Skocz do zawartości

Szybkosc Transferu Plikow?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Pytanko moje jest takie: Jaka jest szybkosc transferu na ten odtwarzacz? Z racji ze ktos moze chciec wrzucic np 2GB na raz to ile to zajmuje?

 

I jeszcze jaka jest predkosc tansferu przy wgrywaniu piosenek na karty pamieci SD i SD-HC bo to tez chyba po czesci od D2 zalezy?

 

No i dla osob ktore juz troche go uzywaja: Czy warto np do takiego T10 2GB doplacic te 250zl i miec D2? A moze wziac F2?

 

I jeszcze jedno jak sadzicie kiedy padnie bateria przy D2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurcze dzieki wielkie :) Tak szybko i to zdjecia z chinskiej czy tam generalnie azjatyckiej strony wyciagnales :) Podziwiam.

 

Czyli z moich mam nadzieje dobrych obliczen wynika ze 1GB by cos ponad 6minut sie wgrywalo do pamieci Flash.

 

I na karte pamieci to cos ponizej 5minut :) Nie jest tak zle...zakladajac ze i tak pewnie codziennie nie bede kasowal calej muzyki i wgrywal od nowa to da sie przezyc :)

 

A co do reszty moich pytan ktos jeszcze odpowie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na kartę pamięci lepiej przegrywać bezpośrednio z komputera ,

jeżeli nie masz w komputerze czytnika kart to na Allegro

można kupic za groszę stosowny adapter USB

( dobrze aby był już kompatybilny z SDHC :rolleyes: )

 

Wtedy bez problemu można przegrywać na kartę z prędkością dochodzącą do 10 MB/s

( w zależności od specyfilacji karty ) > kilku userów Cowona D2 z naszego forum dokonuje

transferu tylko w ten sposób - bo jest istotnie szybszy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przyklad ja tak robie - roznica jest znaczna bo oszczedza sie bardzo duzo czasu i mowie tylko o 4 GB karcie -> przy 8 GB nawet bym sie nie zastanawial. Pisalem o tym w ktoryms z watkow juz - bodajze w tym o pamieciach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaletą, której ja w ogóle nie brałem pod uwagę jest czytnie tekstów. wgrałem sobie kupę książek S.Kinga, kilka innych horrorów oraz troszku książek z różnych dziedzin naukowych. kiedy tylko nie stoję w korkach, czy nie jadę autobusem przez pół miasta czy po prostu kwitne na przystanku bo akurat wszystko uciekło, to sobie czytam i nadrobiłem mnóstwo zaległości. czas leci jak z bata, a oczywiście w międzyczasie leci muzyczka. oraz na próbę wgrałem sobie koncert mansona z poprzedniej trasy koncertowej. frajda niesamowita.

doradzam dopłacić i korzystać z możliwości jakie to maleństwo daje. oczywiście nie zastąpi to oglądania filmów czy koncertów na kinie domowych, ale jako urządzenie przenośne umożliwia w każdej chwili na dużo rozrywki i zabijania czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a tak z czystej ciekawosci gdzies sa w necie ksiazki chociazby S.Kinga w txt? Albo czyms takim co na D2 widac :)

 

No wlasnie ja bym chetnie juz kupil...a sie okazuje ze w sklepach nie ma..ot taki psikus ktory dla mnie jest osobistym dramatem ;(

 

Aha no i pozdrawiam wlasciciela Toshiby :) Dobry wybor tez mam :) Ale inny model :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No a tak z czystej ciekawosci gdzies sa w necie ksiazki chociazby S.Kinga w txt? Albo czyms takim co na D2 widac :)

wpisz w googla hasła ebooki, czy książki elektroniczne. jest sporo stron z książkami czy obszernymi artykułami. są albo w pdf, albo w wordzie, albo od razu w txt. wszystkie nalezy zapisać w txt używając kodowania UTF-8 (czyli opcja "zapisz jako" i wybierasz oprócz formatu "txt" poniżej kodowanie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności