Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Słuchawki nauszne, bezprzewodowe, rozmowy + muzyka, do 300zł


jackieboy

Pytanie

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Dorzuć jeszcze 100zł i sprzedam Ci dobre słuchawki BT, Kygo A9/600 STORM GREY. Dzisiaj je odebrałem, mam je w tej chwili na głowie, przebieg 1h 30 min, stan jak nowe ;) 400zł już z wliczonym kosztem wysyłki, recenzje sam znajdziesz, suche dane: 
 

  • 23 godziny gry
  • Szybkie ładowanie
  • Parowanie NFC
  • kodeki aptX® i AAC®
  • Mikrofon
  • Dotykowy panel sterowania
  • Piankowe poduszki na uszy
  • Sprawdź stan baterii w iOS
  • Nosić plecak
  • Aplikacja Kygo Sound
  • Kompatybilny z iOS i Androidem
  • Poziom ciśnienia akustycznego: 110 ± 3dB
  • Pasmo przenoszenia: 15 Hz - 22 kHz
  • Impedancja: 32 Ω
  • Czas ładowania: 2 godz
  • Czas czuwania: 180 godz
  • Bateria: 450 mAh
  • Zasięg bezprzewodowy: 10 m
  • Waga: 320g

k4.jpg

k2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Przewaliłem trochę tanich słuchawek do 200zł (oprócz MPOW) i pamiętam że zaskoczyły mnie na plus Anker Soundcore Vortex. Oczywiście to co mi się podobało nie zawsze będzie pasować komuś innemu ;)

https://www.amazon.de/Soundcore-Bluetooth-Akkulaufzeit-Zertifiziert-General%C3%BCberholt/dp/B07MV32CDR/ref=sr_1_3?__mk_de_DE=%C3%85M%C3%85%C5%BD%C3%95%C3%91&crid=38YPYAFTXUYN0&dchild=1&keywords=anker+soundcore+vortex&qid=1594724050&sprefix=anker+son%2Caps%2C174&sr=8-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
4 godziny temu, LukaszS napisał:

@jackieboy Te, tzn które? Często na amazon są słuchawki w dobrych cenach, kupony, promocje, mają też większy wybór, u nas nie ma niektórych modeli + gwarancja. Nie chcesz tam kupować? 

 

Hej. Te:

https://www.ceneo.pl/88600459

 

Przebitka jest spora, ale jeszcze akceptowalna -ponieważ potrzebuje je na za tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
 
Hej. Te:
https://www.ceneo.pl/88600459
 
Przebitka jest spora, ale jeszcze akceptowalna -ponieważ potrzebuje je na za tydzień.
Przecież z Amazonu dochodzi w max 3 dni zazwyczaj.

pisane przez Tapatalk mobilnie, przepraszam za literówki itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności