Skocz do zawartości

Prośba O Pomoc Przy Wyborze


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jestem posiadaczem od 1,5 roku IAUDIO G3 z 512 mb. I prawda jest taka, że stał się on dla mnie za mały pojemnościowo. Chciałbym kupić odtwarzacz przede wszystkim do mp3...żadne mp4 itd(w ostateczności jako transakcja wiązana ale priorytetem jest mp3). Pojemność odtwarzacza to co najmniej 2gb (najlepiej widoczny jako dysk wymienny). Zasilanie najlepiej jakby było na AA albo AAA....akumulator wbudowany w ostateczności ale żeby miał jakiś przyzwoity czas odtwarzania. I teraz najważniejsze....chcę kupić odtwarzacz, na którym nie stracę jakości w odtwarzaniu w stosunku do obecnego. Jakość odtwarzanego dźwięku musi być na co najmniej takim samym poziomie a najlepiej na wyższym. Radio też musi grać na przyzwoitym poziomie jak w G3. Odtwarzacze najchętniej coś z irivera lub iaudio. Budżet to około 500 PLN ale może być maks 200 PLN więcej czyli około 700. Powiem szczerze zastanawiałem się nad iriver t10 ale nie wiem czy nie stracę jakości dźwięku w stosunku do mojego poczciwego G3. Proszę o poradę i względnie znawców tematu o porównanie jakości t10 do g3 bo byłbym skłonny go kupić ale tak jak pisałem nie chcę stracić na wymianie w kwestii odtwarzanego dźwięku.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę nie ma sensu zakładać tego samego topicu w 3 forach, to nie czat, tu nie uzyskasz odpowiedzi w 10minut...

 

A co do tematu to: Meizu M6 4GB, Cowon D2 2GB, Vibez 12GB(tylko tutaj musiałbyś dokupić oddzielnie chip radiowy, który nie wiadomo do końca kiedy wyjdzie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że w atrakcyjnej cenie będzie T60 ale powiem szczerze klapka od baterii i jej rozwiązanie woła o pomstę do nieba. Maks wytrzyma 6 miesięcy. Takie rozwiązanie się sprawdza w pilotach od telewizora czy też innych urządzeń gdzie baterie wymienia się raz na rok albo rzadziej. I ten joystick z T50 (w T60 będzie zapewne identyczny) jest koszmarny w porównaniu z jakością działania z joystickiem w G3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności