Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Astell&Kern SE200


Zamoy72

Rekomendowane odpowiedzi

Nowy odtwarzacz multi-DAC z serii A&futura - SE200

 

Podwójny ES9068AS i pojedyńczy AK4499EQ

 

$1799

 

Stona www

 

Model SE200 SE100
 
img_se200_lg.png
img_se100_lg.png
CPU Octa-Core
DAC AKM AK4499EQ x1 (Single DAC)
ESS ES9068AS x2 (Dual DAC)
ESS ES9038PRO x1 (Single DAC)
Display 5inch (720 x 1,280) Touchscreen
Decoding / Sample rate Support up to 32bit 384kHz Bit to Bit Decoding / Native DSD256
Output Level Unbalanced AKM 3.0Vrms / ESS 2.0Vrms
Balanced AKM 6.0Vrms / ESS 4.0Vrms
(Condition No Load)
Unbalanced 2.0Vrms
Balanced 4.1Vrms (Condition No Load)
Audio Output 2.5mm x2 / 3.5mm x2 2.5mm x1 / 3.5mm x1
Memory 256GB 128GB
Network Wi-Fi (2.4GHz) / Bluetooth (A2DP, AVRCP, aptXTM HD)
Battery AKM: 10 hours of continuous play
ESS: 14 hours of continuous play
11 hours of continuous play
USB Interface Type-C 3.0
Charging 9V/1.67A Fast charging
Material Aluminum

 

 

Edytowane przez Zamoy72
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem w rękach to cudo i jako użytkownik SE100 pod względem wykonana nie zrobił na mnie wrażenia. Dla mnie na minus szkło od góry + na plecach (krawędzie jeszcze bardziej ostre niż w poprzedniku, dziura w kieszeni murowana). Podświetlany na kolorowo potencjometr.

Szkoda, że nie miałem karty pamięci z własną muzyką bo nie ukrywam iż dwa różne rodzaje kostek kuszą i zachęcają do zabawy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, RIH napisał:

Taki sam hype był jak pojawiły się "tańsze Ultimy" a jak opadł kurz, IMO, nie były nawet w tym samym województwie co SQ Ultimy. Zobaczę jak usłyszę
 

Słusznie. Ale dobrze by było aby może nie były to "killery" ale Astelle z dobrym SQ dla mniej zamożnych.

 

Ile będziemy musieli zapłacić za takie cudo w PL ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, rafik87 napisał:

Ja obstawiam 10900

Wysłane z mojego LG-H930 przy użyciu Tapatalka
 

Albo 8.999 zl jak donosi Infoaudio. Czyli dla zasobniejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słusznie. Ale dobrze by było aby może nie były to "killery" ale Astelle z dobrym SQ dla mniej zamożnych.
 
Ile będziemy musieli zapłacić za takie cudo w PL ?
Dlatego, moim zdaniem, jak ma grać na poziomie i nie rujnować portfela - warto obejrzeć oferty innych producentów.
Po M11 już nie "kupuje" bajek, że za mniejszą kasę się nie da!

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Lord Rayden napisał:

Albo 8.999 zl jak donosi Infoaudio. Czyli dla zasobniejszych.

 

Co najmniej od wczoraj już wisi w ofercie mp3store - tyle, że tej (z nie wiedzieć czemu zawsze lepszymi cenami) na ebayu:

https://www.ebay.pl/itm/Astell-Kern-A-futura-SE200-Audiophile-Grade-DAP-MULTI-DAC-2x-ESS-1x-AKM/274409303015?hash=item3fe411abe7:g:tKYAAOSwklZe9bCs

 

8499 zł

Czyli pewnie tak jak napisałeś 8999 zł w "normalnym" sklepie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Pierwsze trzy godziny za mną. 

Słuchałem FLAC, MP3, Tidal. Zdecydowanie dwa różne grania.

Rozmiar - w tym przypadku nie ma znaczenia.

Wygląd i jakość wykonania - po prostu obłędna. Ale - nawet jeśli ma grać mobilnie - w podróży - jak w moim przypadku - to leżąc na stole - nie w kieszeni. 

Bo spory jednak jest, bo krawędzie to ma tak ostre że w ręce się wbija.

 

Nie umiem pisać o dźwięku jak znaczna grupa tutaj. Moimi słowami - po tym krótkim czasie mogę napisać: AKM - to jest tłusto, treściwie - dynamicznie; ESS - spokojnie, grzecznie, wiernie - super czysto. W połączeniu z Focal Elegia - AKM jest wręcz wulgarne ;) cokolwiek to znaczy - ja lubię. Co ciekawie grzeczny dźwięk na ESS - lubię też; fajnie, że można to zmieniać w zależności od rodzaju muzyki.

 

Ale - mam pytanie do Was. Pewnie nie tylko do tego modelu się odnosi. W iPhone na Tidal premium mam możliwość wyboru jakości - 4 typy; normal, high, hifi i masters.

A w Astell jest tylko normal i high. O co chodzi? Dlaczego nie ma tych wyższych? W specyfikacji jest MQA. Co robię źle? Czego nie wiem?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha! No właśnie - na iPhone - mam do wyboru jakość po wifi i mogę zaznaczyć masters quality; i po cellular - to samo;

Na A&K200 - mam opcje zarówno po wifi jak i cellular - do wyboru tylko High. 

Brakuje nawet do wyboru dwóch opcji. 

 

A używam Tidal - który był zainstalowany od razu oraz zainstalowałem drugi Tidal - apk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno - odnośnie odczuć wizualnych.

Na szczęście (a może wcale nie na szczęście) - nie jestem zafiksowany na ochronie urządzeń - uwielbiam używać je takimi, jakimi zostały stworzone.

Jeśli A&K chwali się zmianą pleców ze szkła na ceramiczne, i pięknie plecki błyszczą - to wkładanie w skórzane etui mija się to z celem; mogłyby być plastikowe. Ochronna folia - też bez sensu - bo to jakieś matowe byleco, które powoduje, że urządzenie wygląda badziewnie.

 

Tak jak telefony mają różne kolory, są super cienkie - i co z tego, jak wkłada się w silikony i gubią te super slim linie.

 

Także za cenę szybszego niszczenia się sprzętu - wolę go bez osłonek - bo cieszy oko - przynajmniej na początku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Palpatine napisał:

To faktycznie dziwna sprawa. U mnie na SR25 do wyboru w zakłądce streaming mam do wyboru: normal, high, hifi, master.

 

 

No wlasnie - SR 25 słuchałem i to widziałem; I wyszedłem z założenia - że w modelu wyższym to bedzie standard; jesli nie - to nie kryję i nie ukryję rozczarowania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności