Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

No to skoro wszyscy kupują Customy, to i ja sobie sprawiłem kolejne Red Barony.

 

Tym razem CustomART Harmony Pro 8 - Red Baron Edition

attachicon.gifHarmony.jpg

Nie obraź się, ale LimeEarsy moim zdaniem ładniejsze :) Takie światło, czy naprawdę mają kolor arbuza?

To oczywiście wizualnie, bo dźwięk podejrzewam bardzo dobry.

Edytowane przez MrRzepa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, nie stać mnie. Ja napisałem o ewentualne zamówienie, na co mp3store odpowiedziało, że będą pod koniec tygodnia

To jest jednak 400 zł różnicy. Odpisałem, na kontakt@mp3store, że nie kupuję, dostałem wiadomość zwrotną, że nic nie szkodzi.

Edytowane przez ortega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info ze strony producenta, google tłumacz.


Bifrost Uber: Nawet lepszy wynik

Zamówić opcję Bifrost Uber, a otrzymasz dyskretny stopień analogowy oparty na bardziej zaawansowanym Gungnir DAC, z wyrafinowanym topologii, która poprawia wydajność dźwięku i mierzoną i serwo DC wyeliminować kondensatorów w ścieżce sygnału. Nie to, że baza Bifrost jest każdy garbić-to często w porównaniu do przetworników, które kosztują 3-8x tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suszec, nie omieszkam podzielić się wrażeniami, ale potrzebuję ok 1 miesiąca by je dobrze ocenić. Jak na razie w planach mam w najbliższym czasie napisać wrażenia z 5ways z jakimiś tam pierwszymi hintami o Harmony. A potem pewno w lutym będą wrażenia nt Harmony. Do tego jeszcze czekam na testowe kable SilverFi, które chciałbym wypróbować z obiema parami słuchawek i porównać do kabli FAW (które wszystkie oczywiście chciałbym opisać we wrażeniach).

Edytowane przez shakur1996
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przyszły do mnie Fidelio M1 z zamiany

 

PhilipsFidelioM1.jpg?itok=EdsbMjuQ

 

Ładne, wygodne, solidnie wykonane i... dobrze grają :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Bardzo ładne, wygląda jak baniak na wino :)

albo

 

kubus-puchatek-lapacz-miodu.jpg

 

Hej, no to napisz jak to jest z tym zachwalanym :) kreowaniem sceny.

 

Jest tak jak Maciux napisał w recenzji, świętna sprawa, wszystko fruwa nad tymi głośnikami, jazz, wykonania akustyczne brzmią niesamowicie, (testuje własnie na Friend'n Fellow), jestem w szoku ale do metalu, szybkiej muzyki to się całkiem nie nadają, bas się gubi w trzecim takcie całkowicie do tego wlaśnie scena przez nie kreowana nie jest dobra dla metalu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności