Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Siara, w stopce masz wpisane Nano iCan - ja kupiłem Nano iDSD. Wyjście słuchawkowe nie jest chwalone, ale ponoć DAC bardzo fajny :)

iCan to amp

 

Coś pomieszali z iDAC z iDSD

Edytowane przez retter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12645d1400921583-review-portable-univers

To jest oczywiście dac. Ja go nie słuchałem. Ale słyszałem o nim wiele dobrego. I chętnie bym go do parki z iCan ifi nano nabył. A jako solista i w funkcji ampa źle się nie spisze. Mocowo moj Ican ifi nano jest znacznie lepszy, ale e18 kładzie jak chce też, wiec nie dziwota. Mocy ma prawie jak klon. Nawet Mikołaj się nad nim zadumał... Kiedy fostexy napędził t40 i t50rp z palcem w nosie... I natychmiast go rozebrał... dac w nano dsd jest pono genialny, a wzmak słaby nie będzie... Jak chcesz to wyślę Ci moj Ican nano, cobyś parkę firmową zrobił i przy okazji recenzję popełnił... Razem z łączówką 7n Forzy albo hybrydą Audeosa. Bo mój nano tylko z dobrą łączowką gra. Inaczej gra jak .... Sprawdzone. Także kabel do RCA 7n konfekcjonuj, chyba, że masz. Jak nie, wsadzę do paczki :D deal?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@manuelvetro - chciałbym tylko nadmienić, że się znowuż zapędzasz w tej "genialności" idsd jako daca, ot dobry dac (obsługujący dsd) w swojej cenie, ale genialność to raczej zarezerwowana jest dla trochę poważniejszych zabawek. Chciałbym zauważyć, że ifi ma też idaca, ale to i tak nic nie zmienia w powyższej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up mocno rozważałem tę walentynkę z aukcji - daj znać co tam jak tam :)

Nie ma sprawy, jak się trochę osłucham z nią to coś skrobnę, choć doświadczenie ze wzmakami mam małe. Mam nadzieję, że do skutku dojdzie meet w Poznaniu i uda mi się porównać go z innymi bardziej znanymi konstrukcjami.

Na razie jestem zadowolony, a nawet bardzo z zakupu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny oneplus... nie macie problemów z przebarwieniami wyswietlacza? Bo przyznam, że to mnie powstrzymało od zakupu. A ja go wrzuciłem do koszyka z 2 miesiące temu ale ciągle mogę zamówienie złożyć. :)

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karmazynowy

...cos tam czytalem o tzw. "sikach" (ciagle sie z tego nabijaja na forach), ale ja tam nic nie widze - teraz to juz chyba tak naprawde urojenia co poniektorych przewrazliwionych i/lub "urban legend" :) choc nie twierdze ze pierwsze wypusty nie mialy jakiejs wady... w kazdym razie ten phablet :) w uzytkowaniu to bajka...

 

@Fatso

a z ktorego zakupu bardziej? :)

 

EDYTA: co do zdjec to duzo zalezy od wersji appki / driverow kamery... trzeba na xda poszukac, jak obczaje co i jak dam cynk

Edytowane przez adikadik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Karmazynowy

...cos tam czytalem o tzw. "sikach" (ciagle sie z tego nabijaja na forach), ale ja tam nic nie widze - teraz to juz chyba tak naprawde urojenia co poniektorych przewrazliwionych i/lub "urban legend" :) choc nie twierdze ze pierwsze wypusty nie mialy jakiejs wady... w kazdym razie ten phablet :) w uzytkowaniu to bajka...

 

@Fatso

a z ktorego zakupu bardziej? :)

 

EDYTA: co do zdjec to duzo zalezy od wersji appki / driverow kamery... trzeba na xda poszukac, jak obczaje co i jak dam cynk

Zgadnij siedze na kanapie, slucham nanosa i klepie na 1+1 na forumie ...

Nano fajny, jest szczególnie po LOD, gra taką przyjemna szlachetną Vką :) Gratuluję Fatso :)

Dzieki. Po miesiacu poszukiwan i samych rozowych w dobrej cenie juz prawie bralem 8gb. Ale pod koniec sie udalo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki @nismovsky...

 

niestety dojda dopiero w srode. Najpierw podepniemy pod integre... potem pod rdaca patrzac jaka roznica... a potem zobaczymy czy bede wachlowal kablami czy jednak jakis tani fajny DAC pod kompa bedzie poszukiwany.

PM05n_001.jpg

Edytowane przez grubbby
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grubbby - nie ma za co. Jakby nie podeszły to wiesz jak się ze mną skontaktować ;)
Fostexy dobrze skalują się że źródłami. I spróbuj ustawić je tak by każdy monitor "celował" dokładnie w Twoje ucho.
Pewnie ich nie sprzedasz po wpięciu w sensowny DAC :D i dobrze, ciesz się nimi. Na zdrowie!

Edytowane przez nismovsky
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki @nismovsky...

 

niestety dojda dopiero w srode. Najpierw podepniemy pod integre... potem pod rdaca patrzac jaka roznica... a potem zobaczymy czy bede wachlowal kablami czy jednak jakis tani fajny DAC pod kompa bedzie poszukiwany.

Najlepsze "efekty" uzyskasz z DAC-a po XLR, takze ..czas na nastepny zakup :P. Jak Nismovsky napisal, raczej nie sprzedaz ich szybko :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności