Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Długo testowałem wersje demo i w końcu się skusiłem, tego mi brakowało do K551.

 

Co to za appka?

Tapnięte z Fajfona

https://itunes.apple.com/us/app/swhipy-2-in-1-music-player/id654654165?mt=8
Spotify mi nie zagra pewnie, a płyty z iTunes? Bo ja nic innego nie mam...

iTunes gra, doczytałem, ale o spotify nic nie ma, pewnie nie da rady...

Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie zależało mi na Music Playerze z Equalizerem i dobrej jakości.

Przetestowałem kilkanaście innych i ten przypadł mi do gustu, no i ma automatyczny AGR.

Kawałki i tak wrzucam swoje, nie korzystam z płyt w iTunes.

Nie jest też prondożerny.

Edytowane przez jd1210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Evil, pojechałeś po całości. :)

Zacne masz teraz sprzęta, więc ponownie gratuluję kolejnego nabytku.

Pozostaje jeszcze chyba jakieś odpowiednie źródełko dla towarzystwa? ;)

 

U mnie zakup o wiele skormniejszy.

Kolejny OPA111AM.

Fenomenalny opa.

Czuje się jakbym zrobił upgrade całego toru.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki. Na ten moment mam złapane oba króliczki (muzykalny w pracy i sceniczny w domu) na których mogę testować co tylko chcę, aczkolwiek nadal nie jest to sprzęt z aż tak wysokiej półki cenowej (in plus).


Być może zaskoczę, ale to co daje STX po RCA na LME i MUSESach jest naprawdę dobre i w zupełności wystarczające dla tego toru, przynajmniej na moje uszy. DACa 80 odesłałem więc o dziwo bez większego żalu, przynajmniej dla 2F liczy się głównie właśnie stopień wyjściowy, toteż chyba nie dałoby się i tak mi uniknąć tego zakupu. Gdyby jednak kiedyś trafiły się Omegi II, oj kto wie... ;). Może kiedyś.


Na pewno z mojej strony pozostaje życzyć takiej samej trafności w wyborach, jaka mi się przydarzyła, ale też być może okazji do wypożyczenia Rapture i posłuchania. Myślę, że z HE500 zgra się to wyśmienicie, ten sprzęt lubi takie słuchawki, bardzo dużo im daje w zakresie chociażby szybkości czy dynamiki. 2F mocno na te elementy reagują, również po modyfikacjach.

Edytowane przez EvilKillaruna
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głównie zależało mi na Music Playerze z Equalizerem i dobrej jakości.

Przetestowałem kilkanaście innych i ten przypadł mi do gustu, no i ma automatyczny AGR.

Kawałki i tak wrzucam swoje, nie korzystam z płyt w iTunes.

Nie jest też prondożerny.

 

Czy pełna wersja obsługuje FLAC ? Wersja Lite niestety nie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję 3.4 i obsługuje ALAC na Touchu 4G.

Wersja Lite z reszta też, ograniczeniem było tylko to że player wczytywał 15 kawałków z całej listy utworów w Apple.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Second trigger pulled.

 

 

 

Jak mawiał Krzysiek: jak się mówi A, to trzeba powiedzieć i B. Chyba nie ma sensu czekać na wariant pod ortho skoro to wszystko już gra kapitalnie, tak samo żeby dłużej leżał u mnie "na kocią łapę".

 

 

A jednak... :) gratuluje decyzji, niebawem też tu coś wkleje ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję 3.4 i obsługuje ALAC na Touchu 4G.

Wersja Lite z reszta też, ograniczeniem było tylko to że player wczytywał 15 kawałków z całej listy utworów w Apple.

 

ALAC to oczywiste ale miałem nadzieję, że tak jak kilka innych odtwarzaczy (Flac Player czy Onkyo HF Player) również ten będzie obsługiwał FLAC natywnie, bez potrzeby konwersji do ALAC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mam wersję 3.4 i obsługuje ALAC na Touchu 4G.

Wersja Lite z reszta też, ograniczeniem było tylko to że player wczytywał 15 kawałków z całej listy utworów w Apple.

ALAC to oczywiste ale miałem nadzieję, że tak jak kilka innych odtwarzaczy (Flac Player czy Onkyo HF Player) również ten będzie obsługiwał FLAC natywnie, bez potrzeby konwersji do ALAC

 

Touch 4G przy synchronizacji nie przyjmie FLAC na pokład, muszę najpierw skonwertować do ALAC. Takie udogodnienie od Apple.

Nie wiem jak to jest w iPhone rozwiązane. Nigdzie też nie mogę znaleźć info na temat wspieranych plików tego playera.

Edytowane przez jd1210
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Mam wersję 3.4 i obsługuje ALAC na Touchu 4G.

Wersja Lite z reszta też, ograniczeniem było tylko to że player wczytywał 15 kawałków z całej listy utworów w Apple.

ALAC to oczywiste ale miałem nadzieję, że tak jak kilka innych odtwarzaczy (Flac Player czy Onkyo HF Player) również ten będzie obsługiwał FLAC natywnie, bez potrzeby konwersji do ALAC

 

Touch 4G przy synchronizacji nie przyjmie FLAC na pokład, muszę najpierw skonwertować do ALAC. Takie udogodnienie od Apple.

Nie wiem jak to jest w iPhone rozwiązane. Nigdzie też nie mogę znaleźć info na temat wspieranych plików tego playera.

 

Ja używałem Accudio. A iPhone'a w trybie dysku. Normalnie się wrzuca, nie przez ajtiunsa, Accudio sam znajduje, świetne presety dla słuchawek. No i gra ...

Aaa no i właściwie to coś kupiłem:

 

Sony-PHA-2.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Historia zatacza koło. Kanapki rządzą ?

 

Dyskusję eksmitowałem do tematu o PHA-2 http://forum.mp3store.pl/topic/111239-sony-pha-2/ /// 4ndr3

Edytowane przez 4ndr3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Wydanie na dwudziestolecie.

dsc_3794.jpg

dsc_3813.jpg

Dał bym Ci Like, ale mi się skończyły.

Facebook-Like2.jpg

 

No to ja dam :)

 

No i dorzucę swoje zakupy :

gallery_26213_439_7248.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupio tak bez niczego... No więc i ja wydałem 32 zł.

http://perge.bandcamp.com/album/mythos-part-one

Na pliki FLAC.

a0233375270_2.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

9yhypatu.jpg

 

Jaram się ;)

 

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Opowiedz o nich coś więcej, to hit na Head-Fi :)

Opiszę jak dłużej posłucham, póki co tylko na szybko w drodze były słuchanie. Ale wstępne wrażenie piorunujące.

 

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności