Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

LG v20 czy odtwarzacz przenośny pod słuchawki (kz zsx , cca ca16)


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, SWoland napisał:

oj nie, dedykowany dac miał tylko normalny Axon 7, i to wersja azjatycka, za to wszystkie mini, oraz wersja global były obcięte z Dac'a

Pogrubione i na czerwono. Mijasz się z prawdą, chodziło ci o axona mini a nie Axona 7 mini, a to różne urządzenia

Edytowane przez Jaro54
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZTE Axon 7 mini

 

AK4962, Industry’s Leading Audio Performance DSP with Integrated CODEC and Digital Noise Cancelling.

2016-04-19 | 返回

AK4962, Industry’s Leading Audio Performance DSP with Integrated CODEC and Digital Noise Cancelling.

20160419170447_58772.jpgProduct Name AK4962ECB
(Product: Audio & Voice> Audio Components> Advanced Audio)

Title 32-bit 2ch Advanced Audio DAC, 32-bit 2ch DAC, 32-bit 4ch ADC with
Microphone/Headphone Receivers, Line-amplifier, Audio/Voice DSP, Asynchronous SRC and SLIMbus I/F.

Application Portable Audio (Smartphones, Tablets, Portable Music Players and etc.)

description
 

The portable audio market is demanding a premium sound quality solution because of the growing availability of high-resolution audio content. Improvements in video recording resolution also increase the demand for high-resolution sound recording quality. A leading supplier of high sound quality potable audio devices, Asahi Kasei Microdevices Corporation (AKM) has developed the AK4962, an advanced audio CODEC with DSP. This single chip solution integrates sound quality techniques using AKMs high-end audio knowledge, audio recording techniques from digital still/video cameras and hands-free techniques for automotive applications of AKM.

The AK4962 is the new, higher performing solution of the AK4961 that has been adopted by many potable audio products mainly smartphones since it was launched in 2014. The AK4962 enhances high quality sound technologies of the AK4961 and has newly added digital active noise cancelling function.

The AK4962 is a high performance with incredible sound quality audio CODEC for portable devices based on AKM’s VELVET SOUND architecture that has been widely adopted by well-established high-end audio companies. For sound processing, the AK4962 is capable of various functions for mobile applications such as dual Tx/Rx noise suppression, echo canceling and hands-free, reducing the load to the main processor while improving battery consumption.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, SWoland napisał:

może nie wyssałem ale było o tym trochę na youtubie, oraz komentarzy na gsmarena

Bzdury powtarzane po kimś kto pomylił mini z 7 mini

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
39 minut temu, radzioc napisał:

Link do opisu układów audio w telefonach zte

https://velvetsound.akm.com/us/en/voices/customer-stories/zte/

Jak widać producenci zaczynają olewać audio w telefonach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Siemka. Miałem ZTE Axon 7 i Axon 7 mini i nawet ostatnio mini odkupiłem bo już mam dość szukania czegoś co ma fajny dźwięk. Tym bardziej ze Fiio FA7 na srebrnym kablu już potrafią coś zagrać. Asus rog phone 5s też mam ale nie dorasta Axonom do pięt. Szkoda, że tych telefonów nie da się zmusić do pracy w trybie usb dac do PC to by i pograł z naturalniejszym dla ucha dźwiękiem. Po mojej kilkuletniej zabawie z audio stwierdzam, że rezystancja przewodów słuchawkowych ma ogromny wpływ na rezonans i warto sprawdzić swoje słuchawki na srebrnych kablach. Axon 7 jest trudny do zdobycia nawet na ali to tylko części są. Fajnie jakby miał coś takiego jak dap z możliwością pracy pod PC. Przewiduje, że będzie problem znaleźć taki dźwięk bo sprzedawcy sklepów audio patrzą na mnie jak na trędowatego. Np bierzesz taki fiio btr7 no i super bo wszystko slyszysz niby ale odpalasz axona i już nie chcesz tego btr7 i tak jest z ze wszystkim co sprawdzam. Fiio Q5 które miałem dawno zmienić okazuje się grać poważnie i nie ustępować ale brak w nim tej trójwymiarowej sceny dźwiękowej. Póki co Axon 7 i mniejszy jego brat to mój top of the top.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności