczarowany. Dotyk mi siada, glosnik mi siada, telefon wygląda jak po bitwie a nim nie rzucam. Drugi raz na pewno bym nie kupił. Musze go na gwarę oddać ale nie moge bez telefonu z netem zostać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam One M8 i jestem mega rozczarowany. Dotyk mi siada, glosnik mi siada, telefon wygląda jak po bitwie a nim nie rzucam. Drugi raz na pewno bym nie kupił. Musze go na gwarę oddać ale nie moge bez telefonu z netem zostać...

Weź sobie na czas naprawy jakiegoś Xiaomi Redmi Note 2 za 7 stówek, spokojnie da radę.

 

04ec1c01e3ca6e8c6d2dac666dba4097.jpg

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś 2 paczki, nie było mnie w domu więc leci na raz :)

gallery_55644_733_447918.jpg

toslink 3 metry :)

##ADD

 

Kabelek polecił mi crysis94. Któremu oczywiście należą się z tego miejsca podziękowania. Obawiałem się różnic coax vs optyk, a tym samym nie umiem wyłapać żadnej różnicy używając jako źródła mojego stacjonarnego komputera :)

 

##END ADD

 

gallery_55644_733_1312761.jpg

gallery_55644_733_132668.jpg

I słuchawki po raz drugi :) Tym razem moje zdjęcie bo już doszły :)

Edytowane przez Ugz
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na takim eq słuchasz tych słuchawek? :) musiałyby być równe jak skóra na mopsie :)

słuchawki z tym EQ nie mają nic wspólnego, prócz miejsca leżakowania do zdjęcia. Tego eq i wzmacniacza pod nim używam do kolumn. A lęży mi teraz wszystko pod ręką bo wprowadzam zmiany w UgzAMP'a, trochę w tą diorę i wymieniam kondensatory w tym EQ. I teraz to już tylko zostały mi do kupienia słuchawki portable i części do poskładania kolumn. Plus muszę słuchawki poskładać w końcu ;)

Edytowane przez Ugz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Na takim eq słuchasz tych słuchawek? :) musiałyby być równe jak skóra na mopsie :)

słuchawki z tym EQ nie mają nic wspólnego, prócz miejsca leżakowania do zdjęcia. Tego eq i wzmacniacza pod nim używam do kolumn. A lęży mi teraz wszystko pod ręką bo wprowadzam zmiany w UgzAMP'a, trochę w tą diorę i wymieniam kondensatory w tym EQ. I teraz to już tylko zostały mi do kupienia słuchawki portable i części do poskładania kolumn. Plus muszę słuchawki poskładać w końcu ;)
Ja wiem jak grają. Ale wydało mi się to zabawne - słuchawki za ponad tysiaka, które trzeba tak korygować(gdyby to był setup pod nie oczywiście).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na takim eq słuchasz tych słuchawek? :) musiałyby być równe jak skóra na mopsie :)

słuchawki z tym EQ nie mają nic wspólnego, prócz miejsca leżakowania do zdjęcia. Tego eq i wzmacniacza pod nim używam do kolumn. A lęży mi teraz wszystko pod ręką bo wprowadzam zmiany w UgzAMP'a, trochę w tą diorę i wymieniam kondensatory w tym EQ. I teraz to już tylko zostały mi do kupienia słuchawki portable i części do poskładania kolumn. Plus muszę słuchawki poskładać w końcu ;)
Ja wiem jak grają. Ale wydało mi się to zabawne - słuchawki za ponad tysiaka, które trzeba tak korygować(gdyby to był setup pod nie oczywiście).

 

Nie, spokojnie. Nie bezczeszczę ich żądnym EQ. Kupiłem je świadomie, i to chyba najlepsze słuchawki do 2kPLN jakie poznałem. A teraz nawet drożeją do 2,6kPLN... No cóż pewne jest jedno, zabawią u mnie dłużej ;)

 

Zresztą ustawienie EQ też jest mocno randomowe bo właśnie sprawdzam czy nie trzeba też poczyścić, wymienić potencjometrów :P Choć resztki kolumn które mam faktycznie wymagają i tak mega korekcji :(

Po prostu muszę wskrzesić jakieś kolumny albo złożyć w końcu nowe, ale to już dyskusja na ponowne zakupy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Generalnie czarny by mi się wpasował w resztę sprzętu ale jak zobaczyłem jak wygląda srebrny ... Prezentuje się niesamowicie.

Muszę dla niego znaleźć lepsze miejsce bo na kolumnie słabiutko to wygląda.

 

Swoją drogą wszystkie wzmaki które miałem się grzały ostro. Lyr to patelnia. Jajka by się usmażyły w moment :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

NHNuNM1.jpg

 

V3LDAGz.jpg

 

Noc zapowiada się ciekawie :) Miałem go na testach w kolorze czarnym ale srebrny robi większe wrażenie :)

Napisz coś więcej na temat tego cacka bo bardzo nie interesuje takie combo :)

To ten z allegro, który był w okazjach?

 

 

Tak ... Udało się coś jeszcze ukręcić. Swoją drogą byłem go w stanie kupić za normalną cenę, a tu taka niespodzianka.

 

Na razie słucham na monitorach ...

Słuchawki dopiero podłącze w poniedziałek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności