Skocz do zawartości

HiBy R6Pro cz questyle qp1r


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dylemat odnośnie zakupu odtwarzacza , chodzi mi przede wszystkim o jakoś dźwięku, także wszystkie  dodatkowe tzw" ficzery"  są mi zbędne .Niestety nie mam okazji ich wypróbować osobiście ze względu na dostępność w mym miasteczku ,a opinie stron recenzenckich pozostają wiele do życzenia , wiec zostaje mi polegać na ocenie forumowiczów, pod uwagę biorę tylko dwie opcje jak w temacie, z góry dziękuję za  wszelki wskazówki i porady .

Dodam tylko że posiadam fiio fh7  3,5 i balans kabel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w kwestii jakości audio , który jest bardziej naturalny i ma mniej naleciałości cyfrowych? bo rzecz dotyczy ino dźwięku , bo co do trudności z nawigacji w Quest liczę się z tym,ale chce kupić "jakość dźwięku a nie wygodę użytkowania,  nie wiem czy styl piosenek ma znaczenie przy wyborze grajka , ale większość czasu spędzam na słuchaniu jednej wokalistki, 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum Audiofanatyk, w temacie o R6 Pro, widziałem informację o utrzymaniu absurdalnie wysokiej impedancji gniazda Jack (podobnie jak w R6) wynoszącej aż 10 Ohmów. Nie wiem jakie masz słuchawki, ale na Twoim miejscu spróbowałbym ją potwierdzić bezpośrednio u producenta, ponieważ możesz się nieprzyjemnie zdziwić po zakupie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Ros napisał:

Na forum Audiofanatyk, w temacie o R6 Pro, widziałem informację o utrzymaniu absurdalnie wysokiej impedancji gniazda Jack (podobnie jak w R6) wynoszącej aż 10 Ohmów

Nieprawda - w R6 pro ten element został poprawiony. Miałem zarówno R6 jak i R6Pro i mogę to potwierdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda - w R6 pro ten element został poprawiony. Miałem zarówno R6 jak i R6Pro i mogę to potwierdzić.
W takim razie przepraszam za nieumyślne wprowadzanie w błąd.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luz, ktoś inny wprowadził w błąd Ciebie. Faktem jest natomiast, że R6pro to bardzo mocne urządzenie - spokojnie napędzi większość nawet "dużych" słuchawek. Ja go bardzo lubiłem, niestety szumiał z moimi czułymi dokanałówkami i dlatego poszedł dalej, ale gdyby nie to, to na pewno bym go sobie zostawił

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat do zamknięcia, zakupiłem R6Pro ,na b&w 7 nie słychać szumów ,fiio fh7 delikatnie ale trzeba się naprawdę wsłuchać( czekam za zakup kabla 4,4) , świetna rzecz to  Tuner MSEB który zmienia całkowicie brzmienie grajka w standardzie, druga rzecz to cena od forumowicza All999 ,który sprzedał za 1.499więc , mam poczucie że naprawdę mi się więcej niż opłacało pod względem jakości dźwięku jak i ceny, 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 12.07.2020 o 17:16, Szpila152 napisał:

czekam za zakup kabla 4,4

Po balansie będzie szumiał znacznie bardziej, ale to już sam zobaczysz. MSEB świetne, nie ma chyba drugiego DAPa na androidzie w tym przedziale cenowym, który ma tak świetny globalny equalizer. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności