Skocz do zawartości
  • 0

Wokółuszne, wygodne, izolujące, do biura - do 600 zł


fructo

Pytanie

Cześć!

 

Powrót do biura z home office w związku z poluzowaniem obostrzeń związanych z COVID-19 to konieczność przywyknięcia do tego, co zawsze spędzało sen z powiek - hałasu. Dlatego też szukam słuchawek, na które nie chciałbym wydać więcej niż 600 zł. Ich główne zadanie, poza odtwarzaniem muzyki (plumkanie, nieprzeszkadzające w wykonywaniu obowiązków), będzie izolacja. Szacuję, że na głowie spoczywać będą nie mniej niż 4-5 godzin dziennie, więc dobrze gdyby były wygodne.

 

Wypunktuję zatem wymagania:

- izolacja od rozmów w biurze

- wygoda pozwalająca na komfortowe używanie przez min. 4-5 godzin dziennie

- zdolność do przyjemnego odtwarzania muzyki (plumkanie, bez konieczności super-wiernego grania - muzyka będzie tłem do pracy)

- może być kabel, może być Bluetooth

- 600 zł

- nowe, ogólnodostępne

 

Co warto w tym budżecie rozważyć? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
12 minut temu, fructo napisał:

Cześć!

 

Powrót do biura z home office w związku z poluzowaniem obostrzeń związanych z COVID-19 to konieczność przywyknięcia do tego, co zawsze spędzało sen z powiek - hałasu. Dlatego też szukam słuchawek, na które nie chciałbym wydać więcej niż 600 zł. Ich główne zadanie, poza odtwarzaniem muzyki (plumkanie, nieprzeszkadzające w wykonywaniu obowiązków), będzie izolacja. Szacuję, że na głowie spoczywać będą nie mniej niż 4-5 godzin dziennie, więc dobrze gdyby były wygodne.

 

Wypunktuję zatem wymagania:

- izolacja od rozmów w biurze

- wygoda pozwalająca na komfortowe używanie przez min. 4-5 godzin dziennie

- zdolność do przyjemnego odtwarzania muzyki (plumkanie, bez konieczności super-wiernego grania - muzyka będzie tłem do pracy)

- może być kabel, może być Bluetooth

- 600 zł

- nowe, ogólnodostępne

 

Co warto w tym budżecie rozważyć? 

Pioneer SE MS7BT z amazon.de za ok 73 euro. Wygodne, całkiem nieźle brzmiące, spory czas na jednym ładowaniu - 12 godzin. Można i po BT i po kablu słuchać. Izolacja bierna jest całkiem przyzwoita 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@Jaro54 - ciekawie wyglądają te Pioneery. Jednak "izolacja bierna jest całkiem przyzwoita" to może być za mało - pokój, który dzielę z innymi osobami działu nie jest na tyle duży, by ich rozmowy wystarczyło "całkiem przyzwoicie" wyeliminować. Tutaj trzeba coś mocniejszego. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

4 osoby w biurze o powierzchni ok 26 m2 rozmawiające głośno były niesłyszane jak gra muzyka na niezbyt wysokiej głośności. Spokojnie mogłem skupić się na pracy i muzyce 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Czy ja wiem? Jutro mogę Ci napisać bo są w biurze 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Na pewno nie są to żyletki. Świetnie się na nich słucha Marka Knopflera z jego solowych płyt lub Acoustic heart Adriana Gurvitza. 

Edytowane przez Jaro54
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
12 godzin temu, fructo napisał:

Będę wdzięczny. :) Chodzi o to, by np. w jazzowych kawałkach tego basu nie brakowało. Bo żyletki lubią zmęczyć, a jednak jeśli mają grać w tle, relaks mile widziany.

Zgodnie z obietnicą posłuchałem trochę muzyki instrumentalnej i jazzowej. Bas jest na swoim miejscu i całkiem przyjemny. A co do góry to puściłem Garry Moore Parisienne Walkways bo tam gitara Garry'ego Moore'a "płacze i skomli" nie ma sybilantów

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności