Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

 

Te czerwone to foliowce - Audiphiler MKP Te szare niżej też foliowe tyle że Cornell Dubilier. Docelowo mam zamiar zmienić je na coś lepszego jak ruskie PIO albo teflonowe.

Ruskie wojskowe PIO są dobre, jednak spróbuj amerykańskich Sprague, ale nie tych współcześnie produkowanych niebieskich(są BARDZO drogie, ale nie są aż tak świetne), lecz starych, NOS - Sprague Vitamin Q.

Teflonowe, te bym dał w sekcję zasilania - V-Cap TFTF.

Jeśli chcesz coś na srebrze, to myślę, że lepszych niż papierowo-olejowe Jensen Silver Foil, Silver Lead-out, nie ma ;)

Pomijam AudioNote Srebrne i Duelund Coherent, które są po prostu kuriozalnie drogie, a skoków jakościowych aż tak dużych nie ma.

Jakby ktos chcial to mam na zbyciu ruskie PIO 1500pF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bang & Olufsen U70

To Ty żeś mi podkupił, a już miałem praktycznie dogadaną zamianę...
Nie polecam!
A co z nimi nie tak? Chyba lepsze od TDS-16?

 

Wystukane na parapecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Gourney, popraw literówkę w nazwie zespołu, bo mi się cała dyskografia Deadów buntuje i próbuje wypełznąć z dysku ;)

 

Z tych trzech to najbardziej wchodzi mi "Toward the within", ze względu na tzw. jak ja to nazywam "orientalny zaśpiew". Uwielbiam tę płytę.

 

Fajny zakup zrobiłeś, gratki :)

Edytowane przez paratykus
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Gourney, popraw literówkę w nazwie zespołu, bo mi się cała dyskografia Deadów buntuje i próbuje wypełznąć z dysku ;)

 

Z tych trzech to najbardziej wchodzi mi "Toward the within", ze względu na tzw. jak ja to nazywam "orientalny zaśpiew". Uwielbiam tę płytę.

 

Fajny zakup zrobiłeś, gratki :)

 

Dzięki - były w jakiejś dobrej promocji na merlinie. W sumie to do tej pory słuchałem tylko "Spiritchasera", którego klimat bardzo mi pasuje, a te kupiłem z ciekawości.

 

P.S. A literówka była rzeczywiście szpetna - uznanie za czujność :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słucham na wszystkich trzech grajkach i nareszcie Nova N1 ma pole do popisu.

Mocy jest naprawdę bardzo dużo, goni DT990 bez podbijania czegokolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Oryginalne MOE z certyfikatem VOL ...

 

moich nie chciałeś!!!

1. To Ty mi nie chciałeś sprzedać ;) !

2. Wtedy byłem przed wyprzedażą, a teraz już po

3. Chciałem kupic k551 stock z pilotem, ale te MOE mi się nawinęły z pilotem :)

 

W każdym razie mam banana :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności