Skocz do zawartości

D2 Vs Ifp799


squonk

Rekomendowane odpowiedzi

Faktem jest, że póki co nic nowego im dorównać nie zdołało.... I tego właśnie się czepiam - producenci zamiast skupić się na jakości dźwieku bawią się w setki niepotrzenych (przynajmniej mi) bajerów. A do CPU słuchałeś kidyś dłuzej Karmy albo IFP-a?

 

EDIT MAtmaN - można wyrwac okazje ja swojego IFPa 899 kupiłem za niecąłe 350 zł razem z przesyłką :) (oczywiście refurb ale przynajmniej w idealnym stanie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi na to se robicie krucjate jakas powoli

Sa takie legendy jak chociazby Karma czy ifp ktorym juz nic nie dorowna po prostu.

To tak jak drugiego Mozarta nie bedzie czy VW garbusa albo Dimebaga

 

A ja was wszystkich przelicytuję i powiem że świat i tak był najpiękniejszy przed Wielkim Wybuchem. :rolleyes::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdyby pominac wszystkie jego dzwiekowe zalety (chociaz ciezko to robic bo w koncu o to w nicm przeciez chodzi) to czy za normalne mozna uznac kupowanie w dzisiejszych czasach jednogigowego playera bez kolorowego wyswietlacza, filmow, i kto wie czego jeszcze za 400 zeta?

problem w tym ze mimo to cos mnie kusi zeby go kupic :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@White Haven - tak Karmy troche nawet duzo, poza tym Kara byla pierwszym playerem na jaki chorowalem mocno strasznie - FLAC ethernet itd itp... poza tym ja przyznalem Wam racje przeciez ze sa bez konkurencji w swoim glownym temacie wiec czemu mnie pytasz czy sluchalem jakbys stwierdzil przed sekunda ze ja bladze ? Jak najbardziej sie zgadzam z Wami. I zeby jakos dopelnic to ifp troche mniej bodajze 790 to bylo, a no i strasznie mi sie ifp 99x podoba i tak od zawsze ma cos w sobie ale nigdy go nie slyszalem niestety.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zy za normalne mozna uznac kupowanie w dzisiejszych czasach jednogigowego playera bez kolorowego wyswietlacza, filmow, i kto wie czego jeszcze za 400 zeta?

Nigdy nie słyszałem aby ktoś narzekał na taki zakup, więc chyba warto ;)

 

Idąc Twoim tokiem myślenia to wolisz odtwarzacz z większą pamięcią, dużym i kolorowym wyśw, odtwarzaniem filmów i masą innych bajerów ale za to za słabą jakością dźwięku?

Ja stawiam na jakość dźwięku, bez reszty bajerów..

 

Pozatym twierdzę, że jeżeli naprawdę cenimy jakość to kupimy każdy sprzęt osobno - a nie np. 3w1..

Osobno aparat, odtwarzacz, telefon, kamerę, dyktafon itp.

 

Nie jestem zwolennikiem integracji wielu urzaden w jedno! :)

Bo nie możliwe jest aby np. taki smartphone robił zdjęcia jak eos, odtwarzał filmy jak komputer czy też grał jak iRiver..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazdemu w/g potrzeb :) filmy na wyjazdach sluzbowych ogladam w pda - wiekszy ekran. od playera wymagam jednak podpadajacego mi dzwwieku. nie twierdze ze d2 gra zle, gra bardzo dobrze, ale barwa mi nie lezy. na flaczkach i px100 basik jest fajny, wcale nie taki krotki, ale wole dzwiek z ifp :)

 

czynie starania, moze sie uda sprowadzic f700 (czyli zwanego na ebay'u - ifp799 4gb) - firma z ktora wspolpracuje ma takze dostawcow z azjii - w tym w japonii :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie.. jakos trudno mi w to uwierzyc ze bedzie brzmial tak samo.. w koncu chip z serii IFP philips PNX102 wg oficjalnej specyfikacji adresuje maks 1GB pamieci.. a wiec, jesli zostal zmieniony głowny soc to czy jest mozliwe ze bedzie brzmial tak samo..? A moze to PNX103? Ale tak czy siak nie wiadomo jak to brzmi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności