Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba w wypadku, gdy dwójka komuś nie odpali ;D

 

@down:

 

Dwójka akurat była doskonałym rozwinięciem i dopracowaniem jedynki, mało kto mimo wszystko wolał jedynkę, również za klimat. W przeciwieństwie do większości produkcji kolejne części nie były kotletami robionymi na siłę, Blizzard jednak się przykładał do robienia gier.

Edytowane przez Mayster
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Offtop, ale gralem w D2 około 1000h, a może i więcej (single, BN oraz prywatny polski serwer), i tak uważam że jedynka jest lepsza, tego klimatu nie da się pobić, dwójka tylko wygrywa w multiplayerze.

Edytowane przez tybysh
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja mam nadal boxa

 

 

http://i.imgur.com/zcqsASi.jpg

 

 

ALSO ACHTUNG CEBULARSKI KAPEC W TLE

 

a ja mam dwa :P - jeden z dwójki oficjalnej, drugi z LoD tylko się już rozjechał :D + 1 para pl z innej edycji i dwie pary eng chyba :D

btw - Cebularski to jest KUBOTA :D

 

i mój Griszka wygaśnięty już od ładnych kilku lat :(

 

 

Screensho_wersnpe.jpg

 

 

Robsonek - i tak jedynka jest najlepsza;)

 

fajna, ale mną nie zawładnęła :D

 

 

Offtop, ale gralem w D2 około 1000h, a może i więcej (single, BN oraz prywatny polski serwer), i tak uważam że jedynka jest lepsza, tego klimatu nie da się pobić, dwójka tylko wygrywa w multiplayerze.

 

ja grałem w D2 jakieś ~2500h... rocznie ;) hmm, z 10 lat? :D oczywiście z przerwami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja max wbiłem 94 lv(barb na okrzyki), wstyd ale nigdy nie miałem motywacji do 99Lv, te ball runy się już nużyły. Koniec offtopu, warto by to przenieść do tematu o grach:) Ile godzin w to grałem to trudno policzyć, około 8 lat ale ile godzin to nie jestem w stanie stwierdzić. Czasem nachodzi mnie ochota na Diablo, wtedy przechodzę kolejny raz pierwszą część, D2 nie ma tego klimatu i nigdy go mieć nie będzie, wg mnie:)

Edytowane przez tybysh
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robo, przykro mi, ale musze stwierdzić, że masz nasrane.

 

 

 

:)

 

a mi przykro stwierdzić, że... Ameryki nie odkryłeś, przyjacielu :D

 

 

Ja max wbiłem 94 lv(barb na okrzyki), wstyd ale nigdy nie miałem motywacji do 99Lv, te ball runy się już nużyły. Koniec offtopu, warto by to przenieść do tematu o grach:) Ile godzin w to grałem to trudno policzyć, około 8 lat ale ile godzin to nie jestem w stanie stwierdzić. Czasem nachodzi mnie ochota na Diablo, wtedy przechodzę kolejny raz pierwszą część, D2 nie ma tego klimatu i nigdy go mieć nie będzie, wg mnie:)

 

ja ogólnie już pożegnałem się z "dwójką", obecnie od kilku tygodni pykam sobie casualowo w trójkę (obczajcie nazwę mojego typa :D pasuje do audiofoola jak ja? haha ) z dodatkiem ale szału nie robię, kariery wcale a klimat... nie ma w ogóle porównania do wcześniejszych części... jedynie ciarki przechodzą mi po plecach jak w Nowym Tristram słyszę gitarkę w tle, przypominającą mi stare dobre czasy... Gram sam, nie chcę już zakładać jakichś klanów, poznawać nowych kumpli w D3 itd itp... to mnie zabije albo przynajmniej znów zrobi ze mnie chodzące zombi do pracy :D a tak pykam solo, żadnych obowiązków, nikt gitary nie zawraca, to mi teraz i w tym wieku pasuje haha :D

 

 

dobra, kończymy offa, bo jakiś czarny antyfan Diabolo się pojawi i będzie siekierezada :D

 

btw jakby jakiś modziu się pojawił, niech to przeniesie do działu z grami, dziękuję :D

Edytowane przez Robsonek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym się już z Junaka cieszył,

dobra z Rometa też :D

 

Ale nikt mi za moje audiograty nie proponuje !

Manuelu, za M10 wielu dałoby się pokrajać.

 

A za Twoją sygnaturkę to spokojnie można Virażkę i jeszcze wystarczyłoby na sezon jeżdżenia.

junak103_1.jpg

yamaha-virago.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Barthuss

 

Stara miłość nie rdzewieje ;)

ile dałes i gdzie?

 

Tajemnica ;) Ale te słuchawki bardzo dobrze zgrywają się z moimi vintage`owymi klockami więc do nich wracam. A na tapecie akurat w domu mam na testach Audeze LCD-2 i też jest ciekawie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

luxman_l-210_front_panel.jpg

 

tu jakiś typ sprzedaje tuner, jakbyś chciał klocek do "wieży" ;)

 

http://allegro.pl/tuner-luxman-t-210l-top-stan-japan-i5208473588.html

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności